nasiona marihuany

Z cyklu nie możliwe.

Wyszukiwarka Forumowa:

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Witam takie jest to nieprawdopodobne, że muszę napisać to tutaj ;)

A więc wczoraj przyjechałem ze szkoły miałem jakieś 0,5 dopa. Odpaliłem sobie przy komputerze szkiełko bratu dałem bucha i jakoś sobie czas leciał. Starzy z nim pojechali do marketu i od tamtej pory tylko w głowie miałem jedzenie tym bardziej, że miał mi kupić jakieś fastfoody. Tak sobie zamulałem, rurka i worek leżały na biurku. Na 100% nie przechodziłem do innych pomieszczeń bo czułem trochę strach i ciemno było haha. No ale poszło techno trochę mnie poniosło, potańczyłem i poszedłem do łazienki umyć twarz siedziałem tam chwile i przyjechali. Wyszedłem wziąłem od razu zjadłem, bania zeszła mówię trzeba dobić. I tu zdziwko nigdzie nie ma palenia (z tym, że szkło, blety itd leżały tam gdzie były). Przegrzebałem dosłownie wszystko. Nie mam zwyczaju chować i to było dziwne. Całe biurko objechałem, łazienkę nawet kuchnie. Sprawdziłem kosze. Okolice biurka całe przegrzebane nawet pod dywanem i ch** zniknęło. Do dzisiaj mi to cholera nie daje spokoju ;D Tym bardziej, że jakby to rodzice znaleźli to na 100% by się odezwali.

Miałem podobną sytuacje kiedyś wybrałem się do znajomej na piwo i miałem ok. 3g w kieszeni czystego palenia. Cały czas miałem przy sobie w kieszeni teraz nie jestem pewien ale sprawdzałem przed wyjściem i miałem przy sobie. Wyszedłem za bramę mówię bije rurkę i znowu to samo nie było nigdzie u niej na chacie tak samo szukaliśmy żeby ktoś przypadkiem nie znalazł i do tej pory nie wiadomo co się z tym stało.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
1668657-cool_story_bro.jpg


:pr:
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Witam wracam tutaj niestety ponownie. Już sam nie wiem czy to zbieg okoliczności, mój zryty łeb czy jeszcze coś innego.
A więc do rzeczy wczoraj z bratem oglądam tv, popatrzałem na stół leżały tam bletki (na 100% były w środku, a nawet jeśli nie było to ostatnia jest inna więc musiały być) i tipy naszła mnie ochota na jointa ;). Więc wysłałem brata po paczkę ja przez ten czas chwila komputera i wróciłem do tamtego pokoju dalej oglądać telewizor. Dodam, że w domu była tylko babcia i nie ma dosłownie szans żeby je stamtąd wzięła. Więc wrócił z paczką wszystko ładnie pięknie, już wszystko przygotowane do kręcenia i ch*j na stole nie ma ani bletek ani filtrów. Po chwili zorientowałem się, że bletki leżą na podłodze no cóż czasem spadnie więc podnoszę i co ? W środku pusto same tekturowe pudełko, a tipów nie ma nigdzie ;].
Już to nie jest śmieszne w cholerę się poorałem dosłownie boje się być w domu sam już nie mówię jak jest ciemno czuje lęk. Brat to samo.
Nie tak dawno odwróciliśmy krzyż na ścianie u babki dla jaj chcieliśmy zobaczyć reakcje i tak wisiał parę dni.
Raczej poczuwałem się ateistą już nie mówię o tym, że w jakieś duchy bym wierzył. Ale teraz może być to dla was śmieszne. Na prawdę nie rozumiem tego co się dzieje. Chyba czas zrobić przerwę od palenia.
 

Green_afro

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
346
Buchów
0
A mi pewnej nocy , w tajemniczy sposób znikły planty.
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Nie tak dawno odwróciliśmy krzyż na ścianie u babki dla jaj(...)

Za tego krucyfixa będziecie się w piekle smażyli hahahah :lol3:
 
S

Statysta

Guest
fastfoody
mój zryty łeb
Sprawdziłem kosze
oglądać telewizor
jak jest ciemno czuje lęk

Już to nie jest śmieszne
Hahaha, ku**a, to JEST śmieszne <lol>
Powyższe wycinki Twoich postów są wystarczające do wystawienia diagnozy, swoją drogą, poczuwasz się ateistą a boisz się krzyża który sam odwróciłeś żeby pośmiać się z babki? Nie martw się, papież w Watykanie ma taki sam a nic złego mu się nie dzieje.
To babcia będzie się śmiała ze zbereźnego wnuczka w pięknym szlafroku z przydługimi rękawami :freak:
 

Szafirowy

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2013
Postów
365
Buchów
0
Hahaha, ku**a, to JEST śmieszne <lol>
Powyższe wycinki Twoich postów są wystarczające do wystawienia diagnozy, swoją drogą, poczuwasz się ateistą a boisz się krzyża który sam odwróciłeś żeby pośmiać się z babki? Nie martw się, papież w Watykanie ma taki sam a nic złego mu się nie dzieje.
To babcia będzie się śmiała ze zbereźnego wnuczka w pięknym szlafroku z przydługimi rękawami :freak:

Po 1. Tak 0.5 dopa wyobraź sobie, że paliłem kilka razy no pewnie z tego powodu już nie ma ratunku dla mnie.
Po 2. Fastfoody ty z pewnością nigdy nie jesz, ja regularnie ćwiczę, dietę układam sam i o żywieniu myślę, że wiem więcej od ciebie.
Po 3. Techno dla ciebie słuchacza "prawdziwej muzyki" bo pewnie za takiego się uważasz ogranicza się do pojęcia basu, a odbiorców jako debili w BMW albo nafaszerowanych tabletami na dyskotece koksów więc nie ma o czym rozmawiać.
Po 4. No mam zryty łeb i gdyby można było każdego myśli poznać to pewnie o każdym można powiedzieć podobnie.
Po 5. Tak sprawdziłem kosze dla świętego spokoju bo dziwne, że coś ginie z biurka ale mniejsza z tym.
Po 6. Nie wiem co oglądasz ale o dziwo w telewizji idzie zobaczyć dobry film czy program.
Po 7. No czułem lęk zdarza się po paleniu, może mi nie służy w takich ilościach.
Po 8. To przepraszam za moje wypociny i niech admin usunie ten post bo dopiero teraz zauważyłem jakie to żałosne ;)
 
S

Statysta

Guest
1. Może jeszcze jest :sunny:
2. Jem kilka razy w roku, też ćwiczę, o żywieniu może wiesz więcej, ja za to o czym innym. Jak z każdym.
3. Kto powiedział że nie słucham? :)
4. Oczywiście ale są granice.
5. Tu widzisz wszystko miesza się z punktem nr 4 więc nie widzę sensu rzucania się ale w zasadzie tego nie robisz.
6. Mamy Cię :sunny: ogląda się telewizję, nie telewizor, ale to drobny szczegół. Zresztą nie oglądam wcale a do niedawna miałem 3 kanały.
7. Krzywe jazdy, proponuje zagłębić się w siebie czy jakby to nazwać.
8. Hmm..zdarza się, ważne żeś to chociaż dostrzegł. Wiele rzeczy można załatwić w głębi siebie, taka epoka że każdy pisze na FB jaki i o której dziś oddał stolec i którą ręką się podtarł ale nie trzeba ślepo w to brnąć.
 

UnFuckAble

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2011
Postów
112
Buchów
0
nie przechodziłem do innych pomieszczeń bo czułem trochę strach i ciemno było haha. No ale poszło techno trochę mnie poniosło

Ahaha :lol3: Oż ku**a, dawno się tak nie uśmiałem na trzeźwo. Nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji.
Odwrócone krzyże? Techno i fastfoody?? Toż to sam diabeu się tobą interesuje, a ty nieczysta duszo nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy. A tak na poważnie.. Kocie, nie wiem czy ta opcja z 50cioma pierwszymi postami jest słuszna, bo jak tak przeglądam wypociny nowych... Ci ludzie pie****ą takie farmazony, że aż podnosi mi się ciśnienie wewnątrzgałkowe. -_-
Teraz pomnóż sobie liczbę świeżaków razy 50 postów naklepanych bez pojęcia i wychodzi nam szambo.
Czort z tym, jeżeli wypowiadają się oni tylko na offtopach czy kanciapie... Ale robienie syfu na całym forum?

Co do ciebie, szafirowy chłopcze: brat i babka podpie****ają ci sort. Ogranicz palenie dopów, zajrzyj czasem do SJP.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
:pl: Odstaw stary te dopy i nie wciągaj w to młodszego brejdaka.
 

Snow87

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2012
Postów
93
Buchów
0
Boisz się ciemnych pomieszczeń?
Rozumiem, że kładąc się spać uważasz, żeby stopy nie wystawały poza krawędź łóżka żeby kałabała ci ich nie u***ała? :crazy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół