nasiona marihuany

Outdoor 2008 By Evenem

Wyszukiwarka Forumowa:

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
Witam wszystkich:spalony:
Moja roślinka to nieznana krzyżówka ,którą dostałem z tematem od Bogusika.Ogólnie na outdoor planowałem posadzenie około 15 roślin. Niestety wszystkie zostały zniszczone w różny sposób niektóre same znikał inne wpie****ały sarny(raz sam widzialem:/). Także przeprosiłem zapomnianą roślinkę z ogródka i zacząłem się do niej przykładać. Na dworzu znalazła sie na początku kwietnia jednak trawa ją zarosła(niemogłem jej znaleźć) i powpie****ały ślimaki. Na początku czerwca odratowałem ją i przesadziłem w lepsze miejsce i dałem 15L ziemi wymieszanej lekko z suchą trawą z mojego ogródka. Co jakiś czas nawoziłem ją bioponem dla paproci NPK 8-1-1. Przez ostatni miesiąć niedostawała ,żadnego nawozu aż do wczoraj zapodałem biopon dla roślin kwitnących NPK 4-5-6 i na weekend zapodam coś z duża ilością PK.Mj ma w hwili obecnej okolo 150cm i 6 głównych topów.Opiekują się nią biedronki więc nie jest źle. Na początku uprawy była ostro fimowana a potem lekki Super Cropping. Narazie czekam na zbiory i poświęcam jej coraz więcej uwagi, licze na wasze sugestie kiedy zbiory:harvest:.Dodam jeszcze ,żę roślina jest mocną krzyżówką hyba 3 czy 4 odmian... narazie niemoge dotrzeć co to były za odmiany, wiem ,że łodygi są częściowo czerwone(bardziej fioletowe) i włoski na topach niektóre też chodź niewidać tego na fotkach... sory za jakość fotek(mam takich sporo z całej uprawy więc wrazie czego jeszcze dodam) ale niemam cyfrówki, niedlugo pożycze to wrzuce nowe fotki w lepszej jakości pozdrawiam.:smokee:
%5Bhtml%5Da%3E























<shiza>
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15

Moja roślinka to nieznana krzyżówka ,którą dostałem z tematem od Bogusika
gratulacje ziom ..........

zdjec nie da sie otworzyc
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
hmm mi sie calkiem normalnie otwierają... niedługo wrzuce foty z cyfrówki bo te są tragicznej jakości;p ps co do zapachu na veg wiadomo prawie 0 ostatnio bardzo przyjemny trochę owocowy. Wczoraj tak sie nasilił ,że pachnie jak szabmo - poprostu shit;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół