nasiona marihuany

Bitcoin

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gejseusz

Guest
kiedyś o tym myślałem, ale nie znam się na tym za bardzo i nikogo nie znam kto by się tym zajmował, więc z powodu małej wiedzy boję się.
Ale jeśli ktoś tu jest, kto to ogarnia to chętnie poczytam:)
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
Teraz najlepiej podłapać inną, nową kryptowalutę, przy czym trzeba zagłębić się w rynek i wytypować sobie 2-3 takie, które mają szansę powtórzyć chociaż po części sukces BTC.

hehehe - http://pclab.pl/news55859.html
 

purek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2012
Postów
46
Buchów
0
Odswiezam temat.
Bitcoin prężnie sie rozwija w Amsterdami powstalo juz 40 placowek z mozliwosci placenia w BTC a do konca roku ma byc ich tam 100.
Bitrefill - oferuje doladowania w 113 krajach, bedac np. w Zimbabwe mozemy doladowac komorke u tamtejszych operatorów. W Polsce zajelo mi to 25min od wpaty ale dla Polakow polecam BITZDRAPKE doladowania w przeliczeniu sa tansze a czas oczekiwania u mnie wyniosl 3s.
W Warszawie jest szpital ktory uznaje platnosc w BTC.
Snapchat(aplikacja FB) pozwala juz na przesylanie btc.
Paypal ma zamiar wprowadzic bitcoina ,co bedzie ogromnym krokiem.
Mozilla , roznego rodzaju fora portale uznaja datki w btc i tu kieruje sie do wlascicieli forum by tez wyszli na przod i umozliwili wplacanie BTC. to nie duzo roboty a zawsze jakies dofinansowanie i co najwazniejsze anonimowe!
Wypisane newsy to tylko kilka ,ktore sobie przypomnialem.
Osobiscie lobbuje bitcoina i kilka innych kryptowalut.
W razie pytan sluze pomoca.
 
Ostatnia edycja:

Koshei

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2014
Postów
357
Buchów
0
Kopac w BTC juz sie nie oplaca, pamietam jak po 25zl stal btc.
 

purek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2012
Postów
46
Buchów
0
Kopac w BTC juz sie nie oplaca, pamietam jak po 25zl stal btc.

Ta kopanie to juz dawno jest nieoplacalne chyba ze zainwestujesz naprawde gruba kase to pewnie mozna cos ugrac. Kopaniem nie interesuje sie od ponad poltora roku. Ukopalem kiedys 0.04BTC i zainwestowalem w inne krypto no i zrobilem z tego ponad 1btc w pol roku no ale to jest gielda mozna sie bawic. Aktualnie siedze w CannabisCoin tak tematycznie. Chlopaki maja fajny pomysl i mieli dobry start. Dążą do tego by za jednego coina sprzedawac gram ziopka jak wiadomo w USA trawa jest juz totalnie legalna w 3 stanach wiec trzymam za nich kciuki.
 

2112

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2012
Postów
317
Buchów
0
Jako zielony w temacie zainteresowałem się CannabisCoinem. Odwiedziłem stronkę, spróbowałem ściągnąć program do kopania (cokolwiek to oznacza) i... moja przeglądarka traktuje program jako niebezpieczne oprogramowanie. Można temu zaufać? https://mega.co.nz/#F!V5I1mawQ!bCcaIhRkODjUVEBWsGmu_w

Prosiłbym także o więcej info dla podobnie jak ja zielonych w temacie.
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
Jako zielony w temacie zainteresowałem się CannabisCoinem. Odwiedziłem stronkę, spróbowałem ściągnąć program do kopania (cokolwiek to oznacza) i... moja przeglądarka traktuje program jako niebezpieczne oprogramowanie. Można temu zaufać? https://mega.co.nz/#F!V5I1mawQ!bCcaIhRkODjUVEBWsGmu_w

Prosiłbym także o więcej info dla podobnie jak ja zielonych w temacie.

Jeśli nie możesz sobie poradzić ze ściągnięciem i instalacją koparki to nawet się za to nie zabieraj bo to dopiero początek...

co do autora tematu to sprecyzuj trochę pytanie bo nie wiem co masz na myśli - ja osobiście używam bitcoinów kupuję na bitcurex - dobra spora giełda BTC a co do miningu nie opłaca się to już
 

purek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2012
Postów
46
Buchów
0
Jako zielony w temacie zainteresowałem się CannabisCoinem. Odwiedziłem stronkę, spróbowałem ściągnąć program do kopania (cokolwiek to oznacza) i... moja przeglądarka traktuje program jako niebezpieczne oprogramowanie. Można temu zaufać? https://mega.co.nz/#F!V5I1mawQ!bCcaIhRkODjUVEBWsGmu_w

Prosiłbym także o więcej info dla podobnie jak ja zielonych w temacie.

Tak jak Blump mowi kopanie to juz dla zawansowanych ale jak nie masz sprzetu to szkoda czasu. Jak chcesz zainwestowac w CANN czy jakas inna walute polecam zakupic bitcoina. Bitcurex kiedys urzywalem ale po zmianie regulaminu co do podawania swoich peseli itp przenioslem sie na Bitmarket. Ponoc najtanszy jest Bitbay ale trzeba przesylac im kopie dowodu, w sumie to nic nie szkodzi bo BTC w Polsce jest nieuregulowany mozesz wyplacac do 10tys. rocznie pozniej trzeba sie rozliczac z fiskusem. Potem przesylasz bitki na jakas gielde kryptowalut np Bittrex i tam dokonujesz zakupu po atrakcyjnej dla ciebie cenie.
 

Blump

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2014
Postów
139
Buchów
2
Bitcurex kiedys urzywalem ale po zmianie regulaminu co do podawania swoich peseli itp

jak nie zweryfikujesz konta to normalnie możesz działać ale nie możesz robić wypłat mniejszych jak 10 zł
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Bitcoin przebił 8000$ warto .. kupujcie poki tani polecam obejrzec ponizszy film ..Tego czego nie można placic normalnymi pieniedzmi mozna robic bitcoinem i nikt nigdy nie bedzie wiedzial kto ta kase wysyla i otrzymuje hahah ..kupujesz narkotyki mombe atomowa plac bitcoinem to jest bat na system wyzyku przez rzady banki etc juz nie gdy nie zaplace podatku od sowich bitcoinow.
jakbyscie chcieli kupic bitcoina to sluze pomoca na priv
tu dokument o bitcoinie
[video]https://www.cda.pl/video/152268b9[/video]
 
Ostatnia edycja:

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Polecasz BTC w czasie niezłej zadymy z hardforkiem, wpuszczasz przy tym refa nie informując o tym.
Działasz niczym ....

Tak w temacie BTC, będzie rosło aż nie upadnie, zabawa się zacznie w grudniu jak wejdzie na giełdę towarową i zacznie się granie na zyski s traty.
To już nie będą przelewki ... wtedy będzie można ocenić fundamenty ekonomiczne BTC.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Polecasz BTC w czasie niezłej zadymy z hardforkiem, wpuszczasz przy tym refa nie informując o tym.
Działasz niczym ....

Tak w temacie BTC, będzie rosło aż nie upadnie, zabawa się zacznie w grudniu jak wejdzie na giełdę towarową i zacznie się granie na zyski s traty.
To już nie będą przelewki ... wtedy będzie można ocenić fundamenty ekonomiczne BTC.

masz na mysli to ze jesli z "enigmatycznej postaci" stanie się "fizyczną" to wtedy dopiero poleci?
na cos takiego czekam, kwestia jest taka ze w samym bitkojnie juz ponoc sie porozlamywalo, rozwin temat proszeciebie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół