nasiona marihuany

Wyspy Kanaryjskie

Wyszukiwarka Forumowa:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Kolego, nie chce rozpędzać twojego pięknego snu, ale wiesz jak to jest z wyjazdami... Wszyscy jadą na 110%, przychodzi data wyjazdu i kto jedzie? No zgadnij? Nikt nie jedzie, sam jedziesz :) Powodzenia ci życzę i będę trzymał kciuki za ciebie.


Pozdro
 
P

prymityw

Guest
Kolego, nie chce rozpędzać twojego pięknego snu, ale wiesz jak to jest z wyjazdami... Wszyscy jadą na 110%, przychodzi data wyjazdu i kto jedzie? No zgadnij? Nikt nie jedzie, sam jedziesz :)

do tego trzeba mieć jaja, pizdeczkom to nie pisane
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Spoko dancefloorkingz, jesteś na liście do pewnych jadących z nami, jak dojdą nowi chętni to podeślę linki do ogłoszeń ciekawych mieszkań do wynajęcia na teneryfie i inne ciekawe wiadomości o wyspach klimacie i potencjalnech miejscach do sady ale już na priv zdecydowanym jadącym.

Obczajcie gdzie ew was wsadzą żebyśmy mogli wam paczki słać :pr:
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Kolego, nie chce rozpędzać twojego pięknego snu, ale wiesz jak to jest z wyjazdami... Wszyscy jadą na 110%, przychodzi data wyjazdu i kto jedzie? No zgadnij? Nikt nie jedzie, sam jedziesz :) Powodzenia ci życzę i będę trzymał kciuki za ciebie.



hehehe :D dokladnie :p
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Wiem, wiem niby każdy taki chętny, a później nie dam rady bo mama mi wstrzymała kieszonkowe :crazy: ha ha.
Jak juz pewnej osobie napisałem, będę zadowolony jak chociaż jedna osoba pojedzie. Bo rachunki taniej i jest z kim pogadać i podzielić doświadczeniem uprawy, feminizacji, czy wlasnej krzyżówki odmian. No ale nie każdy ma siłę zmienić swoje życie .....
Dlatego czas na mobilizację i przemyślenia jest do Września. Każdy do tej pory ma szansę liznąć hiszpańskiego i ostatecznie zdecydować.
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
do tego talon na ***** i balón

tryb życia jaki chcesz prowadzić tam lepiej ci się opłaci, zaktualizować dane i od dawien dawna realizować w tańszej polandii

a do hiszpani owszem, bylem mogę polecić naprawdę fajnie spędzone wakacje ;)
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
co kupi za 30zl w zimnej i ponurej cebulolandi u janusza

a co kupi za 10E na cieplej wyspie u paula
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
hahah ja mam namiot jak coś i :bongo4:

Spoko. Wielu ludzi tam mieszka w różnych szopkach, nawet niemal w jaskiniach. Namiot rozwazalem ale bałbym się kradzieży podczas nieobecności. Słyszałem opinie ze wystarczy śpiwór, no ale kiedyś musi też padać. Ale za stary jestem żeby co dzień wygrzebywać się z namiotu. A poza tym elektryczność i bieżącą woda to podstawa. Nie te czasy by żyć jak Cygan...
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Na początku warto się trochę pomęczyć aby potem dzieki temu żyć w luksusie.

Jakbym nie miał rodziny to pewnie sam bym pojechał wziąć udział w takim projekcie.

Największym wyzwaniem będzie dla was nawadnianie.
 
P

prymityw

Guest
Na początku warto się trochę pomęczyć aby potem dzieki temu żyć w luksusie.

Jakbym nie miał rodziny to pewnie sam bym pojechał wziąć udział w takim projekcie.

Największym wyzwaniem będzie dla was nawadnianie.

bierzesz rodzine i przenosisz sie gdzie chcesz. nie ma ograniczen. nikt i nic cie nie ogranicza. tylko twoje działanie i akcje jakie podejmujesz. go go go !
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
^

ludzie są za leniwi, i nie chcą nic w życiu zmienić, bo trzeba się wysilić...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół