nasiona marihuany

Markowe wina owocowe - książka w formie PDF

Wyszukiwarka Forumowa:

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Myślę, że książeczka przyda się każdemu, kto interesuje się wyrabianiem alkoholi.
Zawiera (prawie) wszystko - od podstaw technologii, do przepisów szczegółowych.
Link wrzucę jutro, jak zuploaduję.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Kod:
]http://www.megaupload.com/?d=NFYZL4L9
Miłej lektury.
 

pierdzik

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2013
Postów
172
Buchów
0
tak przypomne,stary temat, ale ten link coś nie działa może jakiś up. prosze
ja narobiłem z 100l wina z gruszek mam 3x50l galony chyba to w rurki puszcze bo już nie moge :zjarany:
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Nie mam już tej księgi.
Z gruszek przednie winko wychodzi, tylko długo dojrzewa. Rzadko które umywało się do mojego 16% gruszkowego po 3 latach leżakowania. A po czwartym roku - niebo w gębie, żałowałem, że już prawie wszystek wypite :p. Czas jednak czyni cuda.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Z gruszek przednie winko wychodzi, tylko długo dojrzewa. Rzadko które umywało się do mojego 16% gruszkowego po 3 latach leżakowania. A po czwartym roku - niebo w gębie, żałowałem, że już prawie wszystek wypite :p. Czas jednak czyni cuda.
Robiłem perry czyli cydr z gruszek, czasem dosładzając miodem (na minimum 10l moszczu po burzliwej w miazdze 1l miodu, 1/3 gryczany, 2/3 kwiatowy) Najlepiej dodać też nieco dziczków, ulęgałek itp, aby proporcja skórek do miazgi była jak najlepsza. Na cichej musi postać długo, bo gruszka ciężko się klaruje w odróżnieniu od jabłek.
Trzeba się nastawić na opalizowanie.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Co do cydru to się nie wypowiem, bo nie robiłem. Jak będzie z czego to pewnie nastawię.
Chodzi mi po głowie wino z ulęgałek, ale w tamtym roku był nieurodzaj. Ktoś mi je bardzo zachwalał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół