nasiona marihuany

Thiocodin + alkohol + MJ

Wyszukiwarka Forumowa:

Nyah_Binghi_Man

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
487
Buchów
1
Mogło kopnąć, bo alkohol podbija działanie uspakajające, zioło zwiększa działanie euforyczne kodeiny. Łączenie opiatów i alkoholu u niektórych grozi zespołem pozapiramidowym więc jak ktoś lubi to tylko i wyłącznie do blancika
 

THANK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
157
Buchów
0
lolita, jak mogła cię ***nąć jedna tabletka czyli pewnie jakieś 25-30 mg kodeiny? Żeby coś posmyrało to musisz wypić cały syrop thiocodin (150mg w całym syropie) i to nie za pierwszym razym pokopie, bo musisz wyrobić sobie receptory na opiaty. Ja bym te leki ziomeczku odstawił bo dłuższe branie leków z kodeiną, morfiną może objawić się objawami odstawiennymi takimi jak w przypadku heroiny :)
buszek nie zrozumiałeś mnie, pisałem wyraźnie ,że wtedy akurat byłem chory i te tabletki brałem zgodnie z ulotką i chciałem tylko zapytać co by się mogło stać po połączeniu kodeiny z alko (miałem na myśli wymioty czy coś) . Jak widziałeś wyżej sam odpowiedziałem sobie na to pytanie i stwierdzam że w takim połączeniu jest dziwna zamułka. Cześć Czołem :bongo4:
 
R

Rivi

Guest
Siema mam takie pytanko.

Męczy mnie kaszel , w związku z tym biorę thiocodin. Idę dzisiaj na imprezę . Wie ktoś może co się może stać po zażyciu tego leku i zmieszaniu z chociaż 1 piwkiem spaleniem 1 lufy? Wczoraj wziąłem tą tabletkę o 13-stej a paliłem o 18 i powiem że po spaleniu lufy od razu dostałem zamułę.

Lub mam też inne wyjście brałem tabletkę o godzinie 11 to o 16-stej powinienem wziąć następną, i wtedy po prostu jej nie wezmę.

Thicodin zawiera małe dawki kodeiny. Zbyt małe, żeby działały psychoaktywnie. Łączenie tego z alkoholem, nie spowoduje ani reakcji alergicznych ani śmierci, więc śmiało można kilka piw sobie wypić czy upalić się. Dawki lecznicze czyli te 10-30mg to jest dawka medyczna, czyli taka co powstrzymuje odruchy kaszlowe, podobnie jak w przypadku DXM (np. Acodin), ale też może powstrzymywać biegunke na przykład. Nie bój nic. Ale zastanawia mnie, czy w tym leki nie ma czasem paracetamolu lub podobnych. Te obciążają wątrobę, a z alkoholem jeszcze bardziej, więc jak zawiera to takie substancje to wtedy się nie pije alkoholu.

Coś dla ludzi, którzy lubią łączyć alkohol z opiatami..

Nie wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że łączenie dawek rekreacyjnych kodeiny (od 150 do 900mg i więcej.., co wg mnie przekraczanie dawki 500mg może nie dobrze się skończyć) i innych opiatów z alkoholem, może skończyć się zatrzymaniem oddychania, co przekłada się na zatrzymanie akcji serca i zgon. Mało ludzi wie, że należy NIE PIĆ ALKOHOLU jak chce używać opiatów, i że należy zabezpieczyć się przed reakcjami alergicznymi czyli przyjmować antyhistaminy.

Pamiętajcie moi drodzy : GŁUPI ĆPUN, TO MARTWY ĆPUN.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół