nasiona marihuany

Olej z konopi lekarstwem na raka

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Na pewno wpłynie to na ich psychikę o ile przeżyją. Przejście przez koszmar choroby nowotworowej i chemioterapii też na pewno wpływa na psychikę dziecka, trauma, stres, cierpienie zmieniają osobowość...
 

Smoke Some Bitch

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2013
Postów
52
Buchów
0
Na pewno wpłynie to na ich psychikę o ile przeżyją. Przejście przez koszmar choroby nowotworowej i chemioterapii też na pewno wpływa na psychikę dziecka, trauma, stres, cierpienie zmieniają osobowość...

No tak, oczywiście że to jest najważniejsze by je wyleczyć a skutki uboczne idą na na bok w takiej sytuacji, najważniejsze by uratować ich życie, ja tylko po prostu byłem ciekawy tego jak może wpłynąć to na te dzieciaczki które przeżyją oczywiście i jak to odczują w przyszłości i tyle. Podziwiam rodziców takich dzieciaków którzy widzą ich na co dzień i opiekują się nimi, trzeba mieć stalowe nerwy żeby patrzeć na kogoś bliskiego jak mizernieje w oczach po różnych chemiach itd. tragedia. Ja już od jakiegoś czasu sobie to uświadomiłem, że człowiek nie docenia tak prostych rzeczy jak po prostu bycie zdrowym i życie bez żadnej strasznej choroby, nie trzeba żyć w kurewskim luksusie by być szczęśliwym, wystarczy tak niewiele, bycie zdrowym...
 

ewcone

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
219
Buchów
0
skutkow ubocznych raczej nie ma sa przy spalaniu
mamy pod beretem receptory canabinoidowe
dwunozne drapiezniki znaja i uzywaja juz od 10 tys lat
wg mnie moga byc bardziej kreatywne i ogarniete
to kto kim bedzie nie zalezy od tego co uzywa bardziej od tego co mu w DNA zapisali
spozywanie thc i stan po, to jak by sie ktos zakochal tak bynajmniej widzi to tomograf
a Dzieciaczki nich wszystkie wyzdrowieja bo szkoda ich, chociaz cierpia za winy doroslych ....
peace
 
Ostatnia edycja:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Tak mnie wzięło na delikatne odświeżenie tematu.Hania-babeczka ze zdiagnozowanym rakiem mózgu i kości postanowiła ,że spróbuje innej metody jak chemioterapia.Ma spory kanał na yt...fajnie gada można obejrzeć.
https://www.youtube.com/watch?v=r2LiQUUrurA
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5

Tu macie filmik o dzieciach leczonych olejkiem z konopi w USA, na początku każdy odczuwa haj, ale stężenie kannabinoidów jest tak ogromne ze tolerancja rośnie szybko i szybko przestaje się odczuwać odurzenie jakoś szczególnie. Gastro tez mają :D

To skoro już odgrzebujemy temat to dziewczynka z materiału który wcześniej wrzucałem jest już zdrowa i nie ma żadnych komórek rakowych w organizmie :) Gdy pierwszy raz o niej czytałem a było to jakies 2 lata temu było ona bardzo wyniszczona przez chorobę i chemie które nic nie pomogły a wręcz przeciwnie bo tylko wymęczyły jej organizm.

Po chemiach, 2 lata temu;


Teraz( kilka miesięcy temu)





A tu historia naszego Polskiego pacjenta Jakuba Bartola, wyleczonego z nowotworu przy pomocy oleju RSO, warto się zapoznać :)

http://wolnekonopie.org/2014/12/08/...a-stosujac-olej-z-kwiatow-konopi-indyjskich-2

Nie szukajcie leku na raka, on jest tylko trzeba go zalegalizować :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Znam go troche. Rozmaialismy. Nasz olej tez przyjmowal ;)

To piona Padree, ja miałem okazję poznać i rozmawiać z ojcem Jakuba na MWK :)n Bardzo pozytywny człowiek :)
 

Starszy Pan

New member
Rejestracja
Gru 15, 2015
Postów
4
Buchów
0
Po przeczytaniu tego wszystkiego postanowiłem troszku odgrzebać temat.
Olej RSO dawkuje się tak jak większość "tradycyjnych" leków, czyli zaczynamy od małych dawek, zwiększamy stopniowo i dochodzimy do pełnej dawki, czyli ok 2 gramów na dobę. Skutki uboczne... No cóż, są. Po kilku, kilkunastu dawkach pierwszym i najbardziej nieprzyjemnym skutkiem jest okrutne rozwolnienie, czyli inaczej mega sraczka (nie wiem czy występuje przy przyjmowaniu doustnie, na pewno jest w przypadku czopków), skutek drugi - po przejściu na dawkę maksymalną, to senność. Śpi się praktycznie na stojąco i człek jest lekko rozkojarzony. Obydwa skutki przechodzą samoistnie.
Przy chemiach (nie wiem jak z radioterapią) praktycznie nie występują żadne skutki uboczne. Jest apetyt, brak apatii i rozdrażnienia, ogólnie chce się żyć. Oczywiście razem z olejem trza łykać inne ustrojstwa lecznicze, jak wit C, spirulina i inne takie, ale ogólnie miszung działa.
Żeby nie było, obserwacje nie z pierwszej ręki (ja jestem zdrowy - no o tyle o ile), ale Koleżanka Małżonka złapała skur...syna z ogólnymi przerzutami i onkolog kazał się jej do hospicjum zapisać, znaczy ujnia z grzybniom i patatajniom. Teraz chyba jest zdrowa bo mnie tak ze dwa razy dnia opierdziela, a serio ujstwo się cofnęło, czym zdziwiło okrutnie paniom doktorowom. To raz. Dwa - rozmawiałem z gościem, na którym lekarze postawili krzyżyk i teraz się ciężko zastanawiają dlaczemu gość jeszcze się rusza (nieoperacyjny glejak wielopostaciowy IV stopnia), a nie leży w postaci warzywka i dogorywa. Trzy - wyżej opisany Jakub, osobiście nie znam, ale gadałem kilka razy z jego Ojcem.
Reasumując - olej leczy, raczej nie zostawia na przyszłość jakichś niespodziajek, ale tego na 100% nie wiem i tylko jedna rzecz mnie dobija - cena. Rozumiem, że to ryzyko, zwłaszcza w tym kraju, że podziemie i takie tam, ale 160 zł za mililitr to trochu za dużo jak na możliwości normalnego człowieka.
P.S.
Dowiedziałem się, że olej można zrobić z nie trymowanych topów. Jest trochę słabszy (ok 60% THC) i nie wygląda jak przepracowany smar czołgu RUDY, ale jak smar z Ursusa chodzącego na biopaliwie. Niższe THC kompensuje wyższą zawartością chlorofilu i CBD, które to składniki również pomagają w leczeniu raka.
 
D

Dirtbag

Guest
Przy chemiach (nie wiem jak z radioterapią) praktycznie nie występują żadne skutki uboczne. Jest apetyt, brak apatii i rozdrażnienia, ogólnie chce się żyć.

Respecto!!! Tak myślałem ze te pie****y o wypadaniu włosów, mdłosciach, braku apetytu, wymiotach, sraczce itp. to bzdury. Mówisz chce sie zyc hmm to moze rekreacyjnie mozna stosować dla lepszego samopoczucia lol.

ku**a jaka tępa pala jestes...
 

Starszy Pan

New member
Rejestracja
Gru 15, 2015
Postów
4
Buchów
0
Respecto!!! Tak myślałem ze te pie****y o wypadaniu włosów, mdłosciach, braku apetytu, wymiotach, sraczce itp. to bzdury. Mówisz chce sie zyc hmm to moze rekreacyjnie mozna stosować dla lepszego samopoczucia lol.

ku**a jaka tępa pala jestes...
Żal du*e ściska jak się takie głupoty czyta. Swoją drogą, czy kolegi nie nauczyli w gimnazjum czytać ze zrozumieniem?
 
D

Dirtbag

Guest
Żal du*e ściska jak się takie głupoty czyta. Swoją drogą, czy kolegi nie nauczyli w gimnazjum czytać ze zrozumieniem?

Jak kolega sie uczył to jeszcze nie było gimnazjów, a ze ty bez sensu piszesz to nie rozumiem. Jest sto innych tematów na forum typu " dlaczego moja roślinka żółknie" idz tam trolluj i nie zasmiecaj głupotami poważnych tematów.
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Starszy pan ma na mysli ze dzieki olejowi skutki uboczne chemii zostaly zniwelowane a nie ze chemia jako taka jest fajowa.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół