nasiona marihuany

Salvia Divinorum - Growlog by Herb

Wyszukiwarka Forumowa:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Herb +100 do szacunku za to, że zakwitła Ci! :) Mi też nie zakwitła, a uprawiam teraz 8 rok.
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Dzieki panowie ale nie ma w tym żadnej mojej zasługi że ta szałwia zakwitła.
Tak naprawdę to ja ją tylko podlewałem, nawet nie chciało mi sie jej przesadzać (widać małą doniczke)
Jak to teraz wygląda i co z tym bedzie sam nie mam pojęcia.Postaram sie o jakieś zdjęcia na czasie.
:bounce:
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
i jak tam były jakies nasionka ???co wy na to??
 
Ostatnia edycja:
P

Para#normalni

Guest
Do dostania tylko na dark markecie czy można kupić jakąś sadzonkę gdzie ino?
 

johny_kokoo

Active member
Rejestracja
Sty 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Dołączam się do pytania. Gdzie można zakupić to maleństwo? W boxie nie będzie jej za jasno?
 
Ostatnia edycja:

neurofunk

Active member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
31
Buchów
0
Ja również chciałbym spróbować swoich sił z Salvią. Jest jakaś skomplikowana w uprawie ?
 

Sahtaro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
91
Buchów
0
Miałem kiedyś grama takiej szałwi. Zrobiłem mixa z haze. Po nabiciu do lufy świat nagle się zatrzymywał :D Z żoną jak palilismy to, aż mnie telepało ,a pala stała i stała ,a opaść nie chciała :D
Polecam i sam chciałbym załapać się może na jakiegoś klona :D
 

Voynich

Member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
5
Buchów
0
Podłączam się.Obecnie uzyskanie klona jest dla mnie praktycznie nierealne :/Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki :)
 

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
I tak właśnie z ok 19g suszu Szałwi otrzymałem 1,5 gram ekstraktu, z obliczeń wynikałoby że około 13-nastokrotnego.
Jak stestuje to może coś napiszę.
Pozdrawiam
A wie ktos ile mozna przechowywąc ekstrat bez starty mocy? Wydaje mi sie żeby przechowywac go bez dostępu swiatła jak MJ, ale może nie ma to znaczenia, nie weim dlatego pytam.
Co do suszenia liści to też trzeba bez dostepu swiatła czy bez róznicy? Lepiej przechowywać w postaci suszu czy ekstraktu ?
pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół