nasiona marihuany

Hesi boost 0-1-1

Wyszukiwarka Forumowa:

polski farmer

Member
Rejestracja
Gru 20, 2013
Postów
20
Buchów
0
Witam wszystkich<peace> Dzisiaj w moim ulubionym sklepie zakupilem nowosc..czyli Hesi boost.Cena bardzo atrakcyjna bo za 1l zaplacilem ok 50zl.Pytalem o opinie klientow ale ten produkt jest nowoscią na rynku wiec nie mieli za duzo do powiedzenia.zastanawiam sie czy byla by to tansza alternatywa dla Canny boosta.Co o tym myslicie? Pozdrawiam wszystkich
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
jak zaznaczyles jest to nowosc wiec na odpowiedz musisz poczekac
 

Valerie

Member
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
7
Buchów
0
Używałam Hesi boost oraz Plagron terra Bloom uważam, że Plagron daje lepsze efekty.
 

blantmajster

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
45
Buchów
0
czy ktoś jeszcze się wypowie? ja też to zamówiłem niedługo być powinno to też się wypowiem za kilka tygodni.
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
Używałam Hesi boost oraz Plagron terra Bloom uważam, że Plagron daje lepsze efekty.

jak mozna porownac boosta z podstawowym nawozem na kwitnienie ? Ogarnij sie. odpowiednikiem hesi boost jest plagron green sensation.
 
K

karmazynowy_mściciel

Guest
Ze względu na npk hesi boosta 0-1-1 uważam, że ten produkt hesi jest absolutnie zbyteczny, jeśli ktoś już stosuje w fazie kwitnienia na przykład hesi bloom complex (npk 3-3-4), albo hesi phosphorus plus (pk 7-5). Pozdr!
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
czyli prawdopodobnie to co w booscie canny tylko ze kosztuje 1/3 tego co canna wiec ?? trzeba sprawdzic w praktyce bo cena jest rewelacyjna jak na nawoz "konopny".
 

scorp

Banned
Rejestracja
Sie 22, 2013
Postów
132
Buchów
0
Pytanko dla wtajemniczonych.
Próbował ktoś mieszać Hesi Boost'a z Plagron'em Terra Bloom ?
Ciekawy jestem czy można taką opcje zastosować.

Pozdr
 

scorp

Banned
Rejestracja
Sie 22, 2013
Postów
132
Buchów
0
Daje sobie obciąć wszystkie łapki, że ... Nic podczas mieszania nie wybuchnie.

Heheh....no pewnie nie wybuchnie ;) ale chodzi mi bardziej o to , że na stronie Hesi Boost'a jest napisane , że nie powinno sie mieszać go z różnymi nadtlenkami , bo powoduje to wytrącanie się składników odżywczych.
Jednak wiem , że ludzie mieszają Plagron Terra Bloom z Canna Boost (gdzie skład jest prawie identyczny z Hesi Boost).
 

copisko

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
93
Buchów
0
Odświeżam,
mianowicie, testował ktoś już tego Hesi boost'a? jakie efekty? kusi cena ..
 

HomeGrown!

Member
Rejestracja
Lis 5, 2013
Postów
9
Buchów
0
Hej!

Ja cykam Topmax (biobizz) wlasciwie "tak dla samej zasady" ... Sklad jest identyko i jak mam byc sczery -bez szalu, nazwyklejszy stymulant flo, ale nie jest to booster dzieki ktoremu roslinki przybiora na masie, pamietaj ze jest to bio stuff i nie nalezy mieszac go z nawozami mineralnymi jak juz sie zdecydowales na sesje bio (podobnie jak ja) panny kwitna ladnie (5tydz) na koniec pidbije smak koncowy sortu i w sumie to wszystko!

Pozdrawiam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Green Farmer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2011
Postów
519
Buchów
0
efekty sa niezle, jak za taka cene nawet bardzo dobre.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół