nasiona marihuany

Uprawa Salvii divinorum

Wyszukiwarka Forumowa:

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
Dałbyś jej już większa tą doniczkę
nie widzisz że żebra o miejsce na rozrost
i więcej wody
ok dziś przeprowadzka :)
klonów nie robie tak jak radzi nasz mętor ESC., ale podsypałem ziemi tak aby pierwsze odrosty miały z nią stycznaść, ciekawe czy puczczą korzenie<joint>
 

Psilokraton

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2014
Postów
197
Buchów
0
Odbiegnę trochę od tematu, a mianowicie chodzi mi o dostępność sadzonek.
Słyszałem coś o jakimś czeskim serwisie, na którym sprzedawane są najróżniejsze egzotyczne rośliny.
!Podobno! nie ma problemu z wysyłką do krajów, gdzie szałwia jest nielegalna.
Niestety, nie pamiętam nazwy, nie pamiętam niczego co mogłoby mnie nakierować.
Zna ktoś może adres?

Patrząc na metodę rozmnażania, prawie cały świat ma tą samą roślinę co Ty ESC, pierdzik i wszyscy inni. Niesamowite :D
 
R

Rivi

Guest
Więc popytaj ludzików, co to za serwis i możesz zaryzykować, ale pusto w domu musisz mieć żeby nie daj Boże jakby przyszło się tłumaczyć, żebyś nie miał kłopotów później za materiał czy uprawę.
 

Kręgosłup

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
292
Buchów
0
I odkryl moze ktos ta strone z sadzonkami?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
R

Rivi

Guest
Spróbuj zamawiać z za granicy, ludzie jak się tym wymieniają w PL to raczej między sobą, jak było np w moim przypadku, co nie zmienia faktu że może udać się zza granicy, może ktoś się zgodzi. Poszukaj, spróbuj a nie gadaj ;)
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
witam zrobiłem klony z mojej szałwi z marnym skutkiem niestety 85% nie dało rady, z mojej winy udusiły sie. No nic człowiek uczy sie na błedach. oto mama i to co zostało z kolnów;


 

joseph85pl

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
296
Buchów
0
witam sorki moze za glupie pytanie z gory ale salvii pali sie liscie? i to jest ta sama co nie wiem jak teraz ale byla w tych sklepach z oduzaczami ?co bania jest ze idzie sie przezegnac pieta?
 
R

Rivi

Guest
Nie wiem czy to jest wiarygodne, próbowałem się skontaktować ale coś e-mali nawet znaleźć tam nie mogę. Próbuj, najwyżej stracisz te 40zł a możesz sadzonkę zgarnąć hehe :)
 

Bumba Dawg

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2014
Postów
148
Buchów
0
Nie wiem czy to jest wiarygodne, próbowałem się skontaktować ale coś e-mali nawet znaleźć tam nie mogę. Próbuj, najwyżej stracisz te 40zł a możesz sadzonkę zgarnąć hehe :)

Heh dopiero teraz zauważyłem że brak jakiego kolwiek kontaktu jest tam na stronie :p Bo wcześniej tylko rzuciłem okiem i zobaczyłem końcówkę e-maila @wp.pl :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół