nasiona marihuany

Uprawa Salvii divinorum

Wyszukiwarka Forumowa:

Mary Jan

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2011
Postów
157
Buchów
0
Tych stanow nie da się porównać, szałwia jest jedyna w swoim rodzaju :)
Mozliwa.
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
Ciekawa uprawa jeszcze ciekawszego planta.
Zawsze fascynowaly mnie psychodeliczne doznania, mam spore doswiadczenie z lysicami, szalwi niestety nie mialem okazji sprobowac. Czy te dwa stany mozna wogole ze soba jakos porownywac? Mozliwa jest uprawa od wiosny po prostu w doniczce na oknie ?

jak dla mnie trip na grzybach jest jak wspinaczka pod górę powoli do góry, żeby na końcu zobaczyć to coś. A po salvi czujesz się jak byś dostał obuchem w głowę zdezorientowany wpadasz w sam środek jakieś akcji. Takie są moje odczucia.

jak obiecałem to dodaje









 
Ostatnia edycja:
R

Rivi

Guest
Nieźle wyglądają jak na tą porę roku, na prawdę. Moje to są prawie całe nagie, większość liści odpadła to do suszenia poszło. Co do HPS, pod 250w mogą mieć za dużo światła i temu problemy z listkami są :) Nie wiem, tak przypuszczam bo pod HPS nigdy nie trzymałem ich.
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
To ja się pochwale swoją małą:



Dostałem ją od Anacondy (dziękuje jeszcze raz)
Po transporcie został jej tylko jeden listek, ale jak widać odżywa.
 
R

Rivi

Guest
Proponuję Ci, żebyś zrobił do niej jakiegoś małego boxa i wrzucił do niego 1-2 świetlówki jakieś 23w wystarczą w zupełności. Nie potrzebuje dużo światła a zobaczysz że odżyje i zacznie fajnie rosnąć. Może mieć spory problem zimą bo jest malutka a szkoda było by ją zmarnować :)
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Już odżywa, tak jak pisałem po transporcie został jej tylko ten duży listek, tych małych jeszcze nie było nawet widać.(jest u mnie już dwa tygodnie)
Mieszka na parapecie a jak jestem w domu to cały czas świeci na nią moja lampka biurowa z jakąś CFL-ką (nie wiem jakiej mocy), jak widać służy jej to.
Rośnie z dnia na dzień :jaraczz:
 
R

Rivi

Guest
Ja z tymi gadzinami czekam, aż przeschną na tyle że liscie robią się oklapłe. Wtedy podlewam i skaczą jak szalone :) Żadnych jaj z przelewaniem, już się przyzwyczaiły :) Dodam że mam zakręcony kaloryfer w pomieszczeniu gdzie to trzymam, jest dosyć zimno i leca powoli sobie zobaczcie sami jak wyglądają moje potwory w 2l donicach :)



Zrzuciły sporo liści więc szału to nie ma. Na dniach dostaną trochę medi one, niech mają coś dobrego do papu :)
 

dupa_rain

Banned
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
22
Buchów
0
U mnie niestety kaloryfer nie jest zakręcony i dziewczynką gorąco w stupki. Trzeba pilnować podlewania b owoda z ziemi przez to paruje. Trochę bp 2 maiały obrywane liscie.

 
R

Rivi

Guest
Piękne masz te salvie dupa_rain przyznać trzeba, trochę tego masz nie powiem że nie hehehe :) W którym kierunku masz okno ? Jaka strona ? (północ, poludnie itd)
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
dupa_rain nie masz trochę za mało światła tam ? u mnie jest podobnie niby południowe okno a rosną bardziej do góry niż na boki, a co do szybkiego parowania wody z doniczki to salvia tak ma że pije wodę jak oszalała wiele osób z którymi rozmawiałem na temat salvi zwracało uwagę na ten "problem". Lepiej że paruje niż jest wiecznie wilgotna moim skromnym zdaniem.
 
R

Rivi

Guest
Zgodzę się z Tobą Lord. Ja mam zakręcone kaloryfery, a piją wodę dosłownie 2-3 dni i pusta donica jak porządnie ją przeleje. Nawet zimą piją jak głupie hehe czy to jest problem, czy ja wiem.. u mnie nie, po prostu latam i podlewam. Woda chlorowana też im szkód nie wyrządza, lałem im przez jakiś czas ciągle od razu z kranu i nigdy nie miałem problemów :)
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
To ja się pochwale swoją małą:
Dostałem ją od Anacondy (dziękuje jeszcze raz)
Po transporcie został jej tylko jeden listek, ale jak widać odżywa.
i jak tam szałwia zaklimatyzowała sie?
podrosła coś?
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Chyba jest jej dobrze, coś tam podrosła ale wstawię fotki za tydzień żeby było lepiej to widać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół