nasiona marihuany

OG Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

HolenderskiSkun.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 12, 2010
Postów
464
Buchów
39
Według Dinafem jest to ich najlepsza odmiana.

Original Gangster Kush został stworzony w Kalifornii niedaleko Los Angeles w dolinie San Fernando, zajęło
to 3 pokolenia krzyżówek i stabilizowania roślin. Jest aktualnie najpopularniejszą odmianą na południu Kalifornii oraz numerem 1 w całych U.S.A.

Original Gangster to ktoś, kto posunął się na szczyt hierarchii. Ta odmiana jest bossem wśród odmian cannabis na całym świecie.

Ma światowej sławy smak, jak cytryny wymieszane z benzyną. Jest to egzotyczna mieszanka sativy i indyjki, a jej smak jest jednym z powodów dla których ludzie płacą po 30$ za 1g. Innym powodem popularności jest to że jest to najbardziej pożądana odmiana przez aktorów i VIP-ów w Kalifornii.

Jej moc jest przytłaczająca, zawartość THC osiąga 24% przy 0,23% CBD, wynika z badań laboratoriów w Kalifornii. W 75% jest to indica, na którą składają się z genów Lemon Thai / Pakistani skrzyżowanych ze słynną odmianą ChemDawg. Liście są jasno-zielone i totalnie pokryte trychomami.

Rodzaj:
Indoor

Genotyp:
Głównie Indica

Geny:
Lemon Thai/Pakistani x ChemDawg

THC:
24% THC, 0,23% CBD

Wysokość:
Średnie (do 130cm)

Czas kwitnienia:
7 - 9 tygodni

Plon:
Bardzo Duży (ponad 500g/m2 Indoor)

opis został przetłumaczony ze strony producenta

Dinafem-OG_kush_.jpg
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
a tak wyglądał u mnie OG Kush - w około 9,5 tygodniu flow, uprawiany w ziemi w 11 litrowej donicy . . .

2%7E46.jpg


3%7E45.jpg


1%7E46.jpg


5%7E31.jpg


4%7E35.jpg


peace!!:spalony:
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
taki lisciasty i malo zywicy na nim z lekka,ale og to orginal tylko w clonie, a ilosc phena co sie trafia i co uzywaja do crosowania zeby zwiekszyc ilosc masy wlasnie tak wyglada, ja mialem z 20 sztuk og kushy , to takie pheno mialem z 2-3 razy w tym 2 od dna ale to byl akurat og18 , ale moc mial , jak rozmawialem z chlopakami z dna to mowili ze bardzo ciezko trafic pheno takie same do orginalu , ma byc czuc ziemie - ala kurz , a na drugim planie lekki zapach cytrynki pozdro panie

lemon og
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
oo prosze jak temat ożył :) i dobrze . . . :)

wogóle fajnie by było jakby w dziale breederzy ludzie wklejali fotki swoich plantów . . . można wtedy weryfikowac te górnolotne opisy sklepów/producentów;) . . . i przy okazji porównywac z plantami innych userów (jesli fotek byłoby wiecej) czy np. fenotyp stabilny - podobny do siebie . . . no i wreszcie na podstawie wiekszej ilości fotek growerów można łatwiej stwierdzić który strain, breeder produktywny, warty uwagi itp . . .
zapraszam do wrzucania swoich fot <peace>
 

byMike92

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
209
Buchów
0
Jestem w 100% za!

Czas obalić fałszywą propagandę rozpowszechnianą przez breederów :yeahh: !

Uważam że jako moderator powinieneś coś takiego zrobić.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,160
Buchów
20,981
Odznaki
2
heh tylko że ja nawet jako moderator niewiele moge w tej kwesti zrobić, moge jedynie sam wrzucić kilka fotek i liczyć że inni też tak będą robić . . .<joint>
. . . i tym samym forum bedzie rosło w ciekawą treść popartą fotami growerów :]
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
oo prosze jak temat ożył :) i dobrze . . . :)

wogóle fajnie by było jakby w dziale breederzy ludzie wklejali fotki swoich plantów . . . można wtedy weryfikowac te górnolotne opisy sklepów/producentów;) . . . i przy okazji porównywac z plantami innych userów (jesli fotek byłoby wiecej) czy np. fenotyp stabilny - podobny do siebie . . . no i wreszcie na podstawie wiekszej ilości fotek growerów można łatwiej stwierdzić który strain, breeder produktywny, warty uwagi itp . . .
zapraszam do wrzucania swoich fot <peace>

A co ze strain guide? Coś cisza tam od dłuższego czasu, a zadanie chyba spełnia. Można by tam porobić działy na breederów
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Kto miał tego OG z Dinafemu ? Rzeczywiście takie dobre czy to tylko plotki ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Mój ziomek ma 4 OG, już prawie miesiąc na wegu. Do 10 dni przełączamy na flo. Bardzo gęsta odmiana, spor odrostów i dużo dużych liści. Może trzaśniemy fotorelkę jak zacznie się flo. Roslinki po 27-28 dniach weg i toppingu maja około 30-35 cm.
 

Skunek90

Member
Rejestracja
Maj 12, 2009
Postów
8
Buchów
0
Może jakieś info dodawać, gleba i odzywki no i jakiś trening sugerowany tez startuje niebawem z 10 fem. OG Kush od Dinafem w boxie [1,15 m2][HPS 400] i szukam info co lubi ta odmiana pochwalcie się swoimi doswiadczeniami :) jesli ktos mial by chwilke to przy okazji mogl by polecic jakiego winga wybrac na początek, zbieram info i zależy mi na jak najlepszym wyborze, pozdrawiam.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Smoke report OGK od Dinafem, jak by ktoś chciał.

https://www.forum.haszysz.com/showt...i-organiczne-smakołyki&p=1325582#post1325582

Jeśli chodzi o uprawę to nie jest wybredny, lubi spore ilości nawozów. Sam z siebie bardzo ładnie rozrasta się na boki, ale warto zrobić FIM/topping. Zdarzają się fenotypy BARDZO podatne na pleśń, ale spotkałem się z takim feno które praktycznie nie pleśniało mimo 100% wilgotności w fazie ciemnej(woda skraplała się na roślinie i ścianach boxa) i braku wiatraka mieszającego.
 

OriginalGangster

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2014
Postów
115
Buchów
1
Box 40x40x120/ Hps 150w/Nawozy BIO/7week weg/8week flo/PLON:55g/

Miałem 3 O.G Kush w swojej karierze i każda była wrażliwa na nawozy, jedną nawet popaliłem (canna), Na Flow wyciąga się jak sativa co ma swoje plusy jeśli w boksie masz mieszanki gatunkow z przewagą sativa :) Komu nie sprezentowałem sampelka to wychwalał z uśmiechem na ustach i taką satysfakcją że palił coś niesamowitego :) Ludzie zakochani, szczęśliwi i moje odczucią są podobne :) Co do fazy to jest bardzo przyjemna, nie zagłusza myśli jest po prostu przyjemnie. Na imprezki też brałem ale paliliśmy na koniec jak każdy miał iść do domu nad ranem żeby lepiej się spało :)
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja to teraz mam. Większość ma włosiasty fenotyp. Mniejszość ma fenotyp mięsisty i to są te szybkie siedmiotygodniowe. Wszystkie bardzo łapie botrytis. Nic innego co teraz mam nie ma pleśni a OG Kushe mają. Poza tym wygląda na niezłego kozaka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół