nasiona marihuany

Najgorsze gówno(a), jakie brałeś

Wyszukiwarka Forumowa:

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
Najgorsze?
Wedlug mnie DXM, nigdy wiecej tego w celach pozamedycznych.

lubo, za***ales mi avatar :sunny:
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Najgorsze gówna .... Bromo Dziwka , DXM , Aviomarin (duza dawka) , Gałka , Feta , Tantum Rosa , Bieluń
Wiecej nie pamietam :p
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ciekawe co tam się podziało z tymi wszystkimi użytkownikami na przestrzeni lat. Ostatnio znalazłem nowe hobby polegające na powrocie w początki forum. Ciekawe tematy i ludzie.
 
L

Lord of Old School

Guest
Dxm
Pentedron
Hexan
Benzydamina
Metaamfetamina
UR-144
Mieszanki ziolowe (substancje nie określone)
Mefedron
Pixy
Alprazolam
Diazepam
Perazyna
Mdvp
Mdma
I jeszcze cos tam, więcej grzechów nie pamiętam :D
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Za malolata z kolegami maczalismy ziolko w popersie i palismy to z lufki...
Faza mega, ale teraz bym tego nie zapalil.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

ParalAx

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2018
Postów
20
Buchów
0
fiolet taką mi nazwe dali dla papierków maczanych w dopalaczach albo innych chemicznych syfach w sumie to były one fioletowe rozk***iło mnienie nie źle naszczęscie najgorsza częsc fazy mineła po 15 do 25 ku**a nie wiem ile min ale nie polecam myslałem ze zejde i do tego że głowa mi eksploduje z bembenkami *****e podobno są zawodnicy co ładują wiadra tego ale ja nie polecam

raz kolega zrobił pranka innemu typkowi (wsadzili do jointa w pewnym miejcu to i akurat padło na niego) i ten nagle sie położył spięcia mięsni dostał dobrze że nie padł mu układ nerwowy majaczył coś próbował rzygać a nie mógł parawie po karetkę mielismy dzwonić dobrze że po półtora godzinie wstał chujoza je**c dopalacze i tym podobne
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Ciekawe co tam się podziało z tymi wszystkimi użytkownikami na przestrzeni lat. Ostatnio znalazłem nowe hobby polegające na powrocie w początki forum. Ciekawe tematy i ludzie.

40 % się zaćpało, 40 % odeszło, 20 % się zawiesiła i krąży od czasu do czasu :).
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Najgorsze gówno jakie brałem, to brałem życie śmiertelnie poważnie :sunny:

A tak poważnie, to poza ziołem brałem tylko szałwie, mdma + piguły, fete, koko, kwasy, grzyby i raz wziąłem nbome z rc.
Najgorsze fazy w moim życiu były po ediblach(tak, tak :D), jadłem thc tylko 5 razy w życiu i 5 razy zjadłem wchuj za dużo, 5 razy przeżyłem koszmar. Wole jednak palić.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Trochę się spróbowało, ale nie ma nic gorszego niż wszelkiego rodzaju RCki (dopalacze).
3MMC i podobne? - Hardcore jak sk***ysyn. Nie mówię już nawet o fenantylu, bo przy nim to nawet heroina jest świetna.

Znajomy zawsze powtarza "Ach, wspominam jak były sklepy z dopalaczami... Tamte prochy były za***iste - jak dobry koksik"
Zawsze mówi o "Skorpionach" na których widniało logo kartelu xd Nad ranem pod sklepem stało zawsze jakichś kilku łebków w oczekiwaniu na poranne otwarcie :D Czasami nawet gość przyjeżdżał z zapasami i terminalem do szybkich, legalnych transakcji!

Prawda jest taka, że trudno teraz o dobre dragi, bo wszyscy wolą handlować jakimś syfem.
Jestem czysty od ponad 4 lat i jest mi z tym bardzo dobrze - polecam każdemu kto już spróbował tego co mu się najbardziej spodobało :)

MDMA ponad wszystko!
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Alko - wy***ało mi życie w kosmos. Od ponad dekady czysty... I mam nadzieję że jutro też wstanę trzeźwy :dancee:
Spirytus od ruskich, ciepły i śmierdzący ropą, (tak, znana butelka Royal) nie mam pojęcia ile było w tym etanolu o ile w ogóle był .... do tej pory czuję odruch wymiotny na samo wspomnienie. Detox po ponad pólrocznym ciągu ... tak sponiewierany nigdy nie byłem ....
Teraz tylko staffik od czasu do czasu i fajki. I niech tak zostanie :zjarany:

.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Bieluń dwie całe szyszki...jakoś ponad 10 lat temu w połączeniu z ziolem,alkoholem i amfetamina ODRADZAM!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół