nasiona marihuany

Jack Daniel's BONG

Wyszukiwarka Forumowa:

Cypres

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2012
Postów
65
Buchów
1
Witam zaprezentuje wam krok po kroku jak zrobić bongo praktycznie ze wszysktiego​


Wystarczy kupić diamentowe wiertło. Lufa która widnieje na zdjęciu koszztowała mnie 8 zł. Tylko tyle wam potrzeba plus uszczleka ktorej nie ma na fotce.

Sprawa jest bardzo prosta wystarczy wywiercić otwór NA NISKICH OBROTACH PRZY CZYM BUTELKĘ POLEWAMY WODĄ





POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SMACZNEGO:bongo4:<wodna>:bongo:
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Good man!

Pamietam jak za dzieciaka zrobilem bongo po butelce wodki Danzka czy jakos tak.
Aluminowa byla czy stalowa...
I z kokosa tez robilem.

Wlasnie takie bonga mi sie najbardziej podobaja.
A nie jakies cuda na kiju...
 

stu cweli

ku**a i zlodziej.
Rejestracja
Lis 30, 2013
Postów
252
Buchów
0
za***iste bongo w jednej z najłądniejszych butelek dostępnych, szacuneczek i do przyklejenie wg. mnie, w końcu wiem jak wiercić w szkle ;)
 
C

Crays

Guest
świetny pomysł z jackiem ! wykorzystam na pewno :) Dzięki za podsuniecie pomysłu .
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
Cypres o jakiej pojemnosci jest ta butla? 0.5/0.7/1 litr i czy robiles sprzegielko czy bez? cybuch sie wyjmuje bez wysilku czy troszke cieszko idzie?
 

Cypres

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2012
Postów
65
Buchów
1
Butelka neistety 0,5l ale kosi banie lepiej niż wiadro i te inne wynalazzki przy czum poręczna szybko się nabija i beż żadnego pei****enia. oczywiscie bez sprzęgiełka cybuch troche siezko sie wyjmuje bo jest usczlka ale niedlugo bede kupowac taką jakby drugą lufe w która wkkłada się tą z cybuchem przez co wyjdzie mi sprzęgło jak w profesionlanym boniu
 

Władimir Władimirowicz

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
439
Buchów
0
Butelka neistety 0,5l ale kosi banie lepiej niż wiadro i te inne wynalazzki przy czum poręczna szybko się nabija i beż żadnego pei****enia. oczywiscie bez sprzęgiełka cybuch troche siezko sie wyjmuje bo jest usczlka ale niedlugo bede kupowac taką jakby drugą lufe w która wkkłada się tą z cybuchem przez co wyjdzie mi sprzęgło jak w profesionlanym boniu

Genialnie ci to wyszlo,jak tylko zdobede 1 lub 0.7 litrowa butle to tez poszpace nad takia fajką
 

Cypres

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2012
Postów
65
Buchów
1
Gorąco zachęcam do kupna diamentowego wiertła, gdyż dzięki temu w banalanie prosty sposób można robić własne kreatywne i prze***ane bonga. Wystarczy kupić diamentowe wiertło które na allegro kosztuje 15 zł. Sam dopiero sobie uświadomiłem że to takie proste <shiza>
 

Cypres

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2012
Postów
65
Buchów
1
Istnieje jeszcze wiertło w kształcie harpuna ale ch*j wie jak to wierci, wertło diamentowe nie jest aż tak drogie a jak chce sie cos robic to to jest niezbędnik, nie ma co szukać domowych sposobów na wiercenie gdyż każdy można o kant dupy robić. Wszystkie są chu*a warte i nie potrzebnie się z nim pier***ić, zamiast tracić energie na pie****enie się z tematem lepiej iść lub pojechać kupić te *****e wiertło i mieć wy***ane jajca i robić sobie bonga z czego się chce.:afroweed:
 

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
Jedna uwaga co do wykonania. Trochę za blisko ustnika ta lufa i co niektórzy palący, szczególnie którąś kolejkę z rzędu mogą pozbawić się brwi podpalając zwykłą zapalniczką ;) Przy niskich butelkach lepiej jest wiercić bliżej dna, lekko skośnie w ściance i wykorzystać krótszą lufkę.
 

Cypres

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2012
Postów
65
Buchów
1
No co ty, ile razy juz paliłem ani razu brwi nie podpaliłem, zresztą jak ktoś jakiś niepełnosprytny jest to może dać sobie na ustnik rurke gumową albo z akrylu coś żey dłuższa była i się nie oparzy podzro
 

Himen

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2012
Postów
185
Buchów
0
Wie ktoś gdzie dostać rurki z cybuchem w cenie koło 10zl?
 

Kwiatek75

New member
Rejestracja
Lut 22, 2017
Postów
3
Buchów
0
Wiercenie

A jakiej szerokości ma być dziura bo mam zamiar iść do szklarza I już zakupiłem rurkę I cybuch A na na jaka średnicę ma być odwiert
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół