nasiona marihuany

[CFL85][0.47 m2] Rewegetacja No-Name, Oryginal Amnesia

Wyszukiwarka Forumowa:

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Co do rewegetacji to moje pierwsze podejście, trzymałbym dłużej na wegu, ale jak tak długo bez dobrego jarania wytrzymać? Trzeba szybko na Flo:p Co do buszu to przy rewegetacji to jest masakra, nawet nie chce mi się jej w jakikolwiek sposób wyginac, bo i tak jest za gęsto, żeby cokolwiek zrobić, liści nie obcinam, bo według mnie one dostarczają roślinie pozywienia, i nie ma sensu ich ciąć żeby doświetlić topy.



Up
Rewgetacja dzień 54, 21 dzień flo

Trochę zdjęć na początek, bo lepszy aparat się trafił



Jak obstawiacie, ile gram mogę z tego stargać?





widok od spodu





od góry


bliźniaki



z innej perspektyki


Chyba pojawił się pierwszy problem, mianowicie na kilku listkach zauważyłem dziurki jakby coś je podgryzało, na listkach wokół dziurek coś się błyszczy, czy cholera wie jak to nazwać, żadnych robaków w boxie nie widzę, chociaż w innym pomieszczeniu w kwiatach mamy jest trochę muchówek...

foto dziurawego listka

porady co do dziur w lisciu mile widziane ;)

Co myślicie o zapyleniu tylko dolnych topków, do których i tak nie dochodzi światło??, I i tak prędzej czy póżniej padają ofiarą mojej słabej woli i zostają scięte. tak byłby by przynajmniej bezpieczne:p
 
Ostatnia edycja:

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Upload

rewegetacja dzień 57, 24 dzien flo, ok 173 dzień życia

wydaje mi się, że przez ostatnie 3 dni roślinka niewiele podrosła, nie dostaje już nawozów bo chcę otrzymać smaczny towar.
kilka Fotek ;)






















Na dole ciągle tworzą się nowe miniaturowe topy, wydaj mi się że przez to roślinka słabo puchnie,dlatego zafundowałem jej strzyżenie







ścinki, po lewej liscie, z prawej zalążki kwiatów z dołu rosliny




Amnesia po przejściach...




trzymac to jeszcze? leci jej już 6 tydzień...
 
Ostatnia edycja:

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
Jak ta roślinka Ci spuchnie to same topy będą :D Bardzo dużo kwiatów wypuściła ;) Co do amnezji po 6 tygodniach jakie cos? Wygląda jak po niecałych 2 tygodniach xd jak masz miejsce to trzymaj sobie ją, ale ja na Twoim miejscu zaopatrzyłbym się w nowe pestki bo szkoda czasu trzymać taką roślinę, półtora miecha zleciało i nic z tego nie wyszło, gdybyś na jej miejscu miał jakiegoś automata to już byś dni do kosy odliczał. Taka moja propozycja, a co zrobisz czas pokaże, pozdro :spalony:
 
N

notanota

Guest
Zacnie to wygląda ;) A amnesia jeszcze bardziej karłowata od mojego karła :D
 

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Dzięki za Zainteresowanie :)
Amnesia obudziła się, tworzy nowe odrosty więc zostaje :)
Rewegowanego krzaczka jednak nie będę zapylać bo trafiłem dużo sionek i już mi nie potrzeba:)
Z listków i niedorozwiniętych odrostów zrobiłem smalczyk, kanapka z takim cudem na śniadanie nie może być zła ; )


Mały Up


Kilka fotek z 58 dzień reweg, 25 dzień flo, zdjęcia w boxie
jeden sczyt wymknął mi się spod sznurka i przypalił z deka, to go ciach, do mikrofali i do bonga <wodna>

polecam obejrzeć foto w pełnych rozmiarach ;)











w sąsiedztwie Critical + auto od Dinafem, żyd jeden taki mały a już zaczyna kwitnąć,dodam, że jest w wieku amnesii, i jest z nią w tej samej doniczce, dlatego tak kiepsko wygląda, na szczęście sytuacja już opanowana, na początku doniczka była sążnie podlana i jednak było im za mokro, teraz zdaje się wszystko iść we właściwym kierunku

Jak Wasza ocena? Puchnie coś? Bo mnie wydaje się, że słabo idą...
Pozdro 600
 
Ostatnia edycja:

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Up
reweg dzien 62, flo 29

foto zaraz po przycinaniu liści:

4 dni po goleniu, czyli aktualne zdjęcia :














ja myślicie, ile gram z tego mogę się spodziewać?
 
Ostatnia edycja:

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Dawno nic tutaj się nie działo, wszystko to spowodowane brakiem aparatu, jutro coś ogarnę i wrzuce jakieś fotki, roślinka niezbyt napuchła, ale jest oblana żywicą tak, jak żaden z wcześniejszych krzaków, critical plus też robi się cały oszroniony, amnesia nadal nie kwitnie, ale ma mase nowych szczytów, więc prawdopodobnie będzie grubo :zjarany:
 

BigBox

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2013
Postów
189
Buchów
0
z tego co czytałem to roślina reweg niema już takich dużych kwiatów lukam żeby się przekonać . Powodzenia .
 

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Up
81 dzień rewegetacji, 48 dzień flo, teraz aktualnie ma ciemnie od jakis 36 godzin, podlewana wodą z miodem, cudownie smierdzi i jest kozacko oblana żywicą;)
Fotki ;)








lewy szczyt był przypalony i przycięty:




Top który ma najbliżej do świetlówki cool white wydaje się być najokazalszy,

tylko na nim ciągle wychodziły nowe białe włosy, na reszcze krzaczka odbywało się to falowo






Critical Auto + dzielnie rosie radzi po początkowych problemach z przelaniem i niska temperaturą, zaskakująco mocno liście pokrywają się żywicą









Oryginal Amnesia, która siedzi w doniczce razem z Criticalem, więc tez po tych samych przejściach długo odbijała, teraz jest po udanym fim'ie i lst cudownie się krzaczy, czekac tylko aż przełączy sie na kwitnienie ;)





Dziś jest 49 dzień kwitnienia Rewegowanego krzaka, a z racji iż dochodza one szybciej trzymam co w ciemni, postoi to jutra i kosa:harvest:

Jak oceniacie moje poczynania? nie za szybko ta kosa?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Za szybko, potrzymaj jeszcze z tydzien :)
 

andrzejkakao

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2012
Postów
74
Buchów
0
Mini Up
Rewegowany krzak dzień 83, 50 dzień flo nadal stoi w ciemni

65!! dzień Amnesii i Critical + Auto, Criltical Kwitnie sobie powoli, Amnesia wypuściła dziś pierwsze włoski, więc 65 dzien, 1 dzien flo , głównie z tej okazji up :)
 

trzyxszesc

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
209
Buchów
0
Zainteresowalem sie ostatnia ta dziedzina. Zastanawia mnie jak potoczyla sie dalej ta historia? Bedziesz mial chwile i zajrzysz w temat to odpisz jak bd mogl.

Ciekawe ile taki krzak mozna rewegowac? Ile wytrzyma lodyga i korzenie, rok ,dwa, dziesiec lat? Roslina taka, z tego co widze jest pozbawiona glownego topa.
 

Adrian15

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
60
Buchów
2
Zaciekawiła mnie ta rewegetacja i pomyślałem jak by to zrobić na oucie tylko jak zetnie się na jesień to wziąść wyciągnąć taki kadłub wsadzić go do garażu/piwnicy i zimować w zimnym jak np pelargonie żeby wegetacja stała a na wiosne w kwietniu taki kadłub na spota i wtedy urosło by drzewo
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,181
Buchów
5,071
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

wtedy urosło by drzewo

;) Temat z 2013 r. CFL 7 lat. Coś te 777 mnie prześladuje.

ps: Rośliny matki trzyma się latami odświeżając co jakiś czas taką sztukę. A sadzonek na outa można ciapnąć ile się chce takiej wielkości jaka komu pasuje.

Co tam w wiki mamy o rewegetacji: https://www.wiki.haszysz.com/index.php?title=Drugi_Plon_czyli_Rewegetacja

opracował Rasta. Wrzucił Admin. Kilka edycji... ostatnia w 2015 r.

ps2: Zimować jak pelarginie _ można wbrew pozorom trzymać roślinę pod naturalnym fotoperiodem przez okres zimowy _ do wiosny _ kiedy radośnie ruszy revegiem. Zimówka _ polecam kiedyś spróbować _ dla samego sportu. Światło być musi niestety ;] . Zimować jak kłącza _ jak chmielową karpe _ czy ziemniaki.. ta...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół