nasiona marihuany

[HYDRO][hps 400w+mhl 400w][0,91m2] AK-47 od Serious Seeds - Ukrainian Style-2

Wyszukiwarka Forumowa:

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Witam z Ukrainy!
Na początku uprawy w cale nie miałem zamiaru robić swoją fotorelację, ale gdy wszedłem do tej strony i zobaczyłem swoje popszednie fotorelacje to od razu podjąłem decyzje tutaj napisać. Mam nadzieje że to może się przydać pod czas kolejnej uprawy każdemu człowieku miłośniku zarówno palić oraz uprawiać hodowle najpjękniejszej roślinki w całym świecie.
Mam
1.AK-47 od Serious Seeds fem.
2.Dwa pojemnika związanych między sobą.40+15 litrów. Jedyn w boksie, drugi zewnątż. Z tego co zewnątż pompuje się do tego co wewnętż 4 razy na dobe po 30 min. Jednocześnie z tego co wewnątż idzie z powrotem do tego co zewnątż. Wszystko miesza się więc nie trzeba mi w cale dotykać wiadra z roślinką i całe zamiary oraz podlewy wody dokonuje zewnątż. Bardzo wygodnie w porównaniu jak było w popszednich swoich uprawach.
3.Nawozy-perwiastki. Hyba nie potrafie to wyjaśnić po polsku. Mieszam sam. Mam tablice w języku rosyjskim więc mieszam według nią.
4.Box. 700x1300x2300(wysokość). Zrobiłem go sam.
5.Słońce. MHL-400 na weg, oraz HPS 400 General Electric flo.
6.Wylot TD-500 Silent.
7.Wlot. Pasywny
8.Wiatrak dly mieszania wewnętrznego powietrza.
9.Dwa komressory.
10.Ph-metr, TDS-metr.

40 dzień weg.


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Pierwszy!
Papiros!
Coraz lepiej i lepiej widze!
Brawo.
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Również zasiadam :)
 
M

Magliabechiano

Guest
Ty weź napisz coś o tych nawozach, które sam robisz. Rozumiem, że masz konkretne roztwory i sam je mieszasz w odpowiednich proporcjach. Skąd masz te roztwory(pierwiastki), ze sklepów chemicznych? Mógłbyś zrobić zdjęcie tej tablicy, wedłg której wszystko mieszasz?
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Ty weź napisz coś o tych nawozach, które sam robisz. Rozumiem, że masz konkretne roztwory i sam je mieszasz w odpowiednich proporcjach. Skąd masz te roztwory(pierwiastki), ze sklepów chemicznych? Mógłbyś zrobić zdjęcie tej tablicy, wedłg której wszystko mieszasz?

Mam taką tablice w formacie Exell. Pzetlumaczyłem ją sobie w języku polskim, ale niestety nie wiem jak ją dołączyć do sciągnieńcia. Ta tablica sama wszystko liczy. Trzeba tylko wbić ilość litrów oraz przecisnąć Enter. Tak. Kupiam perwiastki na rynku, gdzie sprzedają nawozy do roślin oraz w sklepie rolniczym. Teraz wymieniam--KH2PO4, MgSO4*7H2O(to kupiam w aptece), Ca(NO3)2*4H2O, KNO3 oraz do tego jeszcze dodaje mikro kompleks do roślin wewnętsznych. On zawiera dużo rużnych witaminów, mikroelementów. Można kupić wszędzie. Wszystko to bardzo tanio w porównaniu do, naprzykład, GHE, Canna, Flora series. Tak tanio że prawie nic! 1 raz kupiam i wystarcza więcej niż na rok.
Oto link do pobrania tablicy, ale ona w języku rosyjskim. Pytajcie, pomoge z przetłumaczeniem.

http://coop.myftp.org/mj/my_table.zip

Dla weg Ph-5,5-5,8 PPM-do 900
N 105,50
P 52,80
K 102,10
Ca 90,80
Mg 59,00

Dla flo
N 63,00
P 110,00
K 172,60
Ca 49,50
Mg 49,00
To są co ja wbijam do tablicy. Moim zdaniem tak lepjej, bo w tablice liczby chyba większe niż roślinka chce.
A to wątek w języku rosyjskim. Na prawde bardzo latwo wszystko napisano do zrozumienia każdemu, ale w języku rosyjskim.

https://olkpeace.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=51420
 
Ostatnia edycja:

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
46 dzień weg.

Witam,
Roślinka sobie rośnie. Jestem całkiem zadowolony co do dzisiaj swojej roślinką. Pije 3-4 litry co dzień. Całkowicie roztwor nie zmieniam. Ph sie trzyma jak wryty – 5.7, natomiast PPM spada co trzeci dzień z 860 do 700. Wtedy intuitywnie dodaje pierwiastek. Wydaje się mi rozumiem co ona chce. Pozornie wszystko leci ok.

Już nie wiem jak nadal zaplątać do siatki więc hyba będę chekał gdy jeszcze podrośnie jakichś 15 santymetrów i przełącze 12/12





---------- Post Zaktualizowany 18:46 ---------- Data pierwszego postu 16:57 ----------

Mam tokie pytonko. Kiedy najliepjej pościnać wszystko poniżej siatki skrogowej? Bardzo tam wszystko zarosło i hyba ciągnie żywienie zabierając go od topków. Hyba teraz jeszcze zawczesno?
 
C

calyx

Guest
Ładna zieleń apple green, próbowałeś trzymać rośline aż wypełni boxa na długość i szerokość i dopiero wtedy na flo 12/12 ?
Ak47 mistrz palenie, ja bym podciął tydzień przed przełączeniem - ale niech wypowie się jakiś ekspert od siatki :)

Powodzenia
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
próbowałeś trzymać rośline aż wypełni boxa na długość i szerokość i dopiero wtedy na flo 12/12 ?

Ja właśnie tak i chciałem by było, ale już teraz nie wiem dokąd kierować topki co wśrodku krzaka. Wydaje się że nie ma już miejsca. Jedne przykrywają drugie. Nie wyobrarzym sobie w jaki sposób tak można zrobić. Otoż myśle sobie że po prosto zaczekam dopóki nie podniąsą się o jakichś santymetrów 15 i wtedy włączam 12\12 i bądz co bądz.
Po raz kolejny kupie sobie HPS-600. Sądze że rozmiary mojego boksa na to pozwolą. Zobaczymy.
 

suomynona

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
711
Buchów
2
najlepiej uciachać jak będą już się kwiaty formować. :>
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
najlepiej uciachać jak będą już się kwiaty formować. :>

Bardzo dziękueje. To jeszcze mam czas. To znaczy że lepjej wycinąć wszystkie liście poniżej skrogu oraz wszystkie małutkie topeczki? Czy malutkie topeczki można zostawić a tylko pozbyć się liści?
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Postanowiłem sobie zmienić HPS-400 na HPS-600. Już kupiłem dzisiaj wszystko oprucz lampy. Niestety nie moge zorientować się w tym rozmaiciu lamp, które są w sklepach internetowych. Rużnią się ceną. Nadal będę uprawił weg-MHL-400, flo-HPS-600. Są również lampy dual specrum. Wiem jak to się tłumaczy natomiast nie jestem pewny czy potrzeba mi kupiać taką lampe gdy będę ją używał wyłącznie pod czas flo. Może lampa z jedynie czerwonym spectrum będzie lepjej mianowicie dla flo? Prosze państwa, kto co poradzi?
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
nie kupuj tego duala na flo, zwykły hps 600 i bedzie git.
 
D

delete

Guest
A czemu mnie tu jeszcze nie było? :)

Wygląda ładnie, zwykły HPS najlepszy.

Ty jesteś prawdziwy Ukrainiec? Gdzie się po polsku nauczyłeś mówić?
 

papiros

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
122
Buchów
1
Ty jesteś prawdziwy Ukrainiec? Gdzie się po polsku nauczyłeś mówić?
Skoro tak myślisz to znaczy ja sobie nie żle radze z językiem polskim. Każdego razu gdy tak mi rodowite polacy mówią ja się ciesze naprawde. Dziękuje. Jestem polakiem, ale urodziłem się w rodzinie polaków na Ukrainie i cały czas tutaj mieszkam. Mam ukraińskie obywatelstwo. Kocham Polsku i sobie troche myśle czy nie przenieść się mi do Polski na stale. Gdy by konopie została zalegalizowana w Polsce to bym już więcej nie myślał a bym kupiał bilet i już jutro bym był w Polsce i nigdy bym więcej nie wyjechał z powrotem do Ukrainy. Co roku jeżdze do Polski. Mam przyjaciele we Wrocławiu i Warszawie.

---------- Post Zaktualizowany 20:53 ---------- Data pierwszego postu 16:09 ----------

50 dzień weg.




Już kupilem sobie (nie wiem jak powiedzieć po polsku) - cały sprząt do lampy HPSa-600 na rynku. Zapłaciłem 35 euro. To jeszcze czasów ZSSR. Pracuje bardzo cicho i to me cieczy bardzo. Zamówiłem lampe Sylivania HPS-600 Growlux. To będzie z przesyłką - 50 euro. Za kilka dni przyjedzi. Jeszcze poczekam dopóki nie podrośnie troche więcej a potem - 12/12. Prawde mówiąc bardzo trudno czekać. Chcę się już zobaczyć te fajne włoski i kwiatki, uczuć zapach. Nie wiem jak doczekać sie jeszcze hyba 10 dni. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Już kupilem sobie (nie wiem jak powiedzieć po polsku) - cały sprząt do lampy HPSa-600 na rynku. Zapłaciłem 35 euro.

Pewnie chodzi ci o balast? Takie duże, ciężkie i do tego żarówkę podłączasz. Jak z czasów ZSSR, to może nie być zbyt efektywny, lepsze są te nowe, cyfrowe, np. Lumatek, ale trochę drożej kosztują.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół