nasiona marihuany

Zdrowy tryb życia ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki tryb życia prowadzisz ?

  • Prawie brak ćwiczeń,praca biurowa itd. ale zdrowo się odżywiam

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    28
P

Pedal

Guest
Powstał nowy dział więc temat chyba się nada.
Ciekawi mnie jak sprawa wygląda u palczy trawy, szczególnie tych wieloletnich.
Dbacie o zdorwie ?Uprawiacie regularnie jakiś sport? Zdrowo się odżywiacie ? Stosujecie jakieś diety?
Czy pijecie i palicie oporowo, wpie****acie fast-foody i nie zamierzacie dożyć 60-tki ? ;)
 
B

beic

Guest
Spożycie Mj od 7 lat i od 2 lat staram się żyć trochę aktywniej a wygląda to mniej więcej tak : 04:00 Pobudka 4:10 Vapo 4:15-4:30 rozciąganie i rozgrzewka przed bieganiem 4:40 bieg przez 60min 5 razy w tygodniu, sobota/niedziela -góry szlakami po 30km dziennie - siłownia 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu basen. Do tego dieta warzywa, owoce, makarony, królicze mięso itp. Zero fastfoodów, słodyczy i napoji gazowanych i energetyków, Nie palę papierosów i nie pije alko. MJ z rana do rozciągania i wieczorem jak przychodzę z***any po pracy. Tym trybem schudłem z 140 kg :sunny: do 75 kg. Może pociągne do 90 lat <lol>
Planuje w nowym roku jeszcze jakiś sport np: kravmaga lub coś w tym stylu.
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
wstaje wychodze gdzies czasami wracam, ale do domu docelowo dochodze takie cwiczenia dzienne, nie nie dozyje nawet 40 stki :pl:
 
P

Pedal

Guest
Ktoś tu pisał wcześniej, że pracuje fizycznie ale nie ćwiczy i nie ma dla niego odpowiedzi. Taka osoba zalicza się do tej grupy:
Bardzo duża aktywność, codzienne ćwiczenia, praca fizyczna itd.

Nie wiem czemu jego post został skasowany. Ogólnie pytań nie układałem sam tylko zapożyczyłem je z kalkulatora BMR, takiego jak ten :

http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr
 

stu cweli

ku**a i zlodziej.
Rejestracja
Lis 30, 2013
Postów
252
Buchów
0
Nie wiem czemu jego post został skasowany. Ogólnie pytań nie układałem sam tylko zapożyczyłem je z kalkulatora BMR, takiego jak ten :

http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr

to był mój post, też tego nie rozumiem zwłaszcza że napisanie tego wierszem wymaga trochę inwencji! cenzura wiecznie żywa

widocznie post zbyt ambitny, widocznie powinienem napisać tak:

zapierdzielam na paletach po 10 godzin dziennie więc w dupie mam siłkę, walę wieczorem 2 bronxy i budzę się w pracy, tak wygląda życie na kredycie...
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
wmawiam sobie że żyję zdrowo<joint>
 
P

Pedal

Guest
Panowie nie wstydźcie się głosować, i pamiętajcie na zdrowy tryb życia nigdy nie jest za późno :D

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół