nasiona marihuany

Hesi boost 0-1-1

Wyszukiwarka Forumowa:

Shiva

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2013
Postów
254
Buchów
0
Napewno nie daje takich efektów jak asahi.
 

maladama

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2013
Postów
930
Buchów
0
Tez zakupilam tego boosta, ale co to za cudo i czy ma jakis wplyw na kwitnienie to bedzie cizko sprawdzic, bo wsyztskim leje tak samo :)
 
C

Captain Crazy

Guest
Odświeżę,
co zamiast canna boost jest warte zakupu? Ktoś testował Hesi i mógłby się wypowiedzieć?
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Ja mam Boosta od Hesi, uzywam przy Bubble Kushu i musze powiedziec, ze jest za***isty. Sprawdz moja fotorelke.
 
P

Piję Mleko

Guest
używałem hesi boost z hesi bloom complex topy twarde jak kamień tylko nie mam z czym porównać bo to pierwsza uprawa
 

starywiarus

Member
Rejestracja
Paź 28, 2017
Postów
12
Buchów
0
Odgrzeję kotleta.
Używa ktoś hesi boost do oprysków? W jakich dawkach? Jak wykonujecie oprysk? tzn. chodzi o to że gdzies wyczytałem (a nie potrafię znależć gdzie) żeby opryskiwać całą roślinę WYŁĄCZAJĄC kwiaty..... i jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić we flo .... przecież zawszę się topkom oberwie...
ciekawe
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
1ml/l choć ten boost to raczej barwiona woda więc zapie**** z 5ml
Jak się nie boisz pleśni to pryskaj. Pryskaj po całości dwie, trzy pompki żeby za mokro nie było. [MENTION=86676]starywiarus[/MENTION]
 

starywiarus

Member
Rejestracja
Paź 28, 2017
Postów
12
Buchów
0
1ml/l choć ten boost to raczej barwiona woda więc zapie**** z 5ml
Jak się nie boisz pleśni to pryskaj. Pryskaj po całości dwie, trzy pompki żeby za mokro nie było. [MENTION=86676]starywiarus[/MENTION]

Dzięki. Więc 5ciu nie bedę dawał ale na 2 ml/l może się odważę :)
A co do pleśni to jest to jakoś specjalnie pleśniogenne , czy ze względu na podniesioną wilgotność po oprysku?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Dokładnie. Jak się często pryska w późnym flo to można stracić, czym chciało się zyskać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół