nasiona marihuany

OG Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Miałem całkiem niedawno.Nie zrobił wrażenia żadnego.

Hehe, od czasu tamtego posta przepaliłem tego zioła już dość trochę :D Ale dzięki ;)
 
R

Rivi

Guest
Miałem kilka razy. Znajomi sobie chwalili, powiem szczerze, typowe palonko spod indorka, ani nie jest jakieś świetne, ani nie jest złe. Takie normalne palonko spod lampy, kilka maszków i gotowy fajnie się to pali ;) Aktualnie mam jedną sztukę tego w boxie, po raz kolejny, zobaczę jakie wyjdzie na kokosie.
 

Marihuanator

Banned
Rejestracja
Lip 21, 2011
Postów
873
Buchów
0
Ja miałem go w tym sezonie na outdoor. Z paczki 3 szt. przeżyły wszystkie, na temat plonu się nie wypowiem, bo susza w tym sezonie dała popalić i wszystko o wiele słabiej rosło niż zazwyczaj, ale ogółem były to jedne z mniejszych roślin rosnących w tych samych warunkach. U mnie zakwitł tak jak wiekszość późniejszych strainów, pod koniec sierpnia, do ścinki był gotowy tak jak producent napisał - w połowie października. Kwiaty średnio zbite, trafiłem dwa osobniki purpurowo-zielone (więcej żywicy, ale mało zbite) i jeden całkiem zielony (trochę twardszy kwiat ale mniej żywiczny). Rośliny na oko wyglądały w znacznym stopniu na indica, wszystkie pod wieloma względami bardzo podobne do siebie (liście, odległości między węzłami, zapach, czasy kwitnienia i dojrzewania), jedna miała staśmioną łodygę jednego szczytu. Nie miałem problemów z pleśnią, ale jesień też była bardzo sucha, więc trudno coś na ten temat stwierdzić. Co do najważniejszego, czyli działania, to wypowiem się za jakiś czas, jak przyjdzie kolej na testy :). Zanim wstawię foty, to napiszę jeszcze, że jeżeli chodzi o samą uprawę outdoor (na razie bez oceny działania), to ogółem taka sobie, od strony "technicznej" O.G od RQS jednak zdecydowanie lepszy. Wątpię, żeby na indoor było inaczej, bo kiedy jakaś roślina jest świetna na out, to na indoor musi być kozak...

A to już fotki tytułowego bohatera, a właściwie bohaterek :)







 

pdgpdgpdg

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2014
Postów
55
Buchów
0
og kush od RQS na 17plantów tylko 4 w miare spuchły tak że można było ściąć ale i tak bez rewelacji było jakieś 3 fena najszybsze zaczeły kwitnąć gdzieś na początku września reszta połowa września te najwcześniejsze i tak nie zakwitły tak jak powinny trzeba było je scinać gdzieś w połowie pazdziernika przez śnieg a te późniejsze po miesiącu kwitnienia miały ledwo rozwinięte topki nic z nich nie było zapach słaby nie polecam na out nie słuchajcie tego bajkopisarza marihuanatora co pisze bo sobie outdoor z***iecie i nie kupujcie durbana od bulk seed bank 2 fena oba zakwitają dopiero w połowie września
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół