nasiona marihuany

Poradnik: Uprawa papryki - chili

Wyszukiwarka Forumowa:

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Da radę zimować.
Ja swoje krzaki obcinam, zostawiam doslownie kilka gałązek i stawiam pod parapetem, slnca malo, ale zyja, co jakis czas podlac, wiem ze nadaje sie te w miare ciepla piwnica.

Najchętniej chinensy przeżywają, habanero itp. Annumy już są bardziej podatne na padanie. Także, zimowanie jak najbardziej.
 
D

DIABLO

Guest
Mam dwa scorpiony które mi jeszcze nie dały owoców a chciałem je wywalić ,teraz je zostawię i będę próbował je przetrzymać do wiosny .
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Scorpiony powinny ładnie przezimować, tylko ogranicz światło. Chodzi to o zahamowanie procesu fotosyntezy, dlatego obcina się gałązki i zostawia główną łodygę z 5cm odrostami. No i nie dopuścić do przesuszenia, co jakiś czas podlać. Na wiosnę świetny widok, jak z każde możliwej części łodygi wyrasta nowy zalążek. Zimowane rośliny, tj. w 2 i 3 sezonie dają zazwyczaj większe plony.
 

szczepaan

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2011
Postów
26
Buchów
0
Ile moczyć nasiona w wodzie z czosnkiem?
Jak teraz wysieje, to nie będzie za późno?
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Sorry za odkop, ale i tak przyklejone :p

Skoro o zimowaniu to przezimowany, głodny Trynidad scorpion moruga yellow:

1455456747099.jpg
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
pięknie odbił, trzaśnij mu FIM niech na boki idzie
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Spoko. Tnę wszystko co wypuści. Czekam też na Asashi, ale coś mi tego od 3 tyg sprowadzić nie mogą do sklepu. Chyba trzeba będzie zamówić, ale nie wiem skąd brać małe ilości.

Przy okazji przesadzania: :)

1. Ziemia, keramzyt i grys do drenażu oraz drut do LST.
1455456747099~1.jpg


2. Trynidady w nowej ziemi (czerwone planuje dać pod CFL 200W bo zmarniały):
1443116897522~0.jpg


3. Niespodziewane odżycie Bishop's Crown. Trzymam, żeby odzyskać nasiona na przyszły rok. Też pójdzie pod lampę:
1456673475967.jpg


Na razie tyle :p Koniecznie muszę dorwać Asashi, bez tego cały plan wpi**u...
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
zaczynam czytać bo kiełkują mi wydłubane z sklepowych papryk.

jakieś sugestie co sprzedają jako "peperoni mix" i żółte papryki ? w tym mixie?
w smaku rozgrzewające że się pot wydziela. innego opisu nie jestem w stanie napisać.
i nie smakują jak pieprz kajeński jak coś.
 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
jakieś żółtowybarwiające się pepperoni
 

johny_kokoo

Active member
Rejestracja
Sty 17, 2017
Postów
32
Buchów
0
Cześć wszystkim. Ta ziemia pod papryczkę zmieszana z perlitem i dolomitem? Drugie pytanie czy mikroryze można dawać do wszystkich roślin np papryczka/truskawka ? Dzięki
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Cześć wszystkim. Ta ziemia pod papryczkę zmieszana z perlitem i dolomitem? Drugie pytanie czy mikroryze można dawać do wszystkich roślin np papryczka/truskawka ? Dzięki
perlit przyda się, karamzyt na drenaż na dno, dolomit lub skorupki jajek do mieszanki gleby, dobrze też dać hydrożelu, generalnie papryki lubią podobnie jak konopie glebę z wilgocią ale nie mokrą, nie przelewać, tylko małymi porcjami a częściej. Mikoryza uniwersalna zawsze pomocna, zwiększa każdej roślinie powierzchnie chłonną korzeni x1000.
 
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
22
Buchów
59
Witam

Oczywiście na hydroponice papryczki pójdą ?

Od 1.05 mam wrzucone kilka nasionek do kostek wełny w propagaratorze stojącym na parapecie (18-22°C) ale jeszcze nic nie widać. Nie wiem czy lepsza opcja nie byłoby wykiełkować na wacikach ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół