nasiona marihuany

Uprawa w Czechach z licencją 2014

Wyszukiwarka Forumowa:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Naprawdę chciałbym się zainteresować tym tematem jak by była możliwość żeby Polak dostał taką licencje ..... naprawdę rozważył bym temat. Kapitał bym miał na spory Grow i od września nic mnie nie trzyma w PL wiec ostatnio własnie wpadł mi taki pomysł czemu nie zainwestować i robić to co się lubi ;) chyba taka praca najlepsza :p

Poza tym musi to być jakoś unormowane prawnie i może nie będzie aż takiej tragedii z uzyskaniem jej

znalazłem nowe info ale i tak za wiele nie wyjaśnia :

Na razie marihuana będzie importowana z Holandii, w 2014 roku wejdą w życie zapisy umożliwiające jej licencjonowaną uprawę w kraju. Za wydawanie koncesji będzie odpowiadał Państwowy Instytut Leków, który będzie skupował plony w cenie 70-80 koron za gram suszu. Instytucja ta będzie również odpowiedzialna za prowadzenie rejestru pacjentów.

W przyszłości licencje na uprawę medycznej marihuany będą mogły uzyskać osoby fizyczne lub prawne. Osoby, które uzyskają zezwolenie będą musiały zapewnić uprawie odpowiednie warunki. Pomieszczenia, w których będą prowadzone uprawy będą musiały być odpowiednio zabezpieczone, Państwowy Instytut Kontroli Leków w każdej chwili będzie mógł przeprowadzać ich kontrole. Ponadto licencjobiorcy będą musieli prowadzić stosowną dokumentację i odpowiednio utylizować niewykorzystane odpady.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół