nasiona marihuany

Proba zabawy z Hydro .... od planowania do realizacji ...

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Raver

Guest
A to ich słynne "PH Perfect" - też chu*nia? Próbował to ktoś w hydro?
 

dobrywujek

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
28
Buchów
0
Wszystko lata niestabilne,na kranowie przefiltrowanej do ppm300 przy dawce 4ml A+B sensi na 1l ph 6.8 a po 24h 7.9 jak dodasz ph - zbije do 5.8 pozniej spada do ph4-4.5 i znow ponad 7 po kilkunastu h.Na RO tak jak pisza 5.8h elegancko siada.Skonczyl mi sie dostep do RO i jade na Ionic HW bezproblemowy tani nawoz wporownaniu do AN

Woda musi byc RO ... niestety to prawie wymog ... Jest i formula na tak zwana "tap water" ale rozne opinie ... System do Osmozy mozna kupic za nie duze pieniadze - uwazam przy kosztach calej inwestycji wrecz smiesznych :) ... Ale wszystko kwestia podejscia i skali ... Powroce jednak do tematu przewodniego ...

Jaki system sprawdzi sie na tej powierzchni ?? i czy ktoś pomóglby Mi go zaprojektowac zeby to mialo rece i nogi :) i pomoglby Mi go wprowadzic bardziej szczegolowo (dobor sprzetu), z sama uprawa to sie ogarne :)
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Bawicie sie... odzywek jest tyle gatunkow i wszyscy jakos daja rade...

ja nie wiem skad te mity o skokach ph chujach mujach... nie robcie z hydro ku**a fizyki kwantowej...

ja jade na tanich dutch pro i kranowce. Zero problemow. Kompletne zero. Czasami dam epsom salt, czasami troche krzemu. Czasami zrobie flusha miedzy nowym papu, nigdy ich nie opryskuje, nie spuszczam sie i jest gitara.

Nie kumam tej legendy ze hydro to trudne.... to ziemia jest trudna!

yo
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Nie chodzi o trudnosc,tylko an sensi jest kicha na kranowie...
 

dobrywujek

Active member
Rejestracja
Cze 21, 2012
Postów
28
Buchów
0
zaczynam na pewnym etapie rozwoju byc wlasnie tego samego zdania...Ziemia nie wybacza do konca bledow, flush cos tam daje ale czesto gesto i to nie skutkuje do konca bo czas reakcji rosliny na cokolwiek w glebie jest dluzszy i mniej efektywny :) ...

Jezeli chodzi o ph i inne przyrodzenia to jesli chce sie liczyc na mega palenie to ma bardzo duze znaczenie ... kwestia jest jaka masz wode w kranie, odzywek itp oczywiscie Im lepsze warunki tym lepszy plon ... no i zasadnicza sprawa jak reaguje dana odmiana w Twoich warunkach a przekonalem sie pare razy ze zroznicowanie na papu jest kosmicznie duze i mialem odmiany ktore koksowalem kosmos a plant dalej pokazywal niedobory a ziemia Mi tak swirowala ze nie pytaj ... w hydro ten problem odchodzi poprostu :) ... a nawet jak cos spierdzielisz mozesz wode zlac, nowa woda i pozywka po poprawkach i co bylo nie wporzadku zaczynamy od poczatku :) ... JAk juz poczules bluesa jak zachowuje sie roslina to Hydro to bajka :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół