nasiona marihuany

Bitcoin

Wyszukiwarka Forumowa:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Polecasz BTC w czasie niezłej zadymy z hardforkiem, wpuszczasz przy tym refa nie informując o tym.
Działasz niczym ....

Tak w temacie BTC, będzie rosło aż nie upadnie, zabawa się zacznie w grudniu jak wejdzie na giełdę towarową i zacznie się granie na zyski s traty.
To już nie będą przelewki ... wtedy będzie można ocenić fundamenty ekonomiczne BTC.
fundamenty ekonomiczne ? wez sie ogarnij ..jakie fundamenty ekonomiczne ma dolar czy euro..takie mniej wiecej jak ZUS czy system wiecznej dziury w budzecie dorabiania banków i dodruku kasy 24h..
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
masz na mysli to ze jesli z "enigmatycznej postaci" stanie się "fizyczną" to wtedy dopiero poleci?
na cos takiego czekam, kwestia jest taka ze w samym bitkojnie juz ponoc sie porozlamywalo, rozwin temat proszeciebie.

Chicago Mercantile Exchange, czyli amerykańska giełda towarowa ogłosiła we wtorek plan uruchomienia kontraktów futures na bitcoiny i w przypadku braku obiekcji ze strony regulatora powinno do tego dojść jeszcze w tym roku. -
Tu się zaczną "spekulacje instytucjonalne", jak jakiś fundusz zagra na spadki i wyłoży np 50M $ i dziesięć innych funduszy pójdzie tą drogą to będzie zabawa bez żadnych ograniczeń. Z drugiej strony będzie przeciwwaga tych co "zainwestują" w wzrost wartości btc.
Wszelkie ostatnie wypowiedzi finansjery sprowadzają się do jednego, my gramy na obniżenie kursu... tylko jest pytanie po co ? Czy aby kupić tanio czy też aby utrzymać monopol fiatów.


Jeżeli chodzi o hard forka to już bardziej techniczne zagadnienie, chodzi o zmianę rozmiaru bloku .. słowo klucz "SegWit2x"
Każdy hardfork niesie za sobą pewne ryzyko. Jeżeli interesujesz się btc, blockchainem ... warto się dowiedzieć.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
fundamenty ekonomiczne ? wez sie ogarnij ..jakie fundamenty ekonomiczne ma dolar czy euro..takie mniej wiecej jak ZUS czy system wiecznej dziury w budzecie dorabiania banków i dodruku kasy 24h..
Z walut to ja tylko limity CO2 uznaję. A kiedyś wykopałem kilka bitcoinów jak to było jeszcze mało popularne. Teraz bym w to nie wchodził inwestycyjnie. Upadnie bo musi, tylko kiedy?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Z walut to ja tylko limity CO2 uznaję. A kiedyś wykopałem kilka bitcoinów jak to było jeszcze mało popularne. Teraz bym w to nie wchodził inwestycyjnie. Upadnie bo musi, tylko kiedy?

jak się ociepli
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Czyli 4 miesiące spokoju :sunny: dzisiaj już mamy kursik 1 BTC = $ 9,682.64 USD Kiepski czas na kupno dużych ilości, chociaż nigdy nie jest za późno. Idze na tym sianko potrzepać tylko trza na bierząco śledzić, no i nie zamykać się tylko na BTC<peace>
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
i co, natrzepali siana?, bo kurs 1BTC=4,209.15 USD :zombi:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Wszyscy już na Meledivach do góry chu*em leżą :)
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
BITCOIN właśnie znajduje się poniżej $3700 .

safe heaven! mówili...

następca złota! mówili...

kopalnie kryptowalut NIGDY nie pozwolą na cenę poniżej $5000 bo będzie to nie opłacalne! mówili...
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
kopalnie kryptowalut NIGDY nie pozwolą na cenę poniżej $5000 bo będzie to nie opłacalne! mówili...

jak to sie mowi banka ***la najwidoczniej. czekam az mnie przy ograniczonym budżecie bedzie stać na kilka sztuk. to ze cena leci to ok, wiele gield zawinelo interes to tez fak, ale ja tam zbieram dalej darmowe satoszie i czekam na te 100dolcow za jednego.
nawiazujac do tematu, " do księżyca" mówi ci to coś ? :sunny: bo w sumie dawno rynku nie śledziłem ale - ch*j wie jak to będzie. tyle już nie kilowatów tylko co tam dalej po megawacie jest - giga etc jak z dyskami? --- dziwna jest ta korekta - tak tylko nawiasem mowiac.
 

Scatman

Active member
Rejestracja
Wrz 2, 2019
Postów
34
Buchów
0
Mam trochę kasy w BTC.
Czekam na wysoki kurs
Nie bawiłem się nigdy dzwigniami itd
 

veter

Banned
Rejestracja
Sty 4, 2020
Postów
6
Buchów
0
Scatman> widzę ze jakąś wiedzę posiadasz w tej dziedzinie można by wymienić się informacjami ?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Klikając lewym klawiszem myszy na nicku pojawia Ci się m.in opcja Odwiedź profil i tam możesz zobaczyć kiedy użytkownik był ostatni raz aktywny, w przypadku Sctamana widnieje 09.09.2019 a wiec jest nikła szansa ze się odezwie bo od tamtej pory nie zaglądał na forum . . . warto to sprawdzić, szczególnie jak pisze się pod starszymi postami.
 

veter

Banned
Rejestracja
Sty 4, 2020
Postów
6
Buchów
0
Widzę ze nick od lat ten sam to dobrze chyba;-)
Widziałem kiedy był ostatni raz napisał bym wiadomość prywatną ale jeszcze nie mogę,teraz jestem początkujący ;).
Wysłałem mu zaproszenie to może się odezwie,w każdym razie jak ktoś interesuje się krypto to niech się odezwie to rozkręci się wątek.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ale po co miałbys pisać prywatną wiadomośc do kogoś kto od 4 miesięcy nie zagląda na forum?? :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ludzie, co dalej z Btc? Jak daleko pójdzie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół