nasiona marihuany

Silver spray femi . Jak feminizowac?

Wyszukiwarka Forumowa:

McBitem

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
284
Buchów
0
Witam , wpadł mi w ręce Silver Spray do feminizacji , chciałbym zrobic teraz IN i zrobic troche ziarna na Outdoor.
Chciałbym zebyscie mi polecili jakies dobre odmiany AF z których najlepiej zrobic pestki .
i nie wiem czy dobrze mysle jak robi sie nasiona fem , mam zamiar kupic nasiona AF reg wytypowac zenską rosline zacząc ją pryskac przez 10 dni co 48h . gdy juz zbiore pyłek znowy posadze AF reg i tym pyłkiem zapyle żenską rosline , wyjdą mi wtedy nasiona fem ? bo widze ze uzytkownicy pryskają tez rosliny z nasion fem , ale przeciez jak zapyle takim pyłkiem z fem wyjdą mi hermy tak ? prosiłbym o jakies porady .<palacz>
 
P

PiteR.

Guest
sprawa jest prosta, masz żeńska roślinkę, pryskasz tym sprayem, później tylko czekasz na nasiona ;)
 

McBitem

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
284
Buchów
0
Tak poprostu pryskam żenską rosline np z nasion Af reg i czekam na nasiona ? wydaje mi sie to zbyt proste :p
 
P

PiteR.

Guest
Tak wlasnie jest ;) jest duzo tematow na ta sprawe, poczytaj ;) pozdrawiam
 

McBitem

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
284
Buchów
0
Czyli będzie samo zapylenie ;) moze mi ktos podesłac linka do fotorelacji jak ktos zapylał af ?
 

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
preparat jest mocny, w moim przypadku odwrócił praktycznie całego automata WR (80% jajec, 20% pistli). dlatego za bardzo nie można bylo zrobić samozapylenia, ale uzyskanym pyłkiem potraktowałem inną panne i wyszy nasiona 100% femi. testowane na oucie :) pozdro
 

stokrotka69

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2013
Postów
114
Buchów
0
nie wprowadzaj w blad jest bardzo slaby i praktycznie codziennie trzeba w nim moczyc krzaka nie jak tam pisze 5 razy prysnąć a codziennie przez najmniej 10 dni co pol tego idzie na krzaka max 2 heh badziewie i tyle
 
S

ShelbyGT

Guest

Bron

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2013
Postów
227
Buchów
0
temat do kosza jest juz dużo podobnych tematów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół