nasiona marihuany

Thiocodin + alkohol + MJ

Wyszukiwarka Forumowa:

THANK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
157
Buchów
0
Siema mam takie pytanko.

Męczy mnie kaszel , w związku z tym biorę thiocodin. Idę dzisiaj na imprezę . Wie ktoś może co się może stać po zażyciu tego leku i zmieszaniu z chociaż 1 piwkiem spaleniem 1 lufy? Wczoraj wziąłem tą tabletkę o 13-stej a paliłem o 18 i powiem że po spaleniu lufy od razu dostałem zamułę.

Lub mam też inne wyjście brałem tabletkę o godzinie 11 to o 16-stej powinienem wziąć następną, i wtedy po prostu jej nie wezmę.
 
D

Dziuba

Guest
Siema mam takie pytanko.

Męczy mnie kaszel , w związku z tym biorę thiocodin. Idę dzisiaj na imprezę . Wie ktoś może co się może stać po zażyciu tego leku i zmieszaniu z chociaż 1 piwkiem spaleniem 1 lufy? Wczoraj wziąłem tą tabletkę o 13-stej a paliłem o 18 i powiem że po spaleniu lufy od razu dostałem zamułę.

Lub mam też inne wyjście brałem tabletkę o godzinie 11 to o 16-stej powinienem wziąć następną, i wtedy po prostu jej nie wezmę.

Ja bym na twoim miejscu wziął tabletkę i się wyleczył. Zdrowie na 1 miejscu powinno być. Odpuść sobie palenie i picie jak przy lekach doprowadza Cię do zamuły. Nic się nie stanie jak ten jeden raz nie zapalisz i nie napijesz się piwka :D

---------- Post Zaktualizowany 16:04 ---------- Data pierwszego postu 16:01 ----------

Poza tym jest to dosyć silny Psychotrop więc odradzam palić i pić przy nim :)
 

THANK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
157
Buchów
0
Tylko po tym leku tak mnie pie****nęło :p Dlatego że w nim jest kodeina chyba.
 
D

Dziuba

Guest
oczywiście dlatego kategorycznie odradzam Ci pożywania alko i Mery przy braniu tego leku jak i innych psychotropów
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Kodeina i trawka to podobno ciekawe polaczenie, ale nie wiem, nie cpie tramali czy morfeuszy. Ale alkoholu to napewno duzy bys nie wypil, zgon murowany. Powodzenia
 

THANK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2013
Postów
157
Buchów
0
Po butli i 2 czystych lufkach + jedno piwko nie było za ciekawie :zombi: Załapałem ostrą zamułe
 

THC

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
70
Buchów
1
Zadziałało by i to nie miło oczywiście odradzam jakichkolwiek medykamentów. <peace>
 
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
247
Buchów
1
Siema mam takie pytanko.

Męczy mnie kaszel , w związku z tym biorę thiocodin. Idę dzisiaj na imprezę . Wie ktoś może co się może stać po zażyciu tego leku i zmieszaniu z chociaż 1 piwkiem spaleniem 1 lufy? Wczoraj wziąłem tą tabletkę o 13-stej a paliłem o 18 i powiem że po spaleniu lufy od razu dostałem zamułę.

Lub mam też inne wyjście brałem tabletkę o godzinie 11 to o 16-stej powinienem wziąć następną, i wtedy po prostu jej nie wezmę.

Nie wiem w ogóle po co jeszcze alkohol, kodeina to nie używka na imprezy.

łącz albo z jednym albo z drugim, nigdy wszystkiego na raz

Koda + alko = podwójny spokój
Koda + Mj (najlepiej jakaś sativka bo przy indyjkach nie ma takiej euforii) = podwójna euforia (najpierw czekasz aż koda wejdzie)
 

WWrolnik

Well-known member
Rejestracja
Mar 10, 2012
Postów
437
Buchów
0
10 thiocodinu 1 pwio i 2 baty , nie wiem co teraz robic....
 
M

Muttley

Guest
Acodin jadłem kilka razy fajna jazda jest :) ale skonczyłem z tego typu uzywkami. Teraz tylko naturalny haj
 

buszekk

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
47
Buchów
0
lolita, jak mogła cię ***nąć jedna tabletka czyli pewnie jakieś 25-30 mg kodeiny? Żeby coś posmyrało to musisz wypić cały syrop thiocodin (150mg w całym syropie) i to nie za pierwszym razym pokopie, bo musisz wyrobić sobie receptory na opiaty. Ja bym te leki ziomeczku odstawił bo dłuższe branie leków z kodeiną, morfiną może objawić się objawami odstawiennymi takimi jak w przypadku heroiny :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół