nasiona marihuany

[HYDRO][hps 400w+mhl 400w][0,91m2] AK-47 od Serious Seeds - Ukrainian Style-2

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mad Kulfon

Guest
Mam do Ciebie takie pytanie , gdzie się podział główny szczyt w tej siatce ?
Osobiście jade 2 uprawę w tych samych warunkach co Ty i zastanawiam się też nad tym rozwiazaniem.
Naprawdę ładnie to wygląda :)
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Mam do Ciebie takie pytanie , gdzie się podział główny szczyt w tej siatce ?
Osobiście jade 2 uprawę w tych samych warunkach co Ty i zastanawiam się też nad tym rozwiazaniem.
Naprawdę ładnie to wygląda :)

Ja jeszcze nie bardzo zawodowo opanowałem hydroponike. Tym razem postanowiłem dać krzaku niech rośnie mi by zajął zały box. Niekture topki były wyżej niż inne i dochodziły do samej lampy. Dotykały ją. Ja wziąłem kawałek siatki z kturej robiłem sobie skroga i na górze krzaka przymocniłem go, a najwyższe topki skierowałem pod te siatke. U taki sposub zrobiłem sobie na górze całego krzaka szczyt zarówno dobrze oszwietlanych topków. Wydaje się nie żle.
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Cześć.
Na reście doszedł do mnie filtr węglowy i na razie już zmieniełem stary na nowy. Zajęlo mi to jakichś 15 min. Sprawdziłem u wylotającej rury, zapachu - zero! Nie moge się nacieszyć bo pozbyłem się niby ciężaru, który przez ostatnie dni nepokoił mi bardzo. Było że z każdym głośnym dzwiękiem zewnątż myślałem że to już idą do mnie i teraz będą się włamywać do mnie. A teraz dość z tego! Znalazłem gdzie obók można kupić węgel do wymiany i to bardzo tanio w porównaniu do filtra. Zaplaciłem 80 euro za niego. Akurat pasuje do mojego wylatającego wiatraka.




A to tak to wygląda w akcji.




Pod czas tej uprawy miałem tyle problemów jak nigdy dotąd. Ale koniec już blisko. Pozostało jeszcze 15 dni i harvest. Od samego nizu już dużo popaliłem, ale górne topki i co poniżej górnych topków santymetrów do 30 nie będę palił aż do kosy.

Działa nie żle. Na razie AK-47 od SS jest moim faworytem. Lubie go bardzo. Jak zawsze fajnie.
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Witam,
Od dzisiaj pozostało jakichś 12 dni do kosy. Jakoś słyszałem że jeżeli przedłużyć czas kwitnienia na jakiś 1-2 tygodni dłużej niż napisano na paczce, to będzie klepało jeszcze mocniej. NIe wiem jak lepjej postąpić, czy scinąć jak napisano 53-63 dni flo? Jak kto robi?
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Wszystko zalezy od trichomow , kup lupe i rzuc okiem co i jak tam wyglada :). Jak chcesz miec mocnego upie****acz to trzymaj ja az trichomy beda cale bursztynowe :)
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
53 dni weg+63 dni flo=116 dni


Cześć,
Już nie długo się pozostało do kosy. Za 10 dni. Co tam może jeszcze wyrosnąć za tak krótki czas nie wiem, ale na paczce od AK-47 napisano że czas flo zajmuje 53-63 dni. Za 10 dni będzie 63 dni. Dzisiaj pomyślałem że naprawde najlepjej liczyć flo nie od przełączenia 12-12, a od pojawienia peirwszych białych włosków natomiast ja liczyłem od przełączenia. Już nie będę nic naprawiał, ale po raz kolejny będę liczył flo jak postanowiłem.
Teraz tak-za 10 dni 63 dni flo od pojawienie peirwszych białych włosków.
Zapach w boxie bardzo mocny i stale się zmienia. Pić roślinka stała mniej. 3-4 litry co dzień w porównaniu 5-7 przed przełączeniem 12-12. Strasznie skaczy Ph i to stale, ale daje się mi trzymać go 5.45-5.8. Kiedy Ph dochodzi do 5.8-6.1, roślinka przestaje pić i nie rośnie. Najlepjej ona się czuje gdy Ph - 5.5-5.7 - to na flo. Natomiast na wegu najlepjej 5.8-6.0, to stosownie AK-47 od SS. Nie sądze że przy takich warunkach będzie dobrze każdej odmianie. AK-47 już chodowałem więc mam doświadczenie co do niego.





Ile to może być tutaj suchego? Nie wiem, ale hyba więcej jeszcze u mnie za jedną uprawe nie było.
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Cześć,,
Dzisiaj jest czwarty dzień po kosie. Teraz sochnie. Już nie długo się zostało czekać by dowiedzieć się ile naprawde będzie suchego. Roslinka kwitła przez 60 dni, co znaczy że już dosyć. Zdjęcie póżniej, bo jestem bardzo spalony na razie:smokee::harvest::harvest:
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Cześć,
Roślinka dała 450 gramów suchego. Wiem że można więcej. To znaczy że musze jeszcze się uczyć nadal. Z 450 gramów suchego 160 to najwyższe topki o długości 10-15 santymetrów. Sądze że gdzieś 50 gramów spaliłem w ciągu uprawy. Hyba się skączyła moja uprawa. Czas leci. Wszystkim dzięki za pomóc, komentaże. życze tłustych gramów.
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Super papiros- czekamy na nastepne dokonania!
 

sutas

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2010
Postów
39
Buchów
0
yhm, papiros to pewnie nak***ia teraz granatami w ruskich
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół