nasiona marihuany

Uprawa Salvii divinorum

Wyszukiwarka Forumowa:

Ninel

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2011
Postów
192
Buchów
2
Kiedyś zapaliłem szałwię kupioną jeszcze legalnie w sklepie z dopalaczami. Jeśli to była ta szałwia prawdziwa to opiszę mojego tripa:
Paliłem z bonga w piwnicy. Faza trwała, krótko - minutę? może dwie. Trwało to tyle co przejście a właściwie przepłynięcie z piwnicy na parter mojego domu. Bo wszystko było płynne, to był w ogóle jakiś inny mega świat, gdzie wszystko było zupełnie inne i chciałem tam zostać na zawsze! Te kolory, ta nieważkość, bo przecież jak się jest zanurzonym w cieczy to pływasz swobodnie - właściwie latasz, unosisz się nad ziemią - płyniesz wzdłóż tych kolorów i światła w kierunku schodów bo musisz wyjść z piwnicy, ale najchętniej byś tam jeszcze został. Na zawsze! Nie chcesz wracać po tych schodach na górę, na piętro do rodziny. Chce tu zostać, a gdyby tak się zabić... i to by trwało wiecznie... CiaCH! i tu był całe szczęście koniec fazy, bardzo przyjemnej, ale szybko bardzo negatywnej, całe szczęście szybko puściło. To ostatnie odczucie chęci śmierci było na tyle przerażające, że nigdy więcej szałwi nie tykałem i raczej nie zamierzam. A na pewno niech nikt tego nie pali samemu jak ja!
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
W Nl normalnie w smartshopach kupisz, po co kombinować
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Ma ktoś może szczepki szałwii, chętnie odkupię lub przyjmę jeśli ktoś chciałby podarować.
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
NL sprzedają klony miałęm kiedyś, ale schromoliłem uprawę. Sklep magiczne muhomory oferował kiedyś klony, obecnie nie wysyłają do polszy niestety bo jest zakaz, ale na deepwebie na pewno kupisz oni wysyłają wszedzie :)
 

Cubbi

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2013
Postów
77
Buchów
0
Są jakieś sklepy w Czechach lub na Słowacji gdzie dostane klony szałwii kupując je najlepiej osobiście? Poratuje ktoś?
 

Meksykanin89

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
45
Buchów
0
Są jakieś sklepy w Czechach lub na Słowacji gdzie dostane klony szałwii kupując je najlepiej osobiście? Poratuje ktoś?

Mam dwie rośliny w posiadaniu u kumpla w growboxie.
Na wiosnę zrobimy klony bo na razie rośliny marudzą bo chyba im za zimno w mieszkaniu.


Pozdro Salvia Druid
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Cieszy me oko że wreszcie widze Sali, poszukuję jej od roku. Ostatnio widziałem na Ozorze- ale wydawało mi się niemorzliwe przewiezienie jej z Węgier w 35C upale, po tygodniowym tripie :D !!!

Czy jest możliwość uzyskać szczepkę? Każda informacja będzie o krok bliżej :) !!
 

Wysco

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
158
Buchów
1
Witam, po latach długiej przerwy powracam z pytaniem, czy ktoś tu jeszcze uprawia Salvie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół