nasiona marihuany

kropelki betadrin do nosa

Wyszukiwarka Forumowa:

marybeatsquad

Member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
22
Buchów
0
siemanko chłopaki :jaraczz: chodzi o to ze jakis czas temu (2 miesiace temu) mialem w przypal w szkole i jednoczesnie w domu z jaraniem. postanowilem ze nie dam sie juz zlapac zaczalem uzywac kropelki betadrin do nosa po ktorych nikt nie wie ze jestem po palonku. kroplilem dosc duzo pare kropelek dziennie nawet i ostatnio czuje ze bolą mnie oczy i ogolnie czuje jakby mi sie oczy pie****iły :sunny: . od czasu kiedy zaczalem uzywac duzo tych kropelek mam tezz straszny katar. moga miec na to wplyw, czy to tylko zbieg okolicznosci? kropelki uzywam juz od roku ale przed przypalem rzadko (raz na 2 tygodnie, czasami czesciej,czasami rzadziej). i teraz moje pytanie czy spie****ilem juz sobie oczy, czy moze jak przestane uzywac kropelek to wszystko wroci do normy? znajomi mowili ze te kropelki niczym nie roznia sie od tych do oczu (betadrin do oczu) i zebym smialo kroplil. czy po uzywaniu tych kropli nadal moze miec jeszcze jakies konsekwencje? pozdro i z gory dziekowka za odp <coolpalacz>
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
w najgorszym wypadku bedziesz widzial nosem a oczy odpanda i nowe urosna :crazy:
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
ciekawe spostrzerzenia
jak to z lekarstwami bywa czesto szkodza niz lecza : ) albo nie lecza wcale tylko szkodza hahaha

czytalem gdzies ze krople do nosa uzalezniaja jak narkotyk wiec teraz bierzesz dwa zamiast jednego :D
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
krople betadrin są do oczu! nie do nosa:)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
krople betadrin są do oczu! nie do nosa:)

Są 2 wersje, sterylne do oczy i nie- do nosa.

No, betedriny psują wzrok. Było kupić visine classic, działają bardzo dobrze a można kroplić ile się chce bez obaw o wzrok.
 
B

Black ghost

Guest
Są do nosa i do oczów, znajomy kropli już ze trzy lata tymi betadrinami do oczów i widzi. Osobiście nie jestem zwolennikiem kroplenia.
 

Kminkus

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2013
Postów
132
Buchów
0
nie wyobrażam sobie jak miałbym zakroplić oczy kroplami do nosa, jestem przyzwyczajony, ze do nosa mają jakiś atomizer. też nie kropie kiedyś koleżanka farmaceutka tłumaczyła dlaczego nie wolno ich nadużywać ale zapomniałem o co chodziło:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół