nasiona marihuany

Pyramid Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Shiva

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2013
Postów
254
Buchów
0
Sporo ludzi już uprawiało nasiona z pod flagi Pyramid. Ja sam eksperymentuje...

Jakie jest wasze zdanie na temat tego breedera?
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
moim zdaniem breeder dobry - miałem tutankhamona i nie miałem pytań - urywało łepetyne - niespotykane doznania :) próbowałęm też anastazji i równieżbyłęm pod wrażeniem - jeżeli chodzi o plonowanie to breeder zawyża ale o mocy pisze poprawnie w 150% w koncu plonowanie zalezy od nas w większości :)
 

Shiva

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2013
Postów
254
Buchów
0
Ja też mam Anastezję, choć jeszcze nie wykiełkowaną. Pytanie do Ciebie - długo dochodzi?
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
nie miałem jej w boxie - jedynie degustowałem :)
 

T_H_C

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2013
Postów
249
Buchów
0
Ja miałem White Widow af fem, z f2... i ładnie wyrosła, zerknij do mojej fotorelacji , polecam tego breedera :)
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Ja mam Sharka i pieknie kwitnie. Przechuj plon bedzie. Ze 150-200...

Sruuuuuuuuu.... paszlo z mego XYZ123-890ABC
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
witaj padrree!!!


jakie automaty poleciłbyś na outa sprawdzone przez ciebie
i jakie pełnosezonówy


wszystko na PL
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Dostałem pestki New York City AF i fajnie będzie zrobić z nich użytek i się przekonać co to za moc.
Może ktoś coś powiedzieć na temat tej odmiany od tego breedera ? Ciekawość mnie zżera :bounce:
 

Shiva

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2013
Postów
254
Buchów
0
Roślina rośnie wysoko, jest bardzo rozkrzaczona. Proponuje odpoczątku chwycić ją za pysk i tak pokierować lst, żeby było co najwyżej 8 topów, bo później się robi milion małych gówien :) jeśli wiesz co mam na myśli (oczywiście kwestia podejścia). Co więcej odmiana długo dojrzewa, więc jeśli chcesz mieć zadowalający plon to musisz ją potrzymać, bo puchnie dopiero w ostatniej fazie.

Pozdro
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
No ja muszę mocno trenować bo boxa mam niskiego (45 cm roślina max) jakoś ją ujarzmię aby tylko mi się udało ładnie wega poprowadzić ;)
Lipa, że długo trzeba na nią czekać ale myślę, że się opłaci. Mam nadzieję, że to mocna sativka jest. Indyjki dojdą wcześniej to będzie miała więcej miejsca-światła w boxie na ostatnie dni.

Shiva Ty to paliłeś...jak doznania? Petarda...czy dupy nie urywa ?
 

Shiva

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2013
Postów
254
Buchów
0
Ogólnie z tego co pamiętam to ładnie pachnie, fajnie smakuje. Moc jak moc, kwestia subiektywna, jak ktoś pali dwa blanty dziennie to na nim nie zrobi wrażenia. Na pewno nie jest to bardzo mocna odmiana, która zwala z nóg, bardziej sativkowa, ale słaba też nie. Ja ogólnie przyznaje trochę źle ją poprowadziłem, zresztą była w boxie jako zapchaj dziura, do tego ten czas - byłem na nią zły. :)
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
tutankchamon - kompaktowa roślina mocno oblane zbite szyszki. Nie wydaje sie ale naprawde przybita jest. smak i zapach benzyny mocne palenie w smaku jest naprawde dobra. smaczna hehe :) krótko kwitnie
IMG_6507.JPG

IMG_6512.JPG
 

UstaWaclawa

Active member
Rejestracja
Gru 25, 2015
Postów
40
Buchów
0
Nie polecam tego breedera, jak nie herma to zamiast af'a sezonowka... butelka im w du*e
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Sorki za odgrzewanie tematu,ale miałem ww i Anubisa(czy jakoś tak) na zeszłorocznym oucie i mogę tylko napisać że w życiu tak się nie rozczarowałem... Rośliny rosły jak szalone,oszronione na max,zapach petarda. Ale żeby coś poczuć to musiałem 3 wiadra z rzędu pociągnąć. Zero mocy,normalnie powalało poziomem zaszokowana
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
U mnie też niestety na minus. Kupiłem jedno nasiono na próbę nie najtańsze nie najdroższe i nie wystrzeliło...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół