nasiona marihuany

Wyspy Kanaryjskie

Wyszukiwarka Forumowa:
P

prymityw

Guest
odkładaj siope na bilet, kupujesz , lecisz, wysiadasz, szukasz roboty obojetnie gdzie, zbieranie winogron i na***ka winem np. , siope dostajesz, szukasz najtanszego hostelu, dogadujesz sie ze zostajesz na dluzej i znizke chcesz , potem powoli powoli ogarniasz wszystko, badasz teren grunt etc,

to zaden problem, jesli masz taki plan to go realizuj
 

PizdoKłak

Banned
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
182
Buchów
0
Dokładnie tak zrob jak pozytyw pisze... tylko uzbieraj sobie troche kasy na czarna godzine w razie gdybys przez jakis czas roboty nie mogł znalezc. Fajny pomysł w sumie to moze po outdorze tez tak sprobuje
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Możesz uprawiać na Teneryfie, pozwalam, ale w kraterze na Santa Cruz nie, już go zaklepałem dla siebie kilka lat temu.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,219
Buchów
1,559
Strzal w 10sione moze byc,jedz ziom i uprawiaj tam konopie jakich tu nigdy nikt nie uprawiał, Bac sie niema co ,no ale dzis czasy ze bez kasy nawet do biedronki niewarto isc bo za ucho wyprowadza, trzymac tylko kciuki za odwage i oby to nieskaczylo sie tylko planem,idz na calosc bac sie niema co jestes mlody pewnie, i uwierz mi że nawet jak padniesz jak obszczany menel pod monopolowym ty sie podniesiesz i motywacje i sily wewnetrzne pozwolą ci wstac i pchną cie do dalszego szukania sobie miejsca na ziemi.I pamietaj ze trzeba pracowac a nie gadac,bo prace widac a slowa sie ulatniają Masz tu moje błogosławieństwo byś nie poznał co to jest nie mieć grosza w kieszeni a wydatków multum.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
Strzal w 10sione moze byc,jedz ziom i uprawiaj tam konopie jakich tu nigdy nikt nie uprawiał, Bac sie niema co ,no ale dzis czasy ze bez kasy nawet do biedronki niewarto isc bo za ucho wyprowadza, trzymac tylko kciuki za odwage i oby to nieskaczylo sie tylko planem,idz na calosc bac sie niema co jestes mlody pewnie, i uwierz mi że nawet jak padniesz jak obszczany menel pod monopolowym ty sie podniesiesz i motywacje i sily wewnetrzne pozwolą ci wstac i pchną cie do dalszego szukania sobie miejsca na ziemi.I pamietaj ze trzeba pracowac a nie gadac,bo prace widac a slowa sie ulatniają Masz tu moje błogosławieństwo byś nie poznał co to jest nie mieć grosza w kieszeni a wydatków multum.


bardzo motywujące słowa :)
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Słuchajcie odzew jest konkretny. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony konkretnymi propozycjami. Niestety nie wszystkim mogę teraz odpowiedzieć na priv. Mogę wysłać 4odpowiedzi na priv. Jakieś dziwne zasady. Ale ekipa pojedzie konkretna. TO dobrze, w grupie siła i rodacy będą zadowoleni z naszych owoców pracy. No i my też <joint>
 
K

Kot

Guest
Powieksze ci skrzynke, tylko macie fotorelke na forum pokazac, orajt?
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Może załóżcie spółkę akcyjną Polska Trawa SA i wyemitujcie akcje na pokrycie kosztów rozpoczęcia procederu. Potem jak pojawią się zyski to akcjonariusze będą dostawać dywidendę ze sprzedaży worków turystom.
 

dancefloorkingz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2013
Postów
305
Buchów
1
zeby jechac trzeba miec przynajmniej 2k euro na miejscu

jedzenie kosztuje tyle ile w ~ DE


i oby te grono nie mialo zachowania jak polak z polakiem na zachodzie... :( bo beda noze lecialy haha
 

Miczurin

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2013
Postów
48
Buchów
0
Spoko dancefloorkingz, jesteś na liście do pewnych jadących z nami, jak dojdą nowi chętni to podeślę linki do ogłoszeń ciekawych mieszkań do wynajęcia na teneryfie i inne ciekawe wiadomości o wyspach klimacie i potencjalnech miejscach do sady ale już na priv zdecydowanym jadącym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół