nasiona marihuany

Ak48 outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Bucket

Active member
Rejestracja
Sie 17, 2008
Postów
42
Buchów
0
Oto moje rośliny proszę o komentarze, pytania, krytyka mile widziana.

link do mojego albumu: http://www.forum.haszysz.com/album.php?albumid=141

P.S

To zdjęcia jak jeszcze są na Vegu, a dopiero nie dawno zaczeły kwitnąć, wkrótce zrobię nowe zdjęcia kwiatów to zauploaduje :)
 
Ostatnia edycja:

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
problem moze byc, jesli mozesz kupuj ripena bo juz przymrozki moga byc w każdej chwili
 

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
:lol3:wyszczególnij mi gdzie napisałem źle i podaj swoją teorie.
 

SLW

Well-known member
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
196
Buchów
10
Nie bądź taki pewny siebie bo w Twoim poście nie ma cienia sensu.
 

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
przepraszam bardzo ! teraz dopiero zobaczyłem daty najmocniej przepraszam, mój błąd.
 
Ostatnia edycja:
R

Rider

Guest
nawet nie chodzi o date, ale twoj post jest glupi - jest opisem jak nie powinno sie dopie****ac plantow na koniec flo.
 

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
rozumiem, lubie uczyć się na błędach więc jaki zrobiłem błąd piszac tego posta i co byś ty zrobił w takiej sytuacji ?
 
R

Rider

Guest
problem moze byc, jesli mozesz kupuj ripena bo juz przymrozki moga byc w każdej chwili
zacznijmy od tego jakim trzeba byc ogrodnikiem zeby dopie****ic roslina w listopadzie ripen czy jaka kolwiek inna chemie kiedy roslina umiera i nie jest pewne czy wogole pobieze to z ziemi, bo o tym ze to mialby byc naturalny staff mozemy zapomniec calkowicie - jak nie bedzie strzelac w lufie siarka to juz jest sukces.

Sa tematy w odpowiednich miejscach, chcesz sie czegos nauczyc to czytaj bo to wszystko bylo pisane a jak myslisz ze bede dla ciebie co chwile cos tlumaczyl to sie grubo mylisz, co najwyzej mozesz dostac banana na miesiac zebys mogl przestudiowac wszystko i nie glosic mi tutaj cherezji
 

DziadBorowy

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
118
Buchów
1
ok spoko ale popatrz na zdjęcia, jasne że sucha obumierająca roslina nic nie pobierze a nawet jak zaciągnie to tylko ją zaciągnie ale nie wykorzysta tego. Sugerowałem się zdjęciami bo na date nie patrzałem i to był mój podstawowy błąd.
 

Bucket

Active member
Rejestracja
Sie 17, 2008
Postów
42
Buchów
0
Sorry za brak obecnosci na forum ale jest git| zaraz wam pokaze jak doszly haha:harvest:
 
Ostatnia edycja:

johnskun

Member
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
17
Buchów
0
Naprawdę dobre zbiory, i moc też zadowalająca:smokee: wierzcie mi wyhodowane na krwawicy dwóch fanatyków out. Ale w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej... już nie mogę się doczekać out 2009<shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół