nasiona marihuany

Poradnik: Uprawa papryki - chili

Wyszukiwarka Forumowa:

szlugu

Member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
9
Buchów
0
Właśnie wrzuciłem nasionka do ziemi w plastikowych kubeczkach 200ml po 24h moczeniu w wodzie i doszło do mnie, że nie wiem ile podlewać :pl: więc moje pytanie - jak często i w jakich ilościach podlewać papryczki do czasu wyjścia kiełka?
 
D

delete

Guest
Wam też tak wolno one z ziemi wyłażą? Centralnie po 3-4 dni zanim się wyprostują. Może mam jakieś chu**we? :)

 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Wam też tak wolno one z ziemi wyłażą? Centralnie po 3-4 dni zanim się wyprostują. Może mam jakieś chu**we? :)


Zobaczysz ile czasu stoja z dwoma pierwszymi listkami... Ja to się załamuje tak to rośnie
 
R

Rivi

Guest
Pierwsze miesiące wolno idzie, później przyspiesza. Hehe papryczki to nie to samo co konopie, tutaj trzeba cierpliwości. Kiedyś to uprawiałem to kilka lat mi stały na parapecie, w pierwszym roku uprawy nie było szału hehe
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
Chili cayenne



Jutro przesadzam do 7litrowych donic które zostały po AF więc nie będę kupował nowych.
Kolejne 11 stoi na parapecie - rosną i wyglądają zdrowo ale niektóre się kładą jak by potrzebowały podpórki.
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
Wyszły z ziemi 20 marca
teraz mają 38 dni , przez pierwsze 2 tygodnie prawie stały w miejscu , po czym nastąpił powolny wzrost.
Konkretnie przyśpieszyły 10 dni temu kiedy było widać przez kubeczek ,że system korzeniowy się rozbudował
wtedy dostały canne na vegetacje i rhizotonic 25% dawki.

Te z parapetu trochę powyginane...
posadzę je głębiej w docelowych.







 
Ostatnia edycja:

ollko

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
90
Buchów
0
Piękna spraw z tymi papryczkami,a przynajmniej tak wygląda.Też zaczynam uprawę i mam kilka pytań.Na początku (jak już wyjdą z ziemi) chciałbym je inkubować w pc boxie bo stoi praktycznie pusty a i tak musi być włączony.Czy to dobry pomysł czy lepiej na parapecie?W boxie mogę podwyższyć wilgotność co przy małych roślinach powinno być przydatne.Co o tym sądzicie i jaka powinna być temperatura i jaki fotoperiod,świeci 24/0,czy musiałbym zmieniać?
 
K

Kot

Guest
Jo,
Potrzebuje porady, a nie chce mi sie po googlach latac.
Mam Cayenne, na ktorych zostalo po kilka ostatnich papryczek - w weekend je zerwe i zostana same krzaki bez owocow. Co z nimi zrobic? Nie usychaja ani nic, sa ladne, zielone. Chcialbym je miec tez w przyszlym roku - jak je przechowac? Przyciac na dole i do piwnicy czy jak?
Zebralem tez troche nasion i chce wysiac indoor pod lampka. Trzymac je 12/12 caly czas?
To byl moj pierwszy raz z chilli, stad pytania...
 
D

DIABLO

Guest
jest to odmiana jednoroczna ja osobiście rok po roku wysiewam ze swoich nasion
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Jo, Potrzebuje porady, a nie chce mi sie po googlach latac. Mam Cayenne, na ktorych zostalo po kilka ostatnich papryczek - w weekend je zerwe i zostana same krzaki bez owocow. Co z nimi zrobic? Nie usychaja ani nic, sa ladne, zielone. Chcialbym je miec tez w przyszlym roku - jak je przechowac? Przyciac na dole i do piwnicy czy jak? Zebralem tez troche nasion i chce wysiac indoor pod lampka. Trzymac je 12/12 caly czas? To byl moj pierwszy raz z chilli, stad pytania...
http://www.fatalii.net/Bonsai_Chiles_Bonchi
 
K

Kot

Guest
No ale ja nie chce bonsai robic, tylko przetrzymac te obecne do przyszlego roku...
 
D

DIABLO

Guest
jeszcze nie próbowałem trzymać papryk poza sezon wiec ci nie pomogę.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Zasada podobna, przycinasz pędy i korzenie jeśli to z outdooru.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół