nasiona marihuany

!--- kurier dpd a poufność ---!

Wyszukiwarka Forumowa:

UFACIE KUFIEROM DPD?


  • Łącznie głosujących
    23

wlazlkoteknamlotek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2009
Postów
1,338
Buchów
0
1. Jak ku**a można coś kupować z wysyłką kurierską nie mając pieniędzy? mi się to w głowie nie mieści jeśli nie masz pieniędzy na już to wybierasz wysyłkę PP i wtedy po odebraniu Awizo paczka leży na poczcie 14 dni.
2. Na każdej przesyłce kurierskiej jest napisane co znajduje się w środku ( najczęściej jest wsadzona kartka do foliowej koperty przyklejonej na paczce stąd zawsze wie co jest w środku. Dzięki temu, gdy zażyczysz sobie sprawdzenie zawartości w obecności kuriera to żadna ze stron nie ma wątpliwości co powinno się w niej znajdować.
3. Jeżeli rzeczywiście ten kurier jeździ od x lat i wartość paczki jest groszowa(60zł), a już dostarczał pod ten adres to nie widzę problemu, że założył kilka złotych, raz kurier miał mi dwie paczki dostarczyć w piątek i był zakręcony i dał mi tylko jedną następnego dnia w sobotę ze znajomym robiliśmy drobne prace remontowe u mnie na strychu nagle wbija ten kurier na strych z paczką i gadka, że najmocniej przeprasza itp. zresztą od momentu jak raz przywiózł mi paczką z większą ilością szkła borokrzemowego to ciągle podbija do mnie na przyjaciela:D.
4. .......... https://www.forum.haszysz.com/showt...a-poufność-!&p=1377893&viewfull=1#post1377893
 
M

Muttley

Guest
Gdybys przeczytał całosc to bys wiedział ze w dniu zamówienia paczki miałem hajs na odbiór tylko gdzies wsiąkł.
Ja jakos nigdy sie nie spotkałem sie z czyms takim ze jak zamawiałem nasiona to na paczce było napisane co jest w srodku :pr:
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Aaa ch*j niech Ci bedzie.

A co z Pocztą Polską ?Ja od paru lat zamawiam pocztą i narazie ok.Ktoś może miał jakieś smutne doświadczenia.Dodam że znam listonosza z mojego rewiru osobiście i mogę mu zaufać,sam powiedział mi kiedyś że go nie interere co w środku ważne że odebrane.
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Też miałem sytuacje z DPD. Ziomek przyjechał na adres którego nie ma to kurier dzwoni i mówi że zły adres a ja mówię że się pomyliłem i idę po paczkę a on co tam ziemie kupujesz a ja do niego bomba tam jest i nic się nie odezwał ale to tylko jeden worek to tam ch*j rozumiem jak bym wziął całą paletę ziemii to na pewno bym miał na karku psy a tak to od roku nic nie było zero wjazdu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół