nasiona marihuany

auto i fem w jednym boxie. pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

iilliili

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
12
Buchów
0
zastanawia mnie jedna rzecz... czy jest mozliwa feminizacja automatu w jednym boxie razem ze zwyklymi femkami( brak drugiego boxa, nie za bardzo mam czas i siano zeby to ogarnac teraz) . zrobilbym to tak..
mam juz w boxie 4 femki ktorym swiece 12/1 . dolozyl bym jednego automata w 1-2L doniczce tylko na dawce pylku. w momencie indukcji pryskam go sts i nakladam jakas butelke z otwarta gora tak zeby powietrze mialo gdzie uciec . niedlugo potem wysadzam do drugiej 1-2L doniczki juz roslinke auto ktora pojdzie na nasiona. z tych auto nie potrzebuje sortu zadnego, zalezy mi bardziej na nasionach . mam tylko watpliwosci czy taki auto dal by rade rosnac przykryty butelka wtedy gdy zacznie juz wypuszczac te meskie kut*sy i czy sie nei udusi. wiadomo zrobilbym jakies dziurki dla przplywu powietrza lecz nei za duzo zeby nie zapylic pylkiem tych moich femek. wiem ze mala donica i swiatlo 12/12 na auto to porazka ale czy takim sposobem dalo by rade wyprodukowac chociaz kilka nasion auto fem na przyszly rok out?:D
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Kaptur z agrowłókniny lepiej zrobić. Jak folią/butelką PET przykryjesz to będzie tam za wilgotno, a wilgoć z***ie pyłek.
 

iilliili

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
12
Buchów
0
jaka to ma byc agrowloknina? sa jakies specjalne czy wystarczy ze wpisze w szukajke i wybiore byle jaka? ma to jakies znaczenie? taka biedronkowa tez sie nadaje? widzialem ostatnio na stoisku ja .
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Pierwsza lepsza biała. Możesz zrobić małą wstawke z folii żeby było widać bez ściągania jak się banany rozwijają.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół