nasiona marihuany

Wyspy Kanaryjskie

Wyszukiwarka Forumowa:

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Za***ista misja :) Po zakończeniu edukacji czemu nie.

Spoko. Jak by co uderzaj na tenere. Choć dla wielu jak słyszy kanary i Teneryfa to egzotyka na maxa.
Ale to jeszcze Hiszpania i Unia Europejska. Można na legalu pracować, masz ubezpieczenie, dziecko do szkoły zapisujesz. Czym się wyspy kanaryjskie różnią od Anglii, tylko klimatem czy językiem? -to język hiszpański nie jest tak dostępny do nauki. A przeprowadzka niczym się nie różni +to ludzie na tenere bardziej uśmiechnięci i polityka mj łagodniejsza
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Życie w Hiszpanii jest zdecydowanie mniej stresujące, ludzie tutaj się uśmiechają do siebie i nie stwarzają problemów, jak w krajach Europy Wschodniej. Słoneczny i ciepły klimat temu sprzyja, wzmacia system immunologiczny. Styl życia w Hiszpanii jest zdecydowanie wolniejszy i bardziej relaksujący niż w innych krajach europejskich. Pamiętajcie iż "maniana" jest na porządku dziennym (maniana oznacza jutro).

Jeżeli zamieszkasz w Hiszpanii w odległości mniejszej niż 5km od morza, mało prawdopodobne iż będziesz cierpieć na astmę, ale tym bardziej w głąb lądu, tym większa koncentracja pyłków w powietrzu. Nad morzem nic nie powinno Ci grozić.

Więc bardzo mało prawdopodobne, iż w ogóle będziesz musiał skorzystać z opieki lekarza i szpitala w Hiszpanii. Tutaj po prostu się mniej choruje. Sam się przekonasz....




ja juz walizki mam spakowane <shiza>
 

ma&#241;ana

Member
Rejestracja
Sie 18, 2014
Postów
14
Buchów
0
najwazniejszy to entuzjazm i zmiana (albo proby zmian) swojego zycia jesli nie jestes do konca szczesliwy.po przyjezdzie do ziemi obiecanej.kiedy sie okaze ze nawet w polowie nie jest tak,jak sobie to wyobrazamy.do problemow,ktore chcemy zostawic,dolaczy szereg nowych.kiedy zaczniemy wyc za zyciem po ktorym zostaja spalone mosty,w pewnym momencie spotkamy nasze szczescie i nie jest najwazniejsze czy to sie stanie w subtropikach...ale zycze powodzenia.przyda sie w tym zacofanym zadupiu unii europejskiej.podjalem podobna decyzje jak ty i po 15 latach wloczegi po hiszpanii,od 8 szczesliwie zyje w euskadi,czyli kraju baskow.powodzenia
 

ma&#241;ana

Member
Rejestracja
Sie 18, 2014
Postów
14
Buchów
0
1

123_

Guest
powodzenia .super podejście. zapewne ludzie tak robią ale się nie chwalą,albo się chwalą ale ja obracam się w marnym towarzystwie,obracałem ; ] mam pytanie ,co jak zostaniecie okradnięci, przez lokalnych .
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
jutro zaczynają sie na wyspach kanaryjskich Canary Islands Cup:)
clear.gif
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Witaj ja miałem przypał przy sprzedaży sianka. Brak doświadczenia i nieodpowiedni kupujący . Chciałem dorobić kaski do wyjazdu no i mam.
Zawiasy (wcześniej nie karany ) + grzywna. Najgorsze że zajęli mi konto na którym odkładałem kaskę na wyjazd i za***ali siona co miałem zabrać. Niby nie mogą, ale odzyskać ich już nie mam szansy ( na psiarni tak powiedzieli: "mam się cieszyć że mi za uprawe nie do***ali bo dowodów nie mieli").
Ps. uważajcie z kim planujecie taki wyjazd , ja do nikogo nic nie mam , ale chyba bezpieczniej będzie jechać samemu i spróbować jakoś ogarnąć się na miejscu lub kogoś dobrać już tam, niż zostać skutym na lotnisku w pl z "kumplem" psem lub kapusiem. Przykre ale prawdziwe
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

rafcio_89

New member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
4
Buchów
0
Miczurin, głupoty piszesz. Pracuje w egzekucji i dobrze wiem, że żeby komuś konto zająć, to musi minąć przynajmniej kilka miesięcy. Najpierw wyrok, ponaglenie Sądu o zapłatę, postanowienie o nadanie klauzuli wykonalnosci, wniosek do komornika o wszczecie egzekucji. Od komornika dostajesz zawiadomienie o wszczeciu egzekucji i w 90% przypadków dopiero później komornik ustala i zajmuje konto (chyba że już wcześniej było ustalone, alejeśli nigdy nie miałeś podobnych problemów, to mało prawdopodobne). I niestety w mojej pracy też spotykam się z ludźmi co dostali grzywnę za trawę, ale bardzo rzadko dostają więcej niż kilkaset złotych ,więc musiałeś mieć mega niefarta.
 

gosu

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2016
Postów
46
Buchów
0
Na teneryfie zioło w cofee shopach po 6 euro za gram. Ogólnie nie polecam miejscówek turystycznych, to jest Maspalomas na gran canaria i na teneryfie całe południe + puerto de la cruz. Na innych wyspach nie byłem. Znajomość hiszpańskiego obowiązkowa.
 

aspire5024

New member
Rejestracja
Cze 27, 2015
Postów
2
Buchów
0
jak wyglada sprawa z klubami konopnymi na wyspie? turysci moga sie zapisac bez polecenia? jak z zabraniem tematu poza klub? moze ktos polecic cos w okolicach Costa Adeje?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół