nasiona marihuany

Blossom Builder Liquid | Atami - opinie?

Wyszukiwarka Forumowa:

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Witam forumowiczów!
Posiadam w mojej szafce tytułowy stymulator, jednak mało o nim wiem. Pytania do Was:
1) Używał ktoś, lub widział użycie? Daje radę?
2) Obecnie korzystam z pakietu BioBizz Grow,Bloom,Top Max. Czy jest sens na koniec do samego Top Maxa dorzucić ten Blossom Builder?
3) Jak ze smakiem, po użyciu?
 

Green_Light

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2013
Postów
199
Buchów
1
Ktoś coś wie na temat tego boosteru ? Jestem nim zainteresowany ale słabo się na tym znam więc sam nie mogę stwierdzić czy się opłaca to wciagac :crazy:
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ja sam wlasnie mialem zakladac temat na ten temat :p mam B'CuzZ Root Stimulator B'CuzZ Blossom Builder Liquid B'CuzZ Soil Booster Uni. ktos cos wie wiecej o tym? jakie efekty po tym?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Blossom builder to typowy nawóz/wzmacniacz na koniec. Żeby zapodać ze 2-3 strzały zaraz przed flushem. Ma sk***ysyńsko wysoką zawartość PK więc trzeba uważać i nie łączyć z innymi "wysokooktanowymi" wspomagaczami. Jak już łączyć z czymkolwiek to z jakimś nawozem podstawowym. Jak każdy tego typu preparat psuje smak, szczególnie lany nie długo przed ścinką, dla koneserów i ludzi robiących dla siebie i znajomych nie polecam. Jak ktoś robi "masówkę" to na pewno się w tym zakocha.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Ale wystarczy lac to z podstawowymi nawozami od poczatku kwitnienia w ilosci 1/4. I tylko 2 tyg przed ścinka odstawić. Zreszta jak wszystkie pożywki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół