nasiona marihuany

cannabis ruderalis

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Może będą takie pestki za jakiś czas w os.e :) zobaczę jak się rozwinie sytuacja .
To była jedna z pierwszych odmian w moim ogrodzie , pestki też powinny gdzieś być ;)
 

MagniVincent

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2012
Postów
192
Buchów
0
Fenomen Sub'a polega na jego swoistym kodowaniu informacji istnym #kodem, bo dopiero w stanie "po użyciu" jego styl jest znośny do rozumienia i względnie przejrzysty, przynajmniej w moim przypadku.

Patrzę na zdjęcia pestek, już to gdzieś widziałem na komputerze przeglądając lub czytając przeróżne publikacje, wyleciało mi z głowy jak brzmi tytuł pdf'a, z którego te zdjęcia nasion pochodzą.

Wracając do Ruderalisa, skoro pewnie się trafiają i te 2% THC to ile % THC oraz CBD miały te użyte do "odtworzenia narodzin" automatów?

Nie rozumiem ostatniego wykresu, co reprezentują poszczególne kolory kropek, lokalizację ich zasiania? Bo przecież nie pierwotnego występowania.
Mimo stanu po użyciu, to akurat mógłbyś rozwinąć, no chyba że nie chce Ci się dłubać.
Ale jednak gdyby mimo wszystko wyszło na odpowiedź, to będę wdzięczny.
 
S

sub_23

Guest
Wracając do Ruderalisa, skoro pewnie się trafiają i te 2% THC to ile % THC oraz CBD miały te użyte do "odtworzenia narodzin" automatów?

A kto powiedział, że użyto "ruderalisa".
A nawet jeśli to prędzej w rozumieniu rośliny dzikie - niż Wawiłowa.
Równie dobrze mogła to być przemysłowa Finola - która aby - dojrzewać tam gdzie jest uprawiana - musi być - AF - lub coś w tym guście.
Mexican rudi? co tam powypisywali - legenda głosi, że z forum - twórców odmian AF - kasowano informacje jakoby źródłem były roślinki - mikro - będące finolą. A czy ona jest prawdziwa? Pewnie tak samo jak podawany - rodowód odmian - i doszukiwanie sie u nich cech charakterystycznych dla "kształtu" liści ruderalisa | kompletny nonsens.. nie sadzisz?|

Ile% - ciekawe pytanie - dzikie mają w granicach 2..3? sumy.

A przemysłowe - aby sie mieściły w legalnym limicie 0,2% - nie mogą mieć wiecej niż 2,7 ? : 2,8 % CBD - no 3.. Ale w górnych granicach % odskoki sie pojawią - w wypadku chemo mieszanego przemysłowe sie nie mieszczą.

Miały wiecej zanim wprowadzono limity - zmienność dzikich także jest jakaś tam.

Nie rozumiem ostatniego wykresu, co reprezentują poszczególne kolory kropek, lokalizację ich zasiania? Bo przecież nie pierwotnego występowania.

kropeczki ...
Kolorowe kropeczki
To poszczególne sztuki - przebadane - a kolor kropeczki informować - jak odmiana sie nazywała.
A wsie to przemysłowe sznurkowe.
Pochodzi to z takich tam badań - niemieckich - całość w bibliotece jest wrzucona.

Te kreski to linie regresji - dla czystych chemo - sztuki idą prawie po sznurku i zawartość THC i CBD jest ze sobą bardzo mocno powiazana - do możliwości odczytania z krzywej : po linijce.
Dla chemo mieszanego - lina regresji jest - ale sztuki skaczą sobie wokoło niej... i nie ma możlwiści odczytywania z linijki.

Mimo stanu po użyciu, to akurat mógłbyś rozwinąć, no chyba że nie chce Ci się dłubać.

Dłubac? Oj zawsz esie chce dłubać.

Ale jednak gdyby mimo wszystko wyszło na odpowiedź, to będę wdzięczny.

Nie za ma co. Bardzo lubie sie wypowiadać - a najbardziej mocno obok tematu wątka.
 
Ostatnia edycja:

rip

Member
Rejestracja
Mar 9, 2012
Postów
5
Buchów
0
Liczę na ciebie Krym jak byś je odnalazł, bardzo byś mi pomógł :D, poki co porozgladam się dalej. pozdro
 

GERONIMO

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
27
Buchów
0
moze sie mylę ale z tego co wiem to wszysko zaczelo sie od odmiany quick one ktora mozesz kupic od thcthc. To jest chyba najmniej pokrecona odmiana auto.
cytat z opisu odmiany
"Ten gatunek dał początek prawie każdej automatycznie kwitnącej odmianie dostępnej obecnie. Nasiona Quick One są wszystkie sfeminizowane i wyrastają na silne żeńskie rośliny, kwitnące automatycznie i gotowe do zbiorów po około 8 tygodniach"
 
S

sub_23

Guest
moze sie mylę ale z tego co wiem to wszysko zaczelo sie od odmiany quick one ktora mozesz kupic od thcthc. To jest chyba najmniej pokrecona odmiana auto.
cytat z opisu odmiany
"Ten gatunek dał początek prawie każdej automatycznie kwitnącej odmianie dostępnej obecnie. Nasiona Quick One są wszystkie sfeminizowane i wyrastają na silne żeńskie rośliny, kwitnące automatycznie i gotowe do zbiorów po około 8 tygodniach"

;) 11:11 -> 4 jedynki.
chodzi o LR#1 - czy o co?

Ostatni wojenny wodz APACZÓW? ;)

nie ma tego w łopisie: http://www..com/?230,quick-one-automatic-feminizowane

tu est: https://nasionamarihuany.pl/sklep/produkty/Quick-One-AUTO,482.html

Quick One jest jedną z najszybszych odmian kwitnących automatycznie. Jest to jedna z pierwszych wyprodukowanych odmian kwitnących automatycznie. Po pierwszym wypuszczeniu na rynek, była jedną z najszybciej rosnących odmian na planecie. Pochodzący z Kanady, Quick One jest pierwotnie oparty o odmianę kwitnącego Lowryder. Ta odmiana została stworzona poprzez skrzyżowanie Williams Wonder z Northern Lights i Ruderalis. Genetyka automatycznie kwitnącej Ruderalis daje roślinie zdolność do automatycznego kwitnięcia, co oznacza, że może ona rosnąć automatycznie bez zmian w rozkładzie oświetlenia. Ten gatunek dał początek prawie każdej automatycznie kwitnącej odmianie dostępnej obecnie. Nasiona Quick One są wszystkie sfeminizowane i wyrastają na silne żeńskie rośliny, kwitnące automatycznie i gotowe do zbiorów po około 8 tygodniach. Niektóre rośliny potrzebują 9 tygodni by całkowicie dojrzeć. Szczególnie biorąc pod uwagę, że niektóre gatunki konopi potrzebują 20 tygodni, żeby zakwitnąć, Quick One jest małą, kompaktową roślinką. Ogólnie rzecz ujmując, nie urośnie wyższa niż 50 czy 60 cm. Przy odpowiedniej uprawie może wydać 45 g na roślinę, a niektórym hodowcom udało się osiągnąć nawet więcej. Rośliny mają świeży, herbaciany, prawie cytrusowy aromat. Smak jest łagodny ale dobry, i nadaje lekki fizyczny efekt.

Na obrazku u nich imo.. pasuje bardziej - do "drugiej" wersji.| ale ocena po obrazkach - to .... |
Pierwsza sie praktycznie wcale nie krzewiła. I gdyby tak na siłę szukać czegoś do czego podobna by była to - str szczytu.. to -> do małego klona z Northern lights - takie wr: czas kwitnienia indyjeczka : liście - mało paluszków - bo mało czasu na "wegu" BVP - w skrajnych prawie zero.. i nie ma .. czasu na pojawienie się wiekszej ilosci

- a potem ma.. ciemne listki - wyraźnie jaśniejsze od dołu - grube mięsiste - takie typowe przytopowe dla hybrydy bardziej indyjka - ale z zaznaczonym udziałem waskolistnego biotypu.
Pałka z zerem odrostów - i bardzo mała.
Feno nieosiagalne dla odmiany normal sadzonej od razu na 12/12 - i plon lichy : odmiana raczej - zabawowo - interesująco - ciekawa - użyteczność zero. Takie czał czał.. posadzisz wszędzie i nie widać.. czwasty zagłuszają.

... do tego.. tendencją do pokazywania sporej ilosci feno: kwitnących od razu - w ekstremalnych wypadkach.. nawet takich co miały pre: po skiełkowaniu i wyjściu z nasonka. Namnażana - mimo wyboru takich co odbiegały pozytywnie - dalej to wykazywała.
Zapach delikatny - słaby raczej - ziemisto "#" nuty cytryny to w tym nie pamietam. Koieta by sie przydała - one czują .. inaczej.

Hybrydy F1 z pełnoezonówkami - out: podobne w zachodzaniu do hybryd : z rasami IN. Słabsze...
Ale to tylko takie wr: czy prawdziwe.
W F2 sztuki AF - w pokoleniach S z tego tendencja - znana z LR#1.. Oj.
Zapewne potem sie ludziska musieli natrudzić - aby - się tego pozbyć - w pierwotnej tego było.. od ciula.. |chyba|
 
Ostatnia edycja:

GERONIMO

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2012
Postów
27
Buchów
0
Przyspuszczam poprostu że człowiek co załozył wątek chce sobie pokrzyzować jakieś odmiany z ruderalis żeby uzyskać jakieś oryginalne (nietypowe) automaty. Z tego co jest napisane w opisie odmiany quick one (Ten gatunek dał początek prawie każdej automatycznie kwitnącej odmianie dostępnej obecnie) to jest to odmiana najbardziej zblizona do ruderalis. A typowa odmiana ruderalis to rosnie naturalnie na zboczach Himalajów.
 
S

sub_23

Guest
zboczach Himalajów.

One reason may be that the aliens themselves are too embarrassed to talk about it.
It's not known why most of the space-going races of the universe want to undertake rummaging in Earthling underwear as a prelude to formal contact. But representatives of several hundred races have taken to hanging out, unsuspected by one another, in rural corners of the planet and, as a result of this, keep on abducting other would-be abductees. Some have been in fad abducted while waiting to carry out an abduction on a couple of other aliens trying to abduct the aliens who were, as a result of misunderstood instructions, trying to form cattle into circles and mutilate crops.
The planet Earth is now banned to an alien races until they can compare notes and find out how many, if any, real humans they have actually got. It is gloomily suspected that there is only one who is big, hairy and has very large feet.
The truth may be out there, but lies are inside your head.

IC Mag - w polskim dziale kiedyś jeden człowiek - miał do "wydania" nasiona przywiezione z okolic - gdzie - można według pewnych tajnych map - odnaleźc to czego Ten czlowiek szukał.
Może ktoś pamięta - może ktoś jeszcze ma?
Prawdopodobnie - moc - taka jak i nasze dzikie - a czy były AF - nie pytaj.

ruderalis.jpg


jak tak patrzeć na ta mapka - to prawdopodobieństwo występowania AF u nich - jako normy - a nie jako - recesywnego przypadkowego allelu - utrzymującego się zgodnie z..Hardy'ego & Weinberga w dużej populacji..z małą tendencją do dryfu... z jakąs tam czestością - wydaje mi sie mało prawdopodobne - ale to co sie wydaje - i to co sie wydawać może po - badaniach pokrewieństwa - umieszczających nasze sznurkowe - C.sativa - blisko c.ruderalis - jakoś tam definiowanego - a daleko od c.indica - wszystkich .. wersji i wersyjek ..
Oczy mówiłem? aa.. że watpie na podstawie obrazka - a podstawa jest to strasznie słaba- czy te dzikie populacje beda AF.

Sedno sednem - a gadanina - obok: to.. to co najbardziej ja lubię.
 
Ostatnia edycja:

bmp

Member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
22
Buchów
0
Ja mam nasiona czystej Ruderalis w domu ale są z nimi problemy bo średnio chcą kiełkować najczęściej, ale nie wiem po co komu Ruderalis
Oprócz tego Ruderalis można spotkać w wielu miastach w Polsce najczęściej tam gdzie są jakieś ruiny i inne syfy
 
Ostatnia edycja:

Wokka

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
17
Buchów
16
Ja mam nasiona czystej Ruderalis w domu ale są z nimi problemy bo średnio chcą kiełkować najczęściej, ale nie wiem po co komu Ruderalis
Oprócz tego Ruderalis można spotkać w wielu miastach w Polsce najczęściej tam gdzie są jakieś ruiny i inne syfy

Jestem tym bardzo zainteresowany. Nie wiesz o żadnym obszarze w okolicy Opolskie. Od dawna szukam i wciąż nie znalazłem miejsca wokół jezior Otmuchowa i okolic Nysy.
Chciałbym spróbować rosnąć coś z ciekawości
 

Wokka

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
17
Buchów
16
Ok, rozwiązanie jest Finola. W rzeczywistości jest to pierwotnie cannabis ruderalis z Rosji. stosowany w rolnictwie do nasion. Dlatego łatwo ucieka z pól na wolność. Gdzie władze próbują go egzorcyzmować. ponieważ tworzy cross z konopi indyjskich. bogaty w thc..
 

mexploder

New member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
1
Buchów
0
Właśnie też mnie to ciekawi. Wikipedia (angielska) mówi, że ruderalis jest natywna dla środkowej i wschodniej Europy. Jest też wzmianka o zastosowaniach leczniczych, a także obrzędowych/rekreacyjnych co sugeruje, że coś THC miało. Ma też dużo CBD. Ciekawe czy taka tradycyjna odmiana jest jeszcze gdzieś dostępna.

A co by było gdyby znów zaczęła rosnąć dziko w Polsce? :) Myślicie, że reintrodukcja jest możliwa? Może byśmy przywykli do widoku tych roślin.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Właśnie też mnie to ciekawi. Wikipedia (angielska) mówi, że ruderalis jest natywna dla środkowej i wschodniej Europy. Jest też wzmianka o zastosowaniach leczniczych, a także obrzędowych/rekreacyjnych co sugeruje, że coś THC miało. Ma też dużo CBD. Ciekawe czy taka tradycyjna odmiana jest jeszcze gdzieś dostępna.

A co by było gdyby znów zaczęła rosnąć dziko w Polsce? :) Myślicie, że reintrodukcja jest możliwa? Może byśmy przywykli do widoku tych roślin.

Przecież już rośnie. :jprd:
 

Wokka

Member
Rejestracja
Lip 3, 2019
Postów
17
Buchów
16
Myślę, że na przykład hybrydy Finol i Membrana Auto(VIP seeds) będą w stanie uchwycić się gdzieś na skraju pola lub składowiska i rosną podobnie jak Czechy na południu Mikulova. W przeszłości było kilka roślin, a teraz rośnie wszędzie i ładnie się rozprzestrzenia. Interesująca autoflower hybryda Subterfuge lub ABC IBL (Humboldt csi) Nikt tego nie zauważył
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół