nasiona marihuany

[Cfl 3x23W][0,099m2] 1x Dinachem ...ChemDog'owate To czy nie?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Czagataj

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2013
Postów
225
Buchów
1
Ave!... Oto moja pierwsza fotorelacja...

Parę słów z netu na temat odmiany:

Dinachem to efekt współpracy ludzi ze starego i nowego kontynentu, z Hiszpanii i USA. W 1991 na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych wyizolowany został elitarny klon określony nazwą ChemDog, który z miejsca uzyskał popularność, wyróżniając się na tle reszty, dając rodowód takim szczepom jak NYC Diesel, Sour Diesel i OG Kush. To właśnie dzięki bezpośredniej współpracy z twórcą ChemDog’a (od tamtej pory również osoba ta nosi przydomek Chemdog) Dinafem otrzymał bezpośredniego klona tej odmiany. Roślina jednak przez 21 lat straciła już wiele ze swojej żywotności, co sprowadziło się do mocno zmniejszonej produktywności. Dlatego postanowiono to odmienić dodając ChemDog’owi wigoru, łącząc jego geny z genami GuavaChem, rośliny będącej genetycznie silnie z nią spokrewnioną i będącą jej czwartym pokoleniem, ale już mocno ustabilizowanym, również wywodzącą się od tego samego hodowcy. W efekcie otrzymano odmianę, która zachowała najlepsze walory ChemDog’a o zapierającym dech w piersiach smaku i aromacie, którego nie da się zlekceważyć. Ten gryząco-pachnący, pełny aromat zdaje się być mieszanką lemonki, benzyny oraz igieł sosnowych. Efekt ten można zobaczyć już po 55-60 dniach kwitnienia. Efekty po spożyciu są intensywne, przyjemne i relaksujące. W zastosowaniu medycznym może być stosowany w przynoszeniu ulgi w bólu i niepokoju. Co więcej bardzo mocno stymuluje apetyt. Wszystko to powoduje, że odmiana jest stosowana rekreacyjnie i w lecznictwie. Niektórzy twierdzą, że tak jak ChemDog roślina powinna być nawożona sztucznymi, chemicznymi nawozami by pokazać swój pełny potencjał, jednak Dinafem temu zaprzecza i zapewnia, że po stosowaniu naturalnych nawozów Dinachem jest przepyszny.

...Przyznam że ciekaw jestem tej odmiany pod kontem przyszłego Rodzica...:twisted:

Box
Powstały w wyniku przebudowy starej szafki kuchennej

Oświetlenie
Weg. 3x Osram DuluxStar Mini Twist 23W (1420lm/6500K)
Flo. Jeszcze do dokupienia ale na pewno 3/4 Cfl :twisted:

Odbłyśnik w oparciu o schemat:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?3294-Lampa-na-6-świetlówek-kompaktowych-Fotorelacja
...Wersja jednostronna...

Filtracja
Filtr na podstawie schematu:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?22381-Skuteczny-filtr-węglowy-za-10zł

Plan
LST & ScrOG

Nawożenie
Weg. Hesi TNT Complex
Flo. BIOBIZZ BIO-BLOOM & BLOSSOM BUILDER ATAMI B`CUZZ

Podłoże
Canna Terra Professional















:twisted: :twisted: :twisted: ...Na dniach zdjęcia boxa i nawozów...Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

Haze State of Mind

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
471
Buchów
0
Opis tej odmiany Dinafemu to chwyt marketingowy, ale może wyrośnie coś fajnego<joint>
 

spilol367

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2013
Postów
68
Buchów
0
Zapowiada się ciekawie . Z pewnością będę śledzić ;)
Powodzenia :spalony:
 

Czagataj

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2013
Postów
225
Buchów
1
...Cudowna będzie dziubuchna... :):spalony:

...Dzięki Wiedźmo :flower:...Będę się o to starał...

Zapowiada się ciekawie . Z pewnością będę śledzić ;)
Powodzenia :spalony:

...:flower:

---------- Post Zaktualizowany 16:11 ---------- Data pierwszego postu 14:05 ----------

Ave!
Mam pytania:

1_Czy tak wykonaną ''kopułką'' nie zaszkodzę ?



...wykonałem 6 otworów na tej wysokości, wzdłuż obwodu...




2_Wyrwałem coś takiego...i mam problem z interpretacją dawkowania.
Z tego co zrozumiałem (z obcojęzycznej ulotki), stosować należy 1tab.
na 100l. wody... Więc jeżeli mam np. baniak 25l. i rozpuszczę 1 bądź 0,5
tab. to czy morze dojść do przedawkowania CO2-czy jest to niemożliwe?



...Z góry Dzięki za pomoc!

:twisted:
 
Ostatnia edycja:
W

Wiedźma...

Guest
Eeee...:confused:
A testowałeś już te torfowe doniczki czy to debiut...?
W tamtym roku też zamówiłam zapas..., a przy zbiorach zobaczyłam ze korzonki nie miały się jak rozwijać bo wcale się nie rozłożyła tak jak pisali...,w sumie to porównując wasze krzaczki to moje te w tych ''torfowych'' to jakieś takie 'karzełkowate' powyrastały...;/ :pl::shock: ...a tak czytam..,. czytam..., i tak dużo osób je stosuje...., To znaczy że trafiłam na jakieś ''kitowe'' czy jak...?

Więc piszta ludzie...bo tak trzymam zapasik w kąciku i nie wiem czy czasem nie na darmo...;/

:twisted::shaking:
 
Ostatnia edycja:

Czagataj

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2013
Postów
225
Buchów
1
Eeee...:confused:
A testowałeś już te torfowe doniczki czy to debiut...?
W tamtym roku też zamówiłam zapas..., a przy zbiorach zobaczyłam ze korzonki nie miały się jak rozwijać bo wcale się nie rozłożyła tak jak pisali...,w sumie to porównując wasze krzaczki to moje te w tych ''torfowych'' to jakieś takie 'karzełkowate' powyrastały...;/ :pl::shock: ...a tak czytam..,. czytam..., i tak dużo osób je stosuje...., To znaczy że trafiłam na jakieś ''kitowe'' czy jak...?

Więc piszta ludzie...bo tak trzymam zapasik w kąciku i nie wiem czy czasem nie na darmo...;/

:twisted::shaking:


Ave! Wiedźmo...Przepraszam ale wczoraj umknął mi Twój post... Więc miałem już do czynienia z tym typem doniczek, i również na oucie...in stosuję je pierwszy raz więc zobaczymy co z tego będzie... na pewno przy gorszej wentylacji mają tendencję do pleśnienia (dlatego tą zapobiegawczo spryskałem Topsinem)...wracając do outa... Myślę że nie tyle chodzi o zupełne rozpuszczenie doniczek w podłożu, co o przenikanie korzeni przez ich strukturę...Duże znaczenie ma tu również sama gleba tzn.jej wilgotność oraz skład chemiczny...
...ale za to nie stresujesz roślin podczas przesadzania...Pozdrawiam!
 

Czagataj

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2013
Postów
225
Buchów
1
Ave!

R.I.P. Dzień 12


...Na wskutek awarii w boksie w połączeniu z moją kilkugodzinną nieobecnością doszło do przegrzania planta... mimo 3dniowej reanimacji Pacjentka zmarła...:(



...Na wacie Trainwreck i do przodu... :rambo:
 
Ostatnia edycja:
W

Wiedźma...

Guest
Ave!

R.I.P. Dzień 12


...Na wskutek awarii w boksie w połączeniu z moją kilkugodzinną nieobecnością doszło do przegrzania planta... mimo 3dniowej reanimacji Pacjentka zmarła...:(




...Na wacie TrainWreck i do przodu... :rambo:

..................... :(
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół