nasiona marihuany

podmiana próbki

Wyszukiwarka Forumowa:

kornik

Active member
Rejestracja
Paź 27, 2012
Postów
37
Buchów
0
Witam,
Mam pewien problem, w poniedzialek będę miał drug test w pracy, ostatnio sporo paliłem więc niema opcji żebym oddał swój mocz. Na szczęście szwagier użyczy mi swojego. I tu pojawia sie pytanie, jak utrzymac temperature moczu w okolicach 36 stopni? Macie jakieś pomysły? wiem, ze umywalka będzie zalonieta więc nie doleje cieplej wody. Wiem rowniez ze nie moge spuscic wody po wszystkim, niewiem dlaczego...
 

arm

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2012
Postów
273
Buchów
1
w majtki plusz tubka po nim bedzie miał 36,6 po godzinie noszenia
ja miałem w pluszu przy pachwinie i przeszło polecam sprawdzic termometrem
 
Ostatnia edycja:

wesolychswiat

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
368
Buchów
0
w majtki plusz tubka po nim bedzie miał 36,6 po godzinie noszenia
bzdura!! ku**a z 4 godziny mialem czyjs mocz w plastykowym woreczku po soczku takim wyciskany...( a mialem go wlasnie w majtach przyklejony do ):crazy:i gowno na kubkach zazwyczaj jest naklejka ktora zmienia kolor pod wplywem ciepla mi niestety nie wypalilo a moglem dostac za***ista robote..
moze nalac swojego, cieplego wylac a nastepnie wlac fejka??
w kazdym razie powodzenia
 
G

Gejseusz

Guest
A nie masz w domu jakiegoś czegoś do trzymania ciepła? Może spróbować z torbą termiczną taką z marketów do przewożenia mrożonek, albo opakowań na wódkę, żeby dłużej trzymała butelka zimno, a jak nic takiego nie masz to zawsze pozostaje koc ratunkowy, tylko wcześniej musiałbyś to jakoś ogrzać do ok 38 stopni, bo zawsze możesz mieć gorączkę, i dobrze doliczyć jakieś ewentualne utraty ciepła. Ja bym użył kabla grzewczego i termoregulatora bo to akurat mam. Ale Ty możesz po prostu ogrzewać pojemnik z moczem ciepłą wodą i jak dojdziesz do 38 stopni to pakuj w opakowanie termiczne i módl się, żeby wytrzymało.

Ale trochę dałeś dupy bo jakbym był na Twoim miejscu (to nie pierwsze takie badanie w pracy z tego co piszesz) to bym był przygotowany na takie ewentualności i wiele razy wcześniej ćwiczył i próbował, żebym wiedział jakie opakowanie ile czasu wytrzyma ciepła, czy np. lepiej podgrzać do 43 stopni i za 4 godziny zejdzie do 37 itd...

Przygotuj się na przyszłość i bądź gotowy! A jak Ci się uda to opisz wszystko dokładnie i zrób fotorelację:D
 

wesolychswiat

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
368
Buchów
0
ku**a ziomus jedyne co mi przyszlo na mysl teraz to MINI TERMOFOR!! takie cos co wkladasz pod kolederke dziecku zeby sie wygrzalo hehe:smokee:

no wlasnie zalej go wrzatkiem..i ku**a pomysl duzo nie potrzeba skoro takie gowienko oddaje cieplo jakis czas....
 
G

Gejseusz

Guest
Ale termofor chyba ma oddawać ciepło? A to chodzi o to, żeby tego ciepła jak najdłużej nie oddawało...
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Są w sklepach takie termosy kubki,szwagier leje do takiego przyklejasz taśmą do swojej nogi (lub gdzie chcesz) ubierasz szersze spodnie i może się udaje:freak:
Termosik powinien chyba te ciepło zatrzymać.
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Ja mocz kolegi zapakowalem prozniowo w woreczek i przyklleilem tasma do uda (obok jajek) i nosilem od 6:30 rano az do testu o 11.
Temperatura za***iscie i test zdany.
Sa tez na necie specjalne zestawy w stylu: woreczek przyklejany do moczny, z mini rurka przeyklejona do fiuta.
Szukaj.
yo
 
A

Andy Botwin

Guest
Kiedyś w soft secret był nawet reklamowany zestaw z fiutem gumowym z workiem i całą instalacja, screeny weeny chyba się zwało.

---------- Post Zaktualizowany at 09:36 ---------- Data pierwszego postu at 09:32 ----------

A teraz patrzę ze nawet jest wersja żydowska ;p
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Można kupić sztuczny mocz o składzie "identycznym co naturalny" na różne badania etc. Jakiś niemiecki produkt.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół