nasiona marihuany

Wielkość zbiornika w AeroFlo 56/60 z Ghe

Wyszukiwarka Forumowa:

Jamaica bike

Member
Rejestracja
Maj 27, 2011
Postów
6
Buchów
0
Witam, mam nadzieję że odpisze mi tu osoba mająca pojęcie na ten temat.
Najpierw kilka danych:

AeroFlo 56b -
3,35m2
Dł-290 Sze-140 Wys-32
Zbiornik 150l

AeroFlo 60
3,00m2
325/100/56
Zbiornik 240L

Znacznie odpowiedniejszy jest rozmiar 56tki dla 2x awing średni z 2x 600V
Różnica w litrażu zb między AF56 a AF60 to 90L.
Czy warto kosztem: 0,35m2 więcej w 56tce, większa odległość między roślinami, lepsza możliwość wykorzystania a-wing, stosować większy zbiornik?
Przecież 150L to chyba sporo i tak?
Szukałem wszędzie, również na angielsko języcznych forach i jedynie znajdują się ogólniki.

Np:
"Zbiornik powinien być tak duży jak się tylko da. Bądź przygotowany! Jeśli zapomnisz uzupełnić poziom wody lub roztworu składników odżywczych, możesz spowodować tragedię swoich zbiorów. Rośliny używają o wiele więcej wody niż składników odżywczych, a do tego woda odparowuje z systemu. Przybliżony ubytek wody z systemu to 5 do 25% dziennie..."

Lub:

"Optymalna objętość na 1m2 to 40-60L. Mały zbiornik trzeba często uzupełniać..."

Dodam że AeroFlo 56b (b - basement) są przeznaczone do niskich pomieszczeń typu piwnica i dla tego mają mniejsze zbiorniki (tylko 32cm od ziemi)

"AF “B” line are a low series (32 cm high) and are perfect for low roofing areas like tunnels or indoor gardens...
while the AF60, with its deep reservoir, fits better in a greenhouse."

?
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Wielkość zbiornika w Aeroponice

Witam, mam nadzieję że odpisze mi tu osoba mająca pojęcie na ten temat.
Najpierw kilka danych:

AeroFlo 56b -
3,35m2
Dł-290 Sze-140 Wys-32
Zbiornik 150l

AeroFlo 60
3,00m2
325/100/56
Zbiornik 240L

Znacznie odpowiedniejszy jest rozmiar 56tki dla 2x awing średni z 2x 600V
Różnica w litrażu zb między AF56 a AF60 to 90L.
Czy warto kosztem: 0,35m2 więcej w 56tce, większa odległość między roślinami, lepsza możliwość wykorzystania a-wing, stosować większy zbiornik?
Przecież 150L to chyba sporo i tak?
Szukałem wszędzie, również na angielsko języcznych forach i jedynie znajdują się ogólniki.

Np:
"Zbiornik powinien być tak duży jak się tylko da. Bądź przygotowany! Jeśli zapomnisz uzupełnić poziom wody lub roztworu składników odżywczych, możesz spowodować tragedię swoich zbiorów. Rośliny używają o wiele więcej wody niż składników odżywczych, a do tego woda odparowuje z systemu. Przybliżony ubytek wody z systemu to 5 do 25% dziennie..."

Lub:

"Optymalna objętość na 1m2 to 40-60L. Mały zbiornik trzeba często uzupełniać..."

Dodam że AeroFlo 56b (b - basement) są przeznaczone do niskich pomieszczeń typu piwnica i dla tego mają mniejsze zbiorniki (tylko 32cm od ziemi)

"AF “B” line are a low series (32 cm high) and are perfect for low roofing areas like tunnels or indoor gardens...
while the AF60, with its deep reservoir, fits better in a greenhouse."

?

Witam kolego,zajrzyj do mojej fotorelacji w archiwum i bieżącej właśnie ja bawię się w 100% aeroponikę,a co do zbiornika to ja mam jeden 1000l.:bounce:

tutaj zajrzyj
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?67925-Prawdziwa-aeroponica
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół