nasiona marihuany

Homemade Bong's Vol Lucjush

Wyszukiwarka Forumowa:

Lucjush

Member
Rejestracja
Paź 13, 2013
Postów
5
Buchów
0
Witam Państwa :)
Jakoby w wolnych chwilach nie mam co robić, często schodzę do garażu pokombinować jakieś ciekawe bongsy :D
chciałbym je wam tu zaprezentować w formie zdjęcia i krótkiego (nawet bardzo) opisu :)
Nowe Faje będę dodawał na bieżąco po zrobieniu :)

1. Bong's z butelki z dyfizorem zewnętrznym vol.1

normal_20131206_233348.jpg
[/url]" butelk
Opis: Owa wersja bongsa została wykonana z "Małej butelki po kubusiu, otoczki kabla sieciowego i kawałka długopisu :D Dyfuzor wykonany z pudełka po kliszy :p
Versja II wykonana jest lepiej (większa butla i wężyk akwarystyczny zamiast długopisu) ale zdjęcia dodam na dninach bo nie mam aktualnie aparatu :c

2. Bongo ze słoika :queen:
normal_Zdjecie0110.jpg
[/url]
Opis: Bong's zrobiony ze słoika po wyrobach Polonaise (Sprzęgło wykonane w zakrętce) i dwóch wężyków akwarystycznych co w połączeniu z niebieskim BeSport'em daje dość ciekawy efekt :)

3. Uber pro pcvPipe bong
normal_IMG_20140119_213245.jpg
[/url]
Opis: (mini)Bongo wykonane z rurki pcv o długości 23cm i średnicy 2cm, wężyka, zatyczki, i zatyczki/zabezpieczenia (rzecz na łańcuszku). Jest to bardzo przyjemny patent, choć działa bardziaj jak fajka niż jak bongo :)
Z pozdrowieniami dla wszystkich Lucjush :)<shiza>
 

el plombini

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2015
Postów
203
Buchów
1
Buszek za zajawkę, w wolnej chwili tez będę chciał skonstruować bongo z dyfuzorem, ale nie tylko, chcę też zrobić w jakiś sposób blokade na dym która po odpuszczeniu sprzęgła wrzuci nam dym niczym wiadro :sunny:
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
336
Buchów
84
Ciekawy motyw z tym BeSportem. Czuc jakiś aromat jak palisz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół