nasiona marihuany

HPS startuje raz na sto

Wyszukiwarka Forumowa:

ipokesmot

Member
Rejestracja
Cze 13, 2010
Postów
8
Buchów
0
Witam!

Mam problem z lampą HPS. Wczoraj zmieniłem żarówkę MH na wspomnianego wcześniej HPS'a. Przetestowałem szybko czy wszystko działa - było ok, więc nastawiłem cyfrowy włącznik. 12 godzin później lampa miała się uruchomić, ale niestety przestała już poprawnie działać. Przy włączaniu lampy słychać takie ciche 'pyknięcie' (coś jak przy zwarciu), i nic się nie dzieje. Po kilkudziesięciu cyklach włącz / wyłącz lampa w końcu zapaliła się, i świeciła nieprzerwanie przez następne 12 godzin. Czyli wygląda na to, że problem jest z samym startem, a żarówka jest ok. Używam balastu cyfrowego lumatek, ale podejrzewam że jest on w pełni sprawny i to nie jego wina (gdy wymienię żarówkę na MH zapala się jak powinna, w 100% przypadków). Jakieś pomysły, czym jest to spowodowane i jak to naprawić?
 

byMike92

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
209
Buchów
0
Może kable gdzieś się nie zwierają.
Sprawdź kable,włącznik wtyczkę itp.I napisz
 

ipokesmot

Member
Rejestracja
Cze 13, 2010
Postów
8
Buchów
0
Przeczytajcie dokładniej:
gdy wymienię żarówkę na MH zapala się jak powinna, w 100% przypadków

Nie jest więc to problem instalacji elektrycznej lub cyfrowgo włącznika.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Jaki to układ? Jesteś pewien, że przystosowany do HPS i MH? Często mają różne punkty pracy i o ile przy małch lampach można się tym nie przejmować, o tyle przy 1kW to już robi konkretną różnicę.

Może lampa się spieprzyła?
 

testowana741

Active member
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
40
Buchów
0
HSP 600w i wyłącznik cyfrowy za 40zł ? Do lamp HPS 600w potrzebny jest specjalny wyłącznik, zwykłe nie zadziałają
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół