nasiona marihuany

[CFL23w][0.36 m2] 2x AK PASSION AF - barkon111

Wyszukiwarka Forumowa:

barkon111

Member
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
9
Buchów
0
Witam
To moja jest moja pierwsza uprawa. Rośliny mają już 29 dni (nie jestem pewien czy powinny tak wyglądać). Przejdźmy do rzeczy


Rośliny: 2x AK PASSION z Autofloweringiem od Zambeza Seeds.
Box: 60cm,60cm,70, powierzchnia: 0.36 m2, zrobiony z szafki, od środka obity folią aluminiową
Oświetlenie: 4x świetlówka 23w + 2 zwykłe (by utrzymać temperaturę)
Wentylacja: wentylatorki od kompa, 2 wtłaczające z dołu, jeden większy u góry i jeden mieszający
Nawozy: weg Biohumus Forte i Planton k flo

Ziemia: Zwykła ziemia nabyta w ogrodniczym z ph 5.5-6.5, przy przesadzaniu dosypałem dolomitu.
Fotoperiod: 24/0
Doniczki: 2x 5l
Trening: LST


Nie wiem jaka jest wilgotność w boxie, mało szmalu z czasem dokupie higrometr, w planach jest budowa drugiego boxa.

Tak to wygląda


Jedna z pań od początku bardzo powoli rośnie, żółkły jej liście, być może słabe nasiono, po podlaniu nawozem jakby się trochę podniosła.




A tu większa z zaczętym lst


Dziś wygląda to tak



Będę się starał regularnie wstawiać nowe zdjęcia. Mile widziane podpowiedzi, sugestie, z***ki :)
 
Ostatnia edycja:

matt505

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2013
Postów
108
Buchów
0
Hmm 29 to trochę lipa jak na automaty u mnie pełnosezonówka lepiej wygląda w 26,
coś tu masz nie tak
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Pozwól, że zadam Ci pracę domową: Przeczytaj dział Uprawa indoor dla początkujących (od deski do deski!) na WikiHaszysz. Jak przeczytasz ze zrozumieniem to się weź za uprawę. Powodzenia :)
 

barkon111

Member
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
9
Buchów
0
Hmm 29 to trochę lipa jak na automaty u mnie pełnosezonówka lepiej wygląda w 26,
coś tu masz nie tak

Właśnie dlatego założyłem fotorelacje, szukam pomocy u osób które mają jakieś większe doświadczenie. Jak już wspomniałem wyżej jest to moja pierwsza uprawa. Nigdzie nie mogłem znaleźć podobnego przypadku. Może ktoś wie co jest nie tak ??
 

japapapa

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
74
Buchów
1
Na Twoim miejscu szybko zaopatrywałbym się w miernik PH
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Ok. Więc zacznę od tego że te 4 świetlówki to stanowczo za mało. Jeśli byś chciał mieć wystarczającą ilość światła na taką powierzchnię to musiał byś tam zamontować około 14-16 świetlówek po 1500Lm każda. Na forum masz kalkulator lumenów na powierzchnię. Poszukaj go! Jeśli nie masz kasy na świetlówki to zmniejsz powierzchnię boxa do minimalnej żeby zmieścić 2 doniczki. Kup miernik pH lub płyn do pomiaru pH.

Roślinki są takie małe bo nie mają wystarczającej ilości światła. Trzymaj świetlówki najdalej 10cm od roślin.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Kompakty tak jak inne zrodla swiatla montujemy poziomo! K***aa
 

WujekFranek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2012
Postów
141
Buchów
0
Przede wszystkim więcej światła albo zmniejsz boxa, zmierz ph gleby, i wywal tą folie aluminiową, kup koc ratunkowy w aptece za pare zł.
 

barkon111

Member
Rejestracja
Paź 10, 2013
Postów
9
Buchów
0
wcześniej trzymałem bliżej i przepalało liście, teraz jakby lepiej rosną
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół