nasiona marihuany

Vaporyzatory 2014 r.

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonyKonsument

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
173
Buchów
0
a czy taki vapo za 100-wke zda swoj egzamin?

http://allegro.pl/vaporizer-elektryczny-do-inhalacji-czarny-bongo-i3853333206.html

czy szkoda sary?
ew. jakby ktos mogl polecic tani vapo a dobry albo chociaz mozliwy;p

Kolega korzystał z tego, mówił że ciekawe, ale ja odradzam. Trochę się o tych wapo naczytałem, podobno straszne dziadostwo, zioło dymi, ponadto wdychasz jakieś szkodliwe opary z powodu źle dobranych materiałów... Ogólnie waporyzatory można kupować od 600zł wzwyż, tańsze są strasznie kiepskie.
Oczywiście piszę to z wniosków które sam wyciągnąłem po czytaniu o waporyzatorach na zagranicznych stronach, praktyki nie mam żadnej bo nie stać mnie na takie cuda :zjarany: polecam grasscity ciekawe rzeczy można tam znaleźć o tym sprzęcie

Mnie głównie interesuje temat zapachu, bo opinie są podzielone i w końcu nie wiem czy przy zamkniętym oknie da się wyczuć buchy?
 

babum

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
839
Buchów
4
Mnie głównie interesuje temat zapachu, bo opinie są podzielone i w końcu nie wiem czy przy zamkniętym oknie da się wyczuć buchy?

W pokoju hotelowym z przenosnego VaporGenie fukałem cały czas:D Po godzince nic nie czuc, ale w momencie palenia kto wie o co chodzi to wyniucha. Zalezy od temp w jakiej vaporyzujesz, jak nie zapalisz materiału to jest ok i czuc tylko popcornem jak to ktos trafnie okreslil.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
ja to pierwsze slysze ze arizer gdzies jest sprzedawany jako podrubka he dla mnie to bzdura , zamawialem dla kolegow tego vapka od 3 lat z canady dosc tanio jakos 170 dolcow , z uk cena za najnowszy model 170 e, i z pl cena 999 zl i kazdy taki sam, jesli komus cos smierdzialo to nie znaczy ze podrobka po prostu w transporcie doszlo do uszkodzenia vapka i cos sie zesralo , sam mailem jeden zwrot vapka do canady bo smierdzialo jakis element grzewczny sie z***al i nie dzialal jak trzeba he wiec pany dowody lub nie pie****imy farmazonow, kazdy vapek ma nr seryjny i mozna go sparwdzic wiec jol i pozdro
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
No chyba nie maja he na stanie bo klikalem szukalem i lipa a wyglad byl taki sam jak orginal? Dziwna sprawa i to ma tylko polski sklep?
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Czaje wyglada jak orginal jaki mam w domu i po czym ty widzisz ze to podrobka tego nie czaje chetnie napisalbym do nich o fotki calego vapka i porownal z moim chyba ze ja tez mam pod***ke he ktora smiga jak zla pozdro
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Ja miałem kontakt z takim wapo dosłownie przez chwilę. Że coś jest nie tak zauważyłem w momencie wydobywania się śmierdzącego dymu. Dopiero później przyjrzałem mu się bliżej. Od spodu przy wlocie był trochę inny rozkład otworów, nie było numeru seryjnego i hologramowej, okrągłej lepki.
Z tego co pamiętam inaczej prezentowały się również szklane elementy…
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
spoko ja sie nie spotkalem i tez juz pytalem kilka osob i tez pierwsze slysza, moze bylo tak ze z***ali w sklepie nei chcieli odeslac bo mieli ostatni i naprawaili sami , tak ze logien szedl z dupy vapka zamiast dawac pary hehe a ze naklejek nei bylo to sciagneli moze do rozkrecania lub cos innego sie z nim dzialo ale watpie ze byla to podrobka




i ten byl kupiony w polsce akurat za 999 zl jakos
 
Ostatnia edycja:

KochamDom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 18, 2009
Postów
1,895
Buchów
0
Jak widać jedno i to samo. Co to sklep Golasa? http://www.wujo.pl/prezenty-upominki/3702-kalendarz-na-2014-rok-z-pieknymi-zdjeciami-roslin.html
Nie dziwne że sprzedają podróbki

Uważaj moderatorze co za linki wklejasz, bo ja za ten link dostałem warana od SM:D
Konkurencyjne forum reklamujesz tym linkiem:p

Ja słusznie Izaak zauważył ta firma wycofała się ze sprzedaży tego pod***anego produktu, już dość dawno.

Teraz firmy raczej stawiają na dyskrecję i dobro klienta, bo to tak na prawdę w interesie samej firmy.

Nowości na ten rok, pewnie przyjdzie nam poznać na Spannabisie w Barcelonie. Jak uda mi się wybrać, to podrzucę co tam mieli za nowinki:)
 

barylowiec

Member
Rejestracja
Sty 20, 2011
Postów
6
Buchów
0
Nowy dostepny n rynku Polskim Vaporyzator T1 .

Witam wszystkich niedawno na rynek wszedl nowy vaporyzator chcialem zapytac co o nim sadzicie czy warto zakupic :
Vaporizer T1 Vaporshop 100% WAPORYZATOR INHALATOR , na allegro znalazlem pare egzemplarzy i sa 3 zakresy temperatur co mnie zaciekawiło cena 349,99 wiec sadze ze dobra cena . Czekam na odpowiedzi pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół