nasiona marihuany

!--- kurier dpd a poufność ---!

Wyszukiwarka Forumowa:

UFACIE KUFIEROM DPD?


  • Łącznie głosujących
    23

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
witam wszystkich


Jak waszym zdaniem jest z kurierem DPD pod kątem ufności dostarczania nasionek?

piszcie swoje sytuacje w których jednoznacznie dano wam do wiadomości przez kuriera lub innego pracownika DPD

o tym ze wie co jest w paczce.

DODAM--

miałem taką sytuacje w której paczke dostarczał DPD i kurier dał mi do zrozumienia ze wie co znajduje się w paczce a wiecie przecież jak firma niby je pakuje w te worki swoje no ale żeby inny oddział dostarczał i kurier kumał sprawę to raczej po adresie nadawcy. według mnie ta firma jest zbyt łatwa do prześwietlenia w razie potrzeby psów o ile już tego nie robią cwaniaki.


ja unikam od pewnego czasu zamawiania czegokolwiek z MJ przez DPD nieufam ku**om może nie słusznie ale wszyscy kurierzy tylko nie DPD moje zdanie!

PACZKOMATY RACZEJ TRZEBA OGARNĄĆ I ZAMAWIAĆ NA TO USTROJSTWO NADARMO ICH NIE WYMYSLILI HEHE

RZEKŁ BYŁ ZE WYMYŚLONE NA PATENCIE WESTERN UNION DLA PRANIA PIENIĘDZY BEZ KONTROLI PAŃSTWOWYCH PRZYDUPASÓW I PRZYPAŁÓW:crazy:

osobiście polecam paczkomaty
 
G

Gejseusz

Guest
Ja u nich zamawiałem i jak widać do dziś tu jestem cały i zdrowy:D
 

Obywatel Pacanowa

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
262
Buchów
2
Masz w dziale bezpieczeństwo temat gdzie ziomek twierdzi ze zna 4 osoby które wpadły przez DPD, a on jest jedną z nich. Dzięki Bogu u mnie w mieście idzie dorwać paczkomat.
 
P

PeterJoseph

Guest
Czytałem na innym forum, i jeśli dobrze zrozumiałem działa to tak, że firma kurierska bez opierania oddaje, takie jak adresy i nazwiska, na lużie. Jest nawet podejrzenie, że byle pies może to dostać bez potwierdzenia w papierach o takiej akcji. Policji wszystkie danie, kiedy tylko oni poproszą.

Tak jak prymityw mówi, dpd siódemka czy ósemka to niezłe cwaniaczki, zaparkuje taki pod domem nawet nie zatrąbi, nie wyjdzie z auta i pali fajkę, pewnie by nie wyszedł gdyby do niego nie pobiegł jak do świętego mikołaja pana życia i śmierci. Na aucie leży wszystko jedno na drugim jak nasrane, przewala się na każdym zakręcie, a raczej kurier nie jeździ 50 po zabudowanym. Wylezie, kartkę poda palcem pokaże gdzie podpisać, dowiedzenia dzieńdobry dziękuje… a po co.
Kiedyś mi rozwalili taką skrzynkę bardzo solidna, można było na niej stawać skakać młotki na to spadały – dosłownie nie w przenośni. Zadzwoniłem to mi powiedział „źle pan zapakował to pana problem, dowiedzenia”
Innym razem wyobijali pralkę, czy lodówkę sąsiadowi za 1400 podał mu kurier złe papiery do wypełnienia i okłamał w sprawie o reklamacje. Zadzwonił do firmy to powiedzieli „źle pan wypełnił to już za późno jest na reklamacje” dpd to było, cwaniaczki.
Lepiej dać 300 więcej w lokalnym sklepie i mieć blisko do gwarancji niż brać przez dpd z neta.
 
B

beic

Guest
DPD ma odbiór osobisty u nich w firmie wystarczy zaznaczyć opcje przy składaniu zamówienia, taka paczka nie jest wydawana kurierowi tylko czeka w sortowni/magazynie na odbiór przez klienta.

Co nie zmienia faktu że jest to najgorsza firma kurierska.
 
P

PeterJoseph

Guest
To raczej nie kurier jako osoba sprzedaje dane, tylko administracja firmy więc kiedy odbierze kolega pokazując swój dowód (bo chyba to konieczne), na którym jest inny adres niż planty to powinno być bezpieczniej. Ale ostatecznie i tak wygodniej niech mu przyjdzie, o domu .

ps
Może otwierają paczki srają do nich itd.
Ale jak kurier wie, co wiezie to wydaje mi się, że rano przychodzi do pracy i jest tak:
- dzień dobry, co dziś macie
- dzień dobry jony dziś masz wesoły dzień – rozwozisz same sativki z cannabix fr
- super, zgarnę po 15 zyla za adresik
- jony jony … nawet na allegro nie sprzedają już dwa razy tego samego towaru :pP
 
M

Muttley

Guest
Jakis tydzien temu zamówiłem paczke z nasionami przez kuriera. Był w tamtym tygodniu ale nikogo nie byo w domu. Przyjechał na nastęny dzien. Ide po hajs patrze barkuje mi połowe WTF?! porubuje porzyczyc to tu to tam ale jest lipa. Mówie mu wkoncu zeby przyjechał za kilka dni on mówi ze przyjedzie. Był dzisiaj niestety ja dalej bez hajsu na przesyłke mówie mu ze jest lipa nie mam kasy on mówi ze załozył za mnie... to ja mu mówie ze skoro załozył to załatwie kase do konca tygodnia. Tak stoimy gadamy a on do mnie a nie miał bys komus o***ac tych ziarenek zeby załatwic ten hajs? ja mu mowie ze nawet jak bym miał komu to bym ich nie sprzedał bo nie są dla mnie tylko dla kogos innego. Nie zamawiałem na swój adres tylko sąsiada co mieszka na tym samym podwórku tylko ze dzwi obok ale z doswiadzcenia ten kurier przychodzi do mnie na chate.
Skąd on mógł wiedziec ze są tam nasionka? paczka była bez przypałowa.
Dziwna sytuacja...
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Niektore rzeczy jak czytam to wstyd mi,za niektore osoby naprawde.


Itsa kurierami jak zamawiasz to tylko na falszywe dane z podlozonym telefonem,ustawiac sie na miescie i z glowy,ciagle powtarzamy to,ewentualnie paczkomaty.

Nikomu sie nie ufa;)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
odebrales to w koncu ? sprawdz na liscie przewozowym firme nadawcy
 
M

Muttley

Guest
Pewnie jak nie wezme tej paczki to mnie sprzeda.
Nie odebrałem jeszcze powiedziałem mu ze w tym tygodniu bede miał hajs tak wg to jak robiłem zamówinie to byłem najarany i wziełem takie cos https://greenhay.pl/indoor/ace-seeds/ace-mix-20.html i na następny dzien sie skapłem ze to indoor. I najlepiej to bym nie wzioł tej paczki. Poradzicie cos?
 
M

Muttley

Guest
Ale kurier mówił ze załozył hajs za mnie i jesli to prawda to wypadało by oddac. Tylko jaki on miał w tym interes zeby zakładac za kogos obcego 60 pln i poniesc ewentualne ryzyko popłynięcia.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
To powiedz mu ze jest ***ni...pierwszy raz w pracy jest czy co?
 
M

Muttley

Guest
Rozmawiałęm z włascicielem sklepu u którego kupowałem ziarna. Okazało sie ze faktycznie za przesyłke jest juz zapłacone. To musiał on za mnie załozyc.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Hehe nienormalny gosc,moze mysli jak nieodbierzesz to sobie wezmie:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół