nasiona marihuany

Spinning z jointem w ręku

Wyszukiwarka Forumowa:

baggins

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2013
Postów
98
Buchów
0
Chłopaki, spiningujecie?
Ja jako, że mam spot niedaleko zbiornika to zawsze przy okazji odwiedzania dziewczyn biorę wędkę i pudełeczko przynęt. Mam zawsze wymówkę na pytanie co robie w lesie w niedzielę rano :D
Okoń? Pstrąg? Coś większego? Co tam z wody wyciągacie? :D
 

ewcone

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
219
Buchów
0
podobnie jak kolega z rybami rowniez
polamania patyka
peace
 

kusz

Active member
Rejestracja
Mar 10, 2014
Postów
43
Buchów
25
My z ziomkami po wiadrach taki spinnig zrobilismy ze nikt nie chycił nic przez tydzien xD
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Również chętnie wędkuję, czasami spining ale częściej na grunt. W tym sezonie przy lepszym zaopatrzeniu sie w ,,przynęty zielone'' z połowami było różnie szczególnie z wypadami na nocki. Blant za blantem a później dupy nie chce się ruszyć jak coś bierze. W sierpniu to nawet jakiś potwór wciągnął mi gruntówkę do wody. Jakie było moje zdziwienie gdy nad ranem wstałem i chciałem wędkę przerzucić nie mogłem się od śmiechu powstrzymać. Moim zdaniem przy wypadzie nad wodę trzeba zachować umiar żeby być w stanie poprawnie reagować
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Ja spininguje na odrze;(woblerami rapali,obrotówkami dama,mam też tańsze kopytka i ripery)

W tym roku tylko jeden szczupak,jeden jaz i mnóstwo okoni.
 

SensiJet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2010
Postów
76
Buchów
0
Ja to w ogóle nie spininguje po paleniu xd siedze i gruntuje
 

czarnooka89

We learn by being learnt
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
897
Buchów
0
Ja dziś byłam z mężem po zucac trochę nad Odrą okonie na obrotowe wpadaly , a na kopyto niestety żaden szczupły się nie polakomil a szkoda bo jechałam z nastawieniem na szczupsona :(
Może na weekend babcia po pilnuje córeczke to pojedziemy na jakiś staw albo coś podobnego na szczupłe :)
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ja dziś byłam z mężem po zucac trochę nad Odrą okonie na obrotowe wpadaly , a na kopyto niestety żaden szczupły się nie polakomil a szkoda bo jechałam z nastawieniem na szczupsona :(
Może na weekend babcia po pilnuje córeczke to pojedziemy na jakiś staw albo coś podobnego na szczupłe :)

Czarna buszek za za***iste hobby MJ, wędkarstwo - czym nas jeszcze zaskoczysz:) hehe
Pozdro dla ciebie, męża i córeczki! I oby ten szczupak pyknął Ci jeszcze w tym roku:yeahh:
 

czarnooka89

We learn by being learnt
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2012
Postów
897
Buchów
0
Mąż mnie zaraża swoimi hobby :) też przez to że dużo spędzamy razem czasu z takich męskich bardZiej hobby jeszcze pajaczki lubię :) resztą to już bardziej babskie sprawy:) ale moje hobby jego nie interesują niestety działa to tylko w jedną stronę :(
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Już niedługo zaczną się te wypadziki rano i wieczorkiem :) Zasiadka na Klenia ;)
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Ieee tam klenie :) okoń po zimie to jest to ! jak wchodzą w rzekę z Zalewu kilogramowe :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół