nasiona marihuany

Klonowanie - korzenie gwarantowane w ciągu 7 dni

Wyszukiwarka Forumowa:

Kush

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2008
Postów
213
Buchów
4
raczej nie, bo jak tak zrobisz to przeciez rozerqwa ci sie kozenie
 

posiu0101

Member
Rejestracja
Lis 11, 2010
Postów
11
Buchów
0
zbicie temperatury

jak zbić temperaturę w środku bo mata miała dawać temperaturę do 25 stopni a ja ma okolu 32- 34? pomocy :/

:zjarany:
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
jak zbiæ temperaturê w ¶rodku bo mata mia³a dawaæ temperaturê do 25 stopni a ja ma okolu 32- 34? pomocy :/

:zjarany:

Wylacz mate!!:)j
Przynajmniej na czs jak lampa chodzi.
 

posiu0101

Member
Rejestracja
Lis 11, 2010
Postów
11
Buchów
0
ok zrobione zobaczymy teraz co się będzie działo. wielkie dzięki. takie to było proste heheh
 
D

delete

Guest
co za głupoty.

dziurkę trzeba zrobić z boku kostki, bo tam jest więcej tlenu - niby dlaczego na boku kostki jest więcej tlenu niż w jej centrum?

dziurkę robiłem i na wylot i nic się nie stało - kolejna głupota.

nigdy nie pryskaj roślinki - pryskałem. klony się ukorzeniły.

i pierwsze zdanie w pierwszym poście odsyła nas do kupienia zestawu od GHE - wystarczy zwykły ukorzeniacz albo Clonex, a nie zestaw GHE z 3 części.

do bani te tematy o klonowaniu na forum, reszty nie czytam, bo mi szkoda czasu :)
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
Zapoznałem sie juz z lekturą jak klonować lecz szukam czegoś wiecej na temat klonowania z roslin na oucie i przetransportowniu ją do boxa,o transport was niepytam:lol3: tylko pytanie mam jak juz zetne odrosty z matki na Oucie to do czego najlepiej włozyc odrosty czy do wody i ok 1godzina transportu niezaszkodzi(zestresuje) klona aż bedą w boxie i ukorzenie końcowki,włoze do waty i do miniszklarenki,Czy może odrazu na oucie ukorzenic do waty i do pojemnika np butla ucieta 5l przykryta folia..prosciej by mi było uciac i do wody przetransportować do boxa i reszte zrobie w spokoju tak jak byc powinno..Czy ktoś z was już podobnie klonował z Outa??
 

TheLovePolice

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2011
Postów
51
Buchów
0
Jest więcej metod klonowania, niż sposobów zawiązywania krawata, a już kombinacji warunków może być tyle, że nikt wszystkich nie opisze.
Tutaj http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Klonowanie_w_wodzie jest opis, jak gość ukorzenia klony w zwykłym kubku z wodą, bez żadnych specjalnych ceregieli i nawet za światło służy parapet (ja bym osobiście wolał zmodyfikować tą metodę o świetlówki 7500K).
Jeśli chcesz, to myślę, że możesz śmiało uciąć, wsadzić do wody, uszczelnić, żeby w transporcie nie dostały się pęcherzyki powietrza do miejsca ucięcia, zabezpieczyć czymś liście przed połamaniem (np uciętą plastikową butelką), wrzucić do plecaka razem z odpaloną latarką i resztę dokończyć w domu.
Chociaż to już rady raczej na kolejny sezon ;]
 

WPMJ

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2011
Postów
153
Buchów
0
No dobra.. dalej nie czaje w jaki sposob maja rosnac korzenie, gdy welna stoi na plastikowej tacce.. ???

Korzen rozrasta sie w kostce welny. Takie czary mary. Sila natury. Korzen nie musi rosnac w dol. Rosnie i tyle. Kumasz czacze BARTEKż:/
 

fifive

Member
Rejestracja
Paź 22, 2014
Postów
9
Buchów
0
Jak świecić na klony? Jak na weg 18/6 czy może 20/4? Czy jeszcze inaczej?
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
witam jest to 5 dzien klonow i liscie robia sie mocno zolte,czy cos z tym zrobic? czy poczekac az wyjda korzenie i do ziemi?

b.jpg
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie chcę cię martwić ale kwitnące klony ukorzeniają się dość trudno, a jak są żółte już po 5 dniach to nie wróżę im nic dobrego... Jeśli były by moje, i bardzo by mi zależało to zapodał bym im jakiś nawóz NPK dolistnie w małej dawce 1/5 zalecanej z opakowania czy może nawet mniej, ale regularnie. Nie wiem pod czym je trzymasz ale zmniejszył bym też intensywność oświetlenia(oczywiście bez przesady) żeby tak szybko nie jadły...
Co zacznie brązowieć to wytnij bo pleśń w wysokiej wilgotności to chwila moment. Osobiście wełna mineralna nie przemawia do mnie jako podłoże do ukorzeniania, jest totalnie jałowa, krążki torfowe(nie kokosowe) lub easy plugi sprawdzają się dużo lepiej.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Klony się tnie z czubków, a nie takie cuś, że 3 cm patyka jest na górze. Liście żółkną, bo cała energia idzie na ich utrzymanie zamiast na rozwój korzonków - powinieneś liście poprzycinać przy takim rozmiarze, ale patrząc na to co na fotce, to wątpię żeby choć jednego dało się uratować. wyj***ć, poczytać i zabrać się ponownie jak człowiek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół