nasiona marihuany

Pink Bubble od Norden Seeds pod 3 x 600w HPS

Wyszukiwarka Forumowa:

Norden

Member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
20
Buchów
0
A oto Pink Bubble od Norden Seeds pod 3 reflektorami Adjust A Wing oraz elektroniczne zasilacze Gavita Digistar z boosterem do 660w.
Są one jakieś 6 tygodni oraz 5 dni w na flo.
Lampa była przełączona na 12/12 w dniu: 2013.12.12 więc za nie długo ścinanie :)

Info o Grow Room:
Ziemia: Canna
Nawozy: Gold Label
Zasilacze: Gavita Digistar 600w elektronic
Reflektory: Adjust A Wing
Ventylatory: TT160 z regulatorem
Filtry: Phresh Filter

W tym pokoju też stoi AC/clima aby obniżyła temperaturę. Trzyma 24-26 stopni cały czas.

A oto zdjęcia z 2014.01.22





Nowe zdjęcia za nie długo :)
 
Ostatnia edycja:

amnesia69

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 9, 2012
Postów
797
Buchów
1
No ladnie, ladnie...<coolpalacz> ile tam masz plantow? Jak sobie z zapachem radzisz? I skad wybor odmiany? Piekne paly..pozazdroscic

elo <coolpalacz>
 

Anaconda

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
889
Buchów
3
Widac ze dosyc stabilne odmiany bo rowniutkie jak dywanik.
KOZACKI PROJEKT DLA MOICH PLECOW-NIEZLE
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
dobrze to wygląda! widać idą w 1 kwiat idealne do gęstwin. W mamucie też miałem ciepło i w lecie nie obyło się bez klimy ale poza najgorętszym okresem powinny wystarczyć cooltuby montowałem je do tych samych wingów.
Pozbyć się odblasku lub pierścieni z cooltuby (zależy jaka konstrukcja) to nie problem + nawet tani kanałowy i z 32 zeszło na 25c w odległości 30cm od lampy. Może taniej wyjdzie :)
 

Norden

Member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
20
Buchów
0
Witam :)

Nawet nie wiem dokladnie ile kszakuw jest w kazdym pokoju, zapytam kumpla :)
Ale mysle kolo 70-80 sztuk na pokuj. Niestety fszystkie planty mialy dosyc slabe swiatlo na vegetacje i jak byly puszczone w 12/12 niestety byly w ruznych rozmiarach poniewasz nie kture miale naprawde malo swiatla po bokach jak byly w malych doniczkach.
Ale dajom sobie nawet rade, nastepny grow bedzie napewno lepszy.

Co do wyboru odmiany duzo ludzi w Szwecji i wogule w Skandinawi ludbiom nasze nasionka. Mamy tam bardzo dobrom opinie i czymamy slowo zafsze o naszych odmianach. Nie chcemy nikogo wprowadzac i blond aby nie oczekiwal sie 10 razy wiecej nisz w praktyce bedzie.
No i do tego czymamy dosyc pszyzwoite ceny, tak jak wlasnie powino byc :)
Wiec chyba dlatego duzo ludzi tam chodujom nasze odmiany :)

Gosciu uzywa filter wegielny Phresh Filter no i dosyc dobze sobie tom wentylacje sprawil. Ma dwa pokoje kolo siebie i kazdy ma jeden wentylator z filtrem wegielnym ktury dmucha powiecze do drugiego. I do tego w jedym pokoju wentylator z filtrem wegielnym co wydmuchuje powiecze z chaty. No i na ostatek jest w jednym z pokoji AC/clima 2300w co chlodzi dosyc dobze wiec temperatura czyma sie dosyc stabilnie na 23-25 stopni w tym momencie. Fszystkie wentylatory to TT160UN z wbudowanymi termostatrami kture regulujom szypkosc obrotuw do temperatury w pomieszczeniu.
Mam nadzieje ze zrozumiecie jak on to ma zbudowane :)

---------- Post Zaktualizowany 23:44 ---------- Data pierwszego postu 22:40 ----------

A teras pare zdiec zrobione wczesniej dzisiaj 2014.02.09 Pink Bubbe 8 tygodni w kwitnieniu, jeszcze z 10 dni i czas na scinke chyba :)





 
P

pandyandy

Guest
Mam nadzieje ze norden sie nie obrazi jak dodam cos od siebie

PINK BUBEL



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół