nasiona marihuany

GROWSHOP.IE wysyłka

Wyszukiwarka Forumowa:

TySwierzak

Member
Rejestracja
Maj 30, 2013
Postów
20
Buchów
0
Serwus.
Pytanie mam takie,zamowilem trochę rzeczy z growshop.ie i poszło to na mooj adres.
Co mowicie??? Jest jakies prawdopodobienstwo ze jest jakis monitoring wysylek czy sam sklep nawet moze jakos wspolpracowac z gardą???
Z gory dzięki za odp.
 
D

DIABLO

Guest
znajomy ma grow shop u mnie w mieście ma go kilka lat i do tej pory nie można u niego zapłacić karta -dlaczego????odpowiedział mi krotko ze nie będzie narażał swoich klientów na niebezpieczeństwo kontroli przez garde -wszyscy płacą gotówką bo jest pewne ze nikt do nich nie dotrze.kazdy sklep typu grow shop ktory ma sprzęt do uprawy jest monitorowany przez garde w taki czy inny sposob,znajomy powiedzial ze garda czasami go odwiedza ale moga go pocalowac w du*e bo jedynie dojda co w jakich ilościach sprzedał ale nigdy komu.przy transakcjach -platnosc karta można w prosty sposób dojść kto ile wydal w sklepie a dane maja z banku,wiec nigdy nie płacimy karta.
 

kamils

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
274
Buchów
0
schowaj wage i worki jak masz, bez wagi i workow w najgorszym przypadku dostaniesz wyrok w zawieszeniu/grzywne za uprawe, w zaleznosci od wielkosci uprawy.

z tymi kartami to tez zalezy, tak jak pisze mrovenus, najlepiej placic gotowka, sam kilka razy placilem nawet przelewem :D:D:D tylko ze trzeba sie z tym liczyc ze przy transakcji z konta bedzie zapisane gdzie ta kasa poszla na twoim wyciagu ;) to samo w sobie nie jest zadnym dowodem i kupic sobie mozesz wszystko, ryzyko pojawia sie jak juz maja cie na radarze, albo przechwycili cos od/do ciebie.

kupowanie czegokolwiek nie jest przestepstwem, jesli jest to kupione legalnie i nie daje zadnej podstawy do kontroli - zadnej ;)
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Ja zamawialem dwa razy z tego sklepu. Male zakupy. Wieksze zawsze robie osobiscie po wczesniejszym zamowieniu. To bylo daaaaaawno temu.
 

bedziebyczo

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
134
Buchów
0
jeszcze nie zamawialem ,ale szykiju sie na ieksze zakupy,karta kredytowa ale prepaid (kupiona na stacji benzynowej ) zarejestrowana na zaufana osobe z rodziny ,jednak mozna pokombinowac i zarejestrowac na zupelnie fikcyjna postac,nic nie przychodzi do mnie,wszystko odbiera kuzyn u siebie i przekazuje mi...:) tyle jesli chodzi o moja ..zakupowa dyskrecje...
 
Rejestracja
Sty 25, 2020
Postów
20
Buchów
0
Witam Panow. TySwierzak i jak finalnie obyło sie bez przypału? To co napisal Diablo tez mi troche porylo banie. Zamówiłem pare drobnostek z jednego growshopu tutaj, nie na moj adres, nie na moje dane, płaciłem karta prepay nie zarejestrowana na mnie, ale troszke zejbalem bo omyłkowo przez PayPal do ktorego ta karta jest podłączona, a tam juz moje konto bylo. Moze mam teraz schizę po jaraniu ale to male potknięcie budzi maly niepokoj.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół