nasiona marihuany

[CFL 140w][0.23m2] 1 NN.

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MeSsS19

Guest
Szczerze to nie mam pojęcia co to jest. Kumpel mi dał , a sam nie pamięta dokładnie to co jest. Sam zastanawiam się kiedy przełączyć na 12/12? Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie? A i dodam że niektóre listki są 9-cio ramienne xD
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
Proszę o dokonanie zmian w temacie fotorelacji na zgodne z regulaminem (klik)

Po zastosowaniu poprawek kliknij "Raportuj zły post" czyli wykrzyknik (pod moim avatarem). Usunę ten post żeby Ci spamu w fotorelacji nie robić.


Jeśli nie wiesz o co chodzi to chociaż popatrz jak wyglądają nazwy innych fotorelacji...

pozdrOOvka
 
M

MeSsS19

Guest
Dziś ostatni raz podlane biohumusem. Następne podlania będą Plantonem K, do czasu aż nie zakwitnie. Potem nawóz na FLO. Pobawiłem się też w fryzjera i poobcinałem troche listków, te które były na samej ziemi- niedoświetlone, i zrobiłem troche światła przyszłym topkom. Zaraz po tym popsikałem Asahi SL aby aż tak się nie stresowały. Zmieniłem swiatło na 17/7, i co 3-4 dni będę zmniejszał o godzinę aż do 12/12. Chętnie posłucham rad i uwag. Pozdro

 
M

MeSsS19

Guest
Tak więc temat leci zaraz do kosza, termostat w ogrzewaczu powietrza dał dupy i dosłownie ususzyło mi krzaka.... Zdjęć lepiej dodawać nie będą bo są naprawdę straszne. Szkoda że tak skończyła się moja przygoda z tym indoorem ;( Jak najlepiej podnieść temperaturę w takim małym boxie? Bo przy wyłączonych lampach temp wynosi ok 12 stopni? Pozdrawiam. Mam nadzieję że w jakiś sposób stanę się posiadaczem jakiś ziaren i zacznę od nowa ... Pozdrawiam .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół